Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam kochane,dopiero przed chwilką wstałam.Spałam tak długo a jednak nadal czuje zmęczenie.Ostatnimi dniami wracam z pracy tak skonana,że język mi sie plącze ze zmęczenia jakbym coś wypiła.Mam nadzieje,że to tylko taki chwilowy nawał ludzi.
    A u nas biało sie zrobiło i lekki mrozik jest,wreszcie nie jest tak szaro i ponuro.Może na święta napada więcej śniegu-fajnie by było.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej
      Faktycznie pustki tu straszne, ale pewnie jak co łikend. Zwłaszcza że do świąt coraz bliżej i jest co robić w domu. Mi ostatnio czasu na nic nie starcza. Co dzień praca do 13tej, potem na ryneczek chodzę na zakupy na kolejny dzień, bo mam blisko miejsca pracy, jak wracam do domu to Vikusia w drzwiach już niemal czeka. Czasem zdarza się że jeszcze śpi, to wtedy na spokojnie mogę jeszcze zjeść obiad, bez jej wdrapywania się na kolana. Popołudniami staram sie jak najwięcej czasu dziecku poświęcić, a to jeszcze trzeba jakoś pogodzić z robotą w domu, no i tak leci.
      Czasem zaglądam na forum, ale nawet się nie loguję, bo ew coś podczytam, na pisanie już czasu brak
      I jeszcze spytam. Jakich programów używacie do obróbki zdjęć??? Szukam jakiegoś fajnego programu, najlepiej w polskiej wersji językowej. Dotąd korzystałam z photoshopa 7.0, ale mi padł. Znalazłam jakiegoś Photoscape'a, ale nie ma wielu funkcji do jakich jestem przyzwyczajona...

      Frosia, a Ty gdzie święta spędzasz??? W Polandii, czy na obczyźnie?


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        lulla ratuij nasze crezjii bo podupada
        ja ogladalam wlasnie jakis film, a teraz kiedy weszlam na neta, mloda mi sie obudzila,wiec ide jej dac jesc i na spacer
        zagladne wieczorem ciao
        na swieta jedziemy do polski
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ja od kiedy nie mogłaam mies photoshopa to przestałam obrabiac zdjecia.
          teraz mam dostep do corela 13 ale jeszcze nie mialam czasu go zglebic, jednak photo byl rewelacyjnie intuicyjny.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej.A co tu tak pusto
            Marlenka już coraz zdrowsza jeszcze czasem sobie pokaszle,poszłabym już chętnie z nią na spacerek bo takie fajne mroźne powietrze ale odczekam jeszcze pare dni kiedy zupełnie będzie zdrowa.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witam też przeraziłam się tych pustek... u nas jesy -4st. i sypie śnieg więc też sobie spacerek darowałam.





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                na prawdę pustki na forum
                moja Marysia daje mi popalic, wszystko tylko nie nie nie.
                nawet się ubrać po kąpieli nie chce i ucieka.
                kupiliśmy sobie telewizję "n", ale i tak nie ma co oglądąc , czym więcej programów to człowiek staję się coraz bardziej wybredny.
                jeszcze nie pokupowałam prezentów wszystkich.
                została mi teściowa, moj tata, babcia, no i dla Marysi nie mam pojęcia co kupić
                chciałam lalkę baby alive z nocniczkiem, pomyślałam że może nauczy się przy niej korzystać z nocniczka.ale czy nie jest na taka lalę za mała?
                aj już zgłupiałam... a w domu jeszcze żadnych porządków nie robiłam
                ale ze mnie leń




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej laseczki
                  u mnie padaŚNIEG
                  oby utrzymał się do świąt
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Czesc
                    Moj diabelek wlasnie zasnal,rzeczywiscie spokojnie tu sie zrobilo ale osobiscie wole to niz klotnie
                    Akinomb dzwonilas do mojej mamy?Mogla ci jakos pomoc?Odkad podalam ci jej numer nie mialam czasu zeby sie do niej odezwac ...

                    Narobilyscie mi dziewczyny ochoty na pieczenie,jak maly sie obudzi jedziemy do sklepu po zakupy i chyba wieczorkiem upieke szarlotke

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hey mamuski

                      widze ze wstalyscie,mam nadzieje,ze jak tak mrozno to czesciej bedziecie tu zagladac
                      ja juz zadnych ciast nie robie,bo w sumie co upieke to sama zjadam a potem zad rosnie,a i tak mi sie przytylo

                      dotka ale tobie nie zaszkodzi,bos szczupla panienka
                      moniab racja im wiecej kanalow tym trudniej sie zdecydowac co ogladac,moja tez ma etap NIE,i mam tak samo

                      akimomb dajj cynk jak z tym pzu
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej laski

                        ja w sobotę byłam na urodzinkach u 2 letniego Filipa (syn chrzesnej Julki) dziewczyny się wybawiły bo dzieciaków było sporo. Julka jako najstarsza czuwała nad maluchami i bardzo jej sięta rola podobała
                        A i jadłam tampyszne cisto beza w czymś tam,całe alkoholowe z wisniami i kremem kawowym mniam mniam
                        wczoraj byłi moi rodzice u nas także nie miłam czasu nic pisać trochę podczytywałam ale mało siędziało.

                        Widziałam że LULA zajrzała miło było ją zabaczyć hehe

                        No a ja w domu znowu siedzę w tamtym tyg Julka chora dziś Majka ma 39,5 stopnia gorączki i dupa na 18 do lekarza bo niby ma tylko katar ale wątpię że taka gorączka od zębów.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej

                          u nas śnieg od wczoraj pada, strasznie duże te płaty ale co z tego jak wszystko zaraz znika bo 2 stopnie na +
                          Ja już prezenty mam kupione , lampki na oknie zawieszone.A w czwartek ubieramy choinkę
                          Monia ja kupiłam Amesi lalę której jak się naciśnie brzuszek śpiewa , taka mini Barbie i myślę że będzie zachwycona bo takie uwielbia.Może i Marysi by się spodobała??

                          Co do nocnika jest sukces , ale nie w siusianiu a bardziej w rozumieniu.Gdy mówię że idę siusiu Amelka idzie ze mną i pokazuję na wc siusiu , i sadza tam lalki i misie(oczywiście ze mną bo by były mokre) , a więc nie długo zaczniemy naukę.Co myślicie?? Tylko uczyć na nocnik czy od razu na sedes??
                          Dodam ,że Amelka sama otwiera sobie łazienkę i podnosi klapę

                          Miss i ja przytyłam ,waże 60 kg a ważyłam 56 a tu jeszcze święta za pasem.Niby jem mniej bo wrzody dokuczają ale waga w dół nie idzie.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Kurcze znowu mnie wylogowalo...
                            zaraz ide sie polozyc do malego bo oczy mi sie zamykaja...
                            miss hipciem moze nie jestem ale do modelki tez mi daleko,najgorsza t ta opona zamiast talii ... iza ja tez 60 kilo waze,chcialabym wlasnie tak okolo56 to by bylo ok.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Iza corcia mojej kolezanki bala sie na nocnik siadac a na nakladke na deske sedesowa wlazi z usmiechem i zalatwia co trzeba...w styczniu skonczy 2 lata ale kumpela nauczyla ja jakos latem ...
                              Poldi w dalszym ciagu usiadzie ale nic na nocnik nie zrobi,tatus kupil mu teraz nocnik -autko i dziecko zbaranialo...wscieka sie ze nowy samochod nie ma kolek i co chwile musze tlumaczyc histerykowi ze to do robienia kupki i siusiu a nie do jezdzenia.
                              majek twoja starsza corcia pewnie teraz jest w ty wieku kiedy chce sie czuc odpowiedzialna i wazna co?Nie proponuje ci ze cos ugotuje albo samodzielnie zrobi w domu?Pamietam ze ja tak robilam jak bylam mala

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Cześć.

                                My już po spacerku, śniegu w lesie sporo, więc Julek się wyhasał, a teraz już śpi,a ja zrobiłam sobie przerwę na kawkę.

                                akinomb wyjaśniło się już coś? Ja dzwoniłam do teścia, zaraz Ci w pw napiszę.

                                lulla nie sądziłam, że Cię jeszcze tu ujrzę. Miło, że wpadałaś chociaż na chwilkę

                                Colorka jesteście na dobrej drodze. Wydaje mi się, że obojętnie gdzie ją będziesz uczyła. Jedne dzieci nie chcą na nocnik robić, wolą na sedesie inne
                                odwrotnie.
                                Dzisiaj na spacerku Julek zaczął płakać w wózku, myślałam, że chce wyjść, ale go już nie wypuszczałam, bo ściągnęłam mu butki i wsadziłam w śpiwór. I jakiś czas marudził, a po chwili przestał i już był spokój przez cały spacer.
                                Jak wróciliśmy okazało się, ze ma w pieluszce nasiusiane i chyba dlatego płakał. Niefajna pora a naukę nocnikowania, bo już na podwórku musi robić do pieluchy, a on to się budzi nawet w nocy jak chce siku, także ja już nie pamiętam kiedy pielucha była zasikana.

                                Monia Julek też jest złośliwy, robi na przekór. Strasznie sporo cierpliwości trzeba mieć do niego.
                                POcieszające jest to, że w końcu te nasze dzieci z tego wyrosną. Albo będzie jeszcze gorzej jak zaczną w pełni mówić

                                Frosia, Dotka nie przesadzajcie dziewczyny, bo fajne, szczuplutkie babeczki z Was. Przyjdzie wiosna to zrzucicie te nawet nie niezbędne kilogramy.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X