Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    Colorka to fakt teraz narzekam bo jestem przemęczona ale jutro będzie nowy dzień i na nowo będę się cieszyć albo nawet jak Paula się do mnie uśmiechnie i zacznie mówić swoje ' agu'
    Ale jeszcze głupia inna kwestia wydaje mi się że żaden z młodych kolesi nie chce się wiązać z dziewczyną która ma dziecko i wydaje mi się że zostaniemy same już na długie lata (chociaż nie prędko mi do facetów) tylko ostatnio mam takie przemyślenia ...
    Ewcia ja jestem sama już ...czekaj czekaj cała ciąża 9 m-cy i wiek Amesi czyli wychodzi 29 m-cy
    Owszem spotykam się z kolegą Tomaszkiem , i powiem Ci ,że może coś z tego wyjdzie a może i nie.Ale dzięki niemu zaczęłam myśleć że jest wiele mężczyzn którym się podobam i którzy chcieli by ze mną być.Lecz ja nie mam zamiaru wybierac gdyz skrzywdzę Amesie.
    Na dzien dzisiejszy jest mi dobrze tak jak jest ale tesknie za przytlaniem , całowaniem itp , itd.A przedewszystkim marzę o własnej rodzinie!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Tree a masz jakieś lekarswto do nebulizacji czy samą solą Julka inhalujesz?
      Dzwoniłam rano do pediatry to kazała go rano inhalować Mucosolvanem+sól fizjologiczna a wieczorem samą solą.

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Między nami jest tak nijak... Nie odzywam się do niego bo traktuję moją rodzinę jak obce osoby, moja mama jest najważniejszą osobą w moim życiu (oprócz Paulinki) a on nie potrafi jej dzień dobry nawet powiedzieć Poza tym nie przychodzi do mnie do domu po ostatniej akcji, mieliśmy zamieszkać razem u niego ale ja powiedziałam że idziemy na kompromis albo zacznie się normalnie zachowywać i zamieszkamy razem albo nie no i wybrał to nie. Bo on się uważa za króla i władcę Zaraz ktoś napisze że powinnam myśleć o swojej przyszłości i stworzyć małej dom, ale ja naprawdę mam świetne kontakty z moją rodziną i nie wyobrażam sobie żeby oni mieli mnie nie odwiedzać bo "Ł" się do nich nie odzywa, phi jeszcze co nie wyobrażam sobie wspólnych świąt i chrztu małej a to już tuż tuż i co ja mam robić... Nie spotykam się z nim i póki co chcę od niego odpocząć nerwowo. Tymbardziej jeśli dziecko nie jest dla niego ważne i on nie musi się z nią widywać cholernie mnie to boli! I to jak aż ryczeć się chce
      Masz rację Ewelina ja bym się też od swojej rodziny nie odwróciła...a na pewno nie dla faceta.

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Evylynka zobacz, ile razy on Ci obiecywał, że będzie dobrze? potem przychodził i robił awantury, teraz takie teksty. facetowi albo nie zależy albo jeszcze nie dojrzał do założenia rodziny.
      naprawdę, daj sobie z nim na razie spokój! jeśli macie się kłócić, a on ma ciebie obrażać, to chyba naprawdę lepiej żebyś się z nim nie spotykała.
      madzia dobrze powiada

      Frosia
      witam!! Zastanawiałam się co u Ciebie.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dobra dziewczyny dziękuję za rozmowę (tęskniłam za tym hehe) ale muszę spadać się wykąpać póki Mała śpi Dobranoc papa;*

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ewelinka tak mi przykro że Ci nie wychodzi z Łukaszem, ale jeśli ma się tak dalej zachowywać to to jest bez sensu. Właściwie Wasz związek jest już fikcją. Wiem co czujesz bo ja 7 lat temu to samo przeżywałam. Tez mi było ciężko, malutkie dziecko beczące budządze sie po 15 razy w nocy a w ciągu dnia szkola i nauka do matury i jeszcze gościu co to ściemnia że do dziecka przyjedzie a w rzeczywistości widział ją raz na bbadaniach DNA.
          Kochana olej go, wiem to trudne, ale im szybciej to zrobisz tym lepeij dla Ciebie i Paulinki. A jesteś sliczną dziewczyną i za jakiś czas spotkasz tego jedynego prawdziwego faceta który pokocha Ciebie i malutką - wiem co piszę sama tak miałam i uwierz warto teraz się przemęczyć niż na siłę trwać w "dziwnym" związku. Uwierz że zasługujesz na prawdziwą miłość a nie na obiecanki.
          Głowa do góry dasz radę bo jesteś silna, i masz dla kogo żyć i dla kogo się usmiechać -dla Twojej córki


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Majajula ale ten Twój obecny facet, to chyba naprawdę ewenement
            ja bym chyba wielbiła teściową, że tak go wychowała haha
            chyba też już uciekam, jutro muszę rano wstać, a jeszcze chcę sobie House'a obejrzeć.
            dobranoc!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ewelinka, Madzia dobranoc

              Majek
              ma za*****istego męża!!! Bez dwóch zdań... takiego faceta to ze świeczką szukać
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Ewelinka, Madzia dobranoc

                Majek
                ma za*****istego męża!!! Bez dwóch zdań... takiego faceta to ze świeczką szukać
                BEz przesady ma też wady jak każdy
                Nie chwalcie mi go tak bo jeszcze mu się cos odmieni
                Choć Wam powiem że oststnio to tak nam sie świetnie układa że ... brak mi określenia


                Pa Madzia i Ewelka

                Tree a jak JUlciulek, lepiej mu???
                a jaki ten inchalator kupiłaś???

                a w ogóle dziś siorka do mnie dzwoniła i znów była na sekscji zwłok noworodka i nie moze spać


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Majek kurcze... okropny widok pewnie. Ja właśnie z tego względu podziwiam osoby uczące się medycyny. Moja bardzo dobra koleżanka, skończyła położnictwo, ona takich rzeczy na studiach się naoglądała, że szok
                  W formalinach to "wszystko co ludzkie im nie jest im obce", w prosektorium to przesz wszystko Ci bidni studenci muszą przejśc.
                  Współczucia dla siostry

                  Majek zaraz Ci pokaze jaki inhalator, nawet fajny. Ma 2 maseczki, ustnik, rurki do nosa, nebulizator. Dodatkowo do niego dostaliśmy nebulizator dla dzieci w kształcie pingwinka
                  http://allegro.pl/item809961383_inha...lbaby_ifk.html
                  dokładnie w z tej aukcji kupiliśmy, tylko, że go dzisiaj odebraliśmy osobiście
                  Zależało nam na czasie, żeby Julka do poniedziałku wyleczyć by nie dostawał tych zastrzyków
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    I ten inhalator to nawet w przystępnej cenie

                    No moja Marta to jest załamana. Jeszcze sekcje zwłok na dorosłych może przeżyć a na takich maluchach to jej sie wyć chce, choc opowiadła że część wyszła bo nie mogłasie patrzec jak głowkę rozcinają. I ten zapach prosektorium mówi że nie może go z siebie zmyć a sny ma takie że boi się zasypiać. wiesz ona o pediatrii mysli ale niestety musi przejśc przez wszystko

                    A tak zmienijąc temat moje dziecko dziś piło wodę z kibelka no ona to mnie oststnio tak rozwala swoim zachowanie że szok


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam wszytkie mamuski, kupe czasu mnie nie było. troche chorowałyśmy, troce odwiedząłyśmy rodzinke a teraz remont mamy maly w domu. Nie dam rady doczytac was po takiej długiej nieobecnosci ale postaram sie choc kawałeczek.
                      Mam nadzieje ze wszytkie dzieciaczki w miare zdrowe sa
                      A co tam dizs na tapecie?

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej Domi
                        no dawno nie zaglądalaś na MC
                        no niestety ciagle któreś dzieciatko chore no ale w taka pogode trudno zeby nie.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dominika ojjj niestety .... same chorowitki na Crejzolkach Miło, że jesteś.

                          Majek hehehe.... niezła Majka, żeby tak z klozetu wodę pić Ja chciałam inny, co prawda droższy ale szybciej dawkuje lek a co za tym idzie krócej trzeba by było siedzieć przy tym urządzonku, ale nie chcieli mi do niego dać tego pingwinka, więc niech tracą. A firma ta sama więc nie sądze by ten mój to był taki bubel
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Tree ja to na inhalatorach się nie znam bo nam na szczęście nigdy nie był potrzebny

                            Wiesz ta moja Majka to pobija wszystkie rekordy głupotek
                            muszę wszytko chować przed nią bo taki psociaż sie zrobiła
                            ma schiza na noże aby jakiś dojrzała łapie go i dziubie i przy tym tak mówi NUŹ DZIU DZIU
                            a wczoraj pól czekolady z Julki plecaka wyjadła i się wykupkać przez cały dzień nie mogła
                            Ja jak idę się wykąpać a ona z JUlką zostaje to Julka po 10 minutach ma dosyć bo mała jak tajfun
                            a w domu mat ciągle rozpiernicz, a to mąka ląduje w koszu na smieci, a to dziś przygody kiblowe, a to butów szukam a one w koszu na bieliznę bo MAJA PSIOTA (sprzata)


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej dziewczyny

                              co tam slychac?
                              Majek te oklady pomagaja ale opryszcza jej sie zrobiła teraz


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej
                                ale mi internet zamula. dzisiaj nawet na dworze nie byłam. strasznie wiało.
                                maż do pracy pojechał. Marysia śpi...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X