Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
    miss ja tez czasem latam Wizzair i tam jest 20kg a to tez tanie linie
    jestes pewna tych dopuszczalnych kg?
    hanta na bank tak jest,w ryanair masz 15kg bagażu głównego,a 10kg podręcznego,a Wizzair pewnie 20kg głównego a tylko 5 podręcznego.?
    więc kilogramowo wychodzi to samo,ale ja bym wolała opcję wizzair
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      nie -bo 10 kg jest podrecznego kwestia tylko wymiarow

      Family tak jak szybko przyszla -tak samo i poszla
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Miss ja wczesniej mieszkałam w starej poniemieckiej kamienicy w niezaciekawej dzielnicyi 9 lat sie tam męczylismy a teraz miasto wykopowało mieszkania komunalne i ja miałam po babci wiec sie zgłosiłam i wpisałam na liste ...........w zamian dawali mieszkania w blokach a z tamtych maja robic socjalne

        miało to długo trwac i juz nawet ogladalismy mieszkania i wpisalismy sie na 1
        w poniedziąłek dzwonili do nas zeby na 8 przyjechac do urzedu miasta bo cos tam niby?więc pojechalismy a tu niespodziankafotograf i telewizja ok 50 mieszkanców i burmistsz oficjalnie wreczałkazdmu klucze i podpisąłm umowe i jest moje hehe
        było wszystko filmowane i zdjecia do gazety regionalnej
        tak sie ciesze a mieszkanie super!w nowym wyremontowanym bloku,za rogiem ogromny paln zabaw ,biblioteka i dom kultury ,biedronka i nettoblisko do parkui na wyspe ,pare kroków do granicy....mieszkanie fajne duze pokoje wszedzie podłogi sa i pomalowane ładnie łaz tez okafekowana i okna nowe
        ja jeszcze nie wierze w to normalnie ze sie wyprowadzamy jest tez jeszcze tyle do zrobienia ale się barzdo ciesze


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Silek ja tez ciesze sie razem z Toba
          my do niedawna mieszkalismy w wynajmowanym ,a teraz w naszym i co z tego ze trzeba jeszcze duzo zrobic ,ale robic we wlasnym a nie cudzym
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hanta masz racje bo to juz jest tylko nasze i wiem ze moge tam inwestowac a tam mieszkalismy katem u tesciowej której zreszta nie cierpie
            tak ze teraz ja bede przez jakis czas na kartonach


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ja o swojej tesciowej nawet niechce wspominac wytrzymalam u niej az 3 m-ce i wiecej nie zamierzam nawet na 1 dzien
              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Już jestem ... naznaczonego oglądałam i kwiatki sobie poprzesadzałam, bo coś ostatnio licho z nimi

                Silek gratuluję nowego mieszkanka !!!!!

                Widzę, że temat teściowych ... ja mam fajną teściową, nie narzekam. Dzisiaj rano mąż przyniósł od niej 5 par rajstop dla Julka. Ja przy niej nie mogę nic mówić, że coś chcę kupić dla Julka, bo na drugi dzień zaraz mi to przywożą
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  cześć!!!!!!!!!!!!!!!!

                  nie chce mi sie doczytywac.
                  silek ale ci gratuluje tego mieszkania!!!!!!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Już jestem ... naznaczonego oglądałam i kwiatki sobie poprzesadzałam, bo coś ostatnio licho z nimi
                    Widzę, że temat teściowych ... ja mam fajną teściową, nie narzekam. Dzisiaj rano mąż przyniósł od niej 5 par rajstop dla Julka. Ja przy niej nie mogę nic mówić, że coś chcę kupić dla Julka, bo na drugi dzień zaraz mi to przywożą
                    tez chciala bym miec fajna teciowa ale nie mam i juz z tym sie pogodzilam
                    ostatnio jak bylam z mlodym w Polsce to z wielkim bolem poprosilam Ja o pomoc -chcialam byc przy Mamie w szpitalu ,wiec zaproponowalam Jej spacer z mlodym . Owszem przyszla i przyniosla ze soba kinder niespodzianke i soczek ze slomka dla niespelna rocznego dziecka pomijajac fakt ze to byl jedyny prezent jaki wtedy od Niej dostal
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hanta no tak to z tymi babciami jest
                      Ja się cieszę, że mam tak jak mam - czyli super. Bo jak czytam tutaj różne
                      historyjki to włos na głowie się jeży
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        moja tesciowa juz sobie odpuscilam -i tak juz z Niej nic nie bedzie

                        ja to juz ide lalac bo jak zwykle jutro do pracki rano wstaje
                        Papa wszystkim
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          dobranoc hanta.

                          Ja też zaraz uciekam, książkę poczytać
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dziewczyny dziekujebardzo sie ciesze teraz kupa roboty z przeprowadzka i wogóle ale tez sie cieszę hehe

                            Pinki co tam u was?jakSzymus?

                            widze ze wszystkie znikaja więc i ja ide spac

                            Dobranoc


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              cześć!
                              silek a już mi ręce opadają bo ma zapalenie oskrzeli.byłam wczoraj na pogotowiu. mam aż 7 syropów i on wszystkim pluje, nie wiem jak mu je dawać bo go na wymioty zbiera. ach!
                              za to rany sie goją dobrze chirurg mówił i tu się cieszę.

                              ja mam zwolniennie jeszcze a potem urlop więc dopiero 23 idę do pracy.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Cześć

                                Pospaliśmy dzisiaj do 8.30 Julek na mleko obudził się dopiero o 6.20

                                Pinky i jeszcze zapalenie oskrzeli ?? Biedne to Twoje dziecko teraz.
                                Spróbuj syropy podawać w strzykawce. Ja ze swoim nie mam problemów co do syropów wypije nawet najbardziej obrzydliwy. Natomiast problem mam z lekami. które są w saszetkach i trzeba je rozpuścić w wodzie (smecta, probiotyki, sole mineralne) koszmar !!

                                od 1,5 tygodnia mały pije tran, mimo, że jest o smaku owocowym ten tłuszcz przy przełykaniu czuć... brrrr... dla mnie ohydne.

                                Idę robić śniadanko
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X