Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ja wrzucę choinkę, ale dopiero przed samymi świętami, bo my akurat tacy nieekologiczni jesteśmy, że świeżą kupujemy. chociaż pewnie dla dziecka bezpieczniejsza byłaby sztuczna. jakie macie zdanie i może doświadczenie w tym temacie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      a ja mam dzis taki syf i ból głowy że ledwo zyję
      Majka wyje w łóżeczku bo spac nie chce, przebiła sie jej jedna 3 dolna i widzę jeszcze pozostałe czubki i pewnie przez to.
      Dodatkowo Julka żelki z nia jadła i ja brzuch chyba boli bo siedziała na nocniku i płakała że KUPA NIE ŚCIE WI; Julka odrabia lekcje i do szału mnie doprowadza bo takie głupoty pisze
      RATUNKU MUSZĘ UCIEC BO ZWARIUJĘ.........


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        majek łyknij jakiegoś procha na ból czachy zrób sobie herbatkę zieloną lub coś w ten deseń,potem kilka głębokich wdechów,możesz wychylić łeb przez okno troszkę się dotlenić i WEŹ SIĘ W GARŚĆ
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          oto zdanie z zeszytu mojego dziecka; "Zjemy wigilijny stół"
          Ja chyba dzis osiwieję.


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            majek łyknij jakiegoś procha na ból czachy zrób sobie herbatkę zieloną lub coś w ten deseń,potem kilka głębokich wdechów,możesz wychylić łeb przez okno troszkę się dotlenić i WEŹ SIĘ W GARŚĆ
            dzięki za rady ale dziś to chyba machne se małą 50 albo 100 bo padam
            czasem dzieci sa straszne

            no ale majka mi na rekach usneła
            idę obiad zrobic i lekcje dalej pisac z moim głąbem


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              oto zdanie z zeszytu mojego dziecka; "Zjemy wigilijny stół"
              Ja chyba dzis osiwieję.
              majek po prostu w tym roku zadbaj o to,by na stole wigilijnym było co jeść buhahaha
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Chyba nie mam wyjścia.
                No i Niusiakowa już mi wytyka od jakiegos czasu że głodzę dzieci hehe

                No ale już poprawiła ten stół na kolacje i nakryła do stołu takż e sytuacja wraca do normy, dzieki bogu.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Chyba nie mam wyjścia.
                  No i Niusiakowa już mi wytyka od jakiegos czasu że głodzę dzieci hehe
                  a pewnie fotka twoja na nk tzw: "o TAM" to pewnie pokazujesz Małej,że tam jest am am
                  dobrze,że masz się lepiej..
                  ja mialam jechać dziś do miasta z moją kol.fr ale zadzwoniła,że coś jej się z autem znowu podziało,więc nie jedziemy...wogóle mi się nic nie chce,jakiegoś lenia złapałam
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Nie mój paluch wskazywał na tatę bo dsziecko za aparatem go nie widziło

                    no ja mam lenia bo na świeta nic nie szykuje bo do rodziców jedziemy i wracamy po nowym roku

                    i musze prezent jakiskupić bo idziemy w sobotę na urodziny do chłopca 2 letniego ale nie wiem co.
                    mąz nie chce iśc bo prawie nikogo tam nie będzie znał, no ale to wkońcu chrzesna Julki to głupio nie iść.
                    Chyba że dziewczynki nie wyzdrowieją do konca tzn. Julka bo mała to ewidentnie katar zebowy to nie pójdziemy.

                    poradźcie z tym prezentem


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      teraz ja napiszę, że zaraz zwariuję. Asia płacze, bo jest śpiąca, ale nie chce spać, a m. sobie pojechał na jakąś imprezę z pracy i niewiadomo o której będzie. mnie jakoś zmuliło i byłoby mi nawet na rękę, żeby Asia poszła spać, sama bym się położyła. a tu zonk.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Helol crejzolki
                        Moj M w domu jest wiec sobie za duzo nie popisze...miss ja tez lenia jakiegos mam dzisiaj,najchetniej spalabym caly dzien...

                        Dziewczyny potrzebuje przepis na lukier ktory nie splywa,mam sklejony domek z piernika i musze go udekorowac,lukier na dachu moglb udawac snieg tylko ze ten z mojego przepisu (cukier puder,bialko jajka,sok z cytryny)splywa i wyglaa jakos....spermowato !!!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          a mi dziś w miarę wszystko leci....nie narzekam,z wyjątkiem tego,że mi sis już odjechała i znowu sama z Milą zostałam:/

                          co na prezent? a ile chcesz kasy przeznaczyć na to?ost.byłam u kuzynki na 2 urodzinach jej synka i ja kupiłam jakieś ubranko i taką wiertarkę(żółtą) z Playskool ok.50zł
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            dotka kiedyś też miałam problem z lukrem,bo niby każdy wie jak się go robi a kurcze mi wychodził tak jak Tobie- spermowato
                            nie wiem czy na f nie ma jakiegoś przepisu?
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dotkaposzperalam w wątku kulinarnym i znalazłam tylko to:

                              Napisane przez tosienka Pokaż wiadomość
                              No niestety czasem wychodzi zbyt gesty i twardy Ja robilam z tego pzrepisu do babki :

                              15dkg cukru pudru
                              2-3 łyżki soku z cytryny
                              1-2 łyżki gorącej wody

                              Kupne sa fajne bo mozna dostac rozne kolory i smaki
                              najlepszy to taki ze sklepu no ale nie wiadomo,czy we Fr jest cosik takiego
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Frosia dzieki
                                Tutaj sa do kupienia nawet roznokolorowe ale objechalam okoliczne markety i znalazlam tylko takie cos rozowego i czekoladowego a ja sie uparlam na snieg na dachu...bede probowac,co do spermowatego wygladu mojego lukru na domku powstaje wlasnie seria dowcipow autorstwa mojego M,szkda ze sie nia nadaja do druku bez cenzury

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X