Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Aaaa majek zdrówka życzę dla Majki.
    A to ciasto t kupne czy robione? może załatwiłabyś przepis ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      dotka ale ty masz przynajmniej opone od kolarzowki,a ja mam od traktoru
      iza moja juz od dawna kuma teorie gdzie,co sie robi,ale jest uparta i kocha swoje pampki,ja czekam jeszcze do stycznia

      majek i cos wkoncu kupila za prezent dla tego dwulatka?
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Aaaa majek zdrówka życzę dla Majki.
        A to ciasto t kupne czy robione? może załatwiłabyś przepis ?
        Niby kupne ale od jakiejśkobiety co robi na sprzedażale nie w hurtowych ilościach. Własnie dzwoniłami może przed świętami da się załtwić przepis


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Tree myslisz ze nie ma roznicy??Amelka na nocnik owszem usiadzie ale zaraz ucieka i nie mowi na niego siusiu
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            uciekam laski;moj M wrocil i zanosi sie na klotnie...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              dotka ale ty masz przynajmniej opone od kolarzowki,a ja mam od traktoru
              iza moja juz od dawna kuma teorie gdzie,co sie robi,ale jest uparta i kocha swoje pampki,ja czekam jeszcze do stycznia

              majek i cos wkoncu kupila za prezent dla tego dwulatka?
              A cos takiego http://www.allegro.pl/item851211909_...czka_wawa.html Julka wybierała i super kamizelkę z tygryskiem chyba Majce taka kupie mimo że chłopięca


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                colorka myślę, że nie ma. I tak każde dziecko w przyszłości na ten sedes robić będzie
                Ważne by zrozumiało, że nie robi się do pieluch i czas już najwyższy by zaczęło kontrolować swoje potrzeby fizjologiczne.

                Dotka przykro. Spróbujcie się udobruchać nawzajem
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dotka wez tego pejcza i przywal raz a mocno,,,,,tak na powaznie powodzenia
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dotka trzymaj siei nie daj się
                    a co do twojego wczesniejszego pytania to tak, Julka ma etap pomocniczki. W kuchni pierwsza wszytko wyciaga z lodówki do obiadu, nawet marchewkę i ziemniaki zaczyna obierać.A wczoraj jajecznice na masle ze szczypiorkiem usmażyła a dumna chodziła potem jak paw.No ale ma też czasem dzien buntu i lenia - jak każdy.Ogolnie coraz wiekszy z niej pomocnik.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć
                      U nas rano też było dużo śniegu ale teraz pozostało go tylko troszkę bo reszta zamieniła się w błocko
                      Majajula dużo zdrówka dla Majki.
                      Dotka dla Ciebie dużo cierpliwości.
                      Tree i co mężuś sprawił sobie nowego pajączka?
                      Color ja mojego łobuziaka też próbuję przekonać do nocnika efekt- jak go posadzę to nasika ale sam z siebie nigdy a jak kiedyś widziałam że chce zrobić kupę i go posadziłam to się zaciął i zrobił dopiero następnego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć dziewczyny powiedzcie mi czy któraś miała problem z dzieckiem które przez sen potrafi się przesuwać po całym łóżeczku??? Mój Kubol z początku przysuwał się do mnie i przytulał, a teraz jeździ po całym łóżku (potrafi uderzyć główka w ścianę (zabezpieczoną kocem ale zawsze...), albo szczebelki łóżeczka (przekręca się o 90 stopni, stacza przez lekkie pochylenie materaca i znów kręci...). Cały czas przy tym śpi! Można coś z tym zrobić? Boje się że wtuli nos np. w kołderkę czy coś...

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Carin moja Julka łaziła a właściwie do dziś tak lazi. W nocy zawsze odkryta i rozkopana była.Często zawisała w łóżeczku z nogami miedzy szczebelkami i sieo nie waliła. Możesz jedynie zabezpieczyćtak łóżeczko żeby się nie uderzył. Jak Julka podrosła to często spadała z łóżka i dalszą część nocy spałana podłodze.
                          Nie wiem co Ci doradzićwięcej,masz ruchliwe dziecko.


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Karolkowa a nie przywiózł bo jak stwierdził bał się mojego gniewu
                            Za to przywiózł terarium i całe wyposażenie do niego.
                            Także stan liczebny nadal taki sam.

                            Carin wiesz... chyba z tym nic nie zrobisz. Musiałabyś Kubę przywiązać do łóżka Ponoć mój mąż był taki jasio wędrowniczek, potrafił z nogami na ścianie spać, a teraz śpi spokojnie. Więc może Kubusiowi to przejdzie, a Ty póki co musisz być czujna. Twój synuś ma już przeszło 3 miesiące (przyznam, że już nie pamietam na jakim etapie podnoszenia główki są takie dzieciaczki), ale chyba jakby zatkał mu się nosek to poradziłby sobie.
                            Takie dzieci chyba umieją już oddychać buzią, prawda ??
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              o ludzie.. moje dziecko śpi już od 13
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tree coś ty mu dała że tak śpi? Mój zasnął o 12.40 a o 13.30 już wyspany

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X