Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam z nad kawki

    Madzia, Marti dzięki dziewczyny, że mnie pocieszyłyście. Na prawdę podniosło mnie na duchu to co napisałyście

    Marti a wiesz... ja wczoraj byłam z rodzinką i pieskiem na Truchana (właśnie po ten inhalator) macie tam nowy sklep medyczny, miałam pisać do Ciebie sms-a, ale były takie korki w Katowicach, że dojechaliśmy na chwilę przed zamkniecie, a jeszcze musiałam podjechać do przychodni bo pediatra miała dla Julka receptę zostawić i wszystko tak na szybko załatwiałam.
    Ale nie długo masz urlop

    U nas dziś piękne słoneczko więc około 11 zabiorę Julka na krótki spacerek, przewietrzy się a ja zrobię zakupy na obiad, dzisiaj zrobię placka po wegiersku.

    Julcio dzisiaj się już inhalował z większą ochotą, no po dwóch inhalacjach rzężenia nie słychać....oby już tak było
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej.U nas tez piekne słonce świeci na pewno wykorzystamy je na spacery.
      Family moja mimo ze dziewczynka zaczęła mówić dopiero po skonczeniu 2 latek a wczesniej mówiła kilka pojedyńczych słów np.na piłkę mówiła dada.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Jak kiedyś pisałam mojej też rzęzilo w oskrzelach poszłam do lekarza ten od razu przepisał antybiotyk ale ja go niedalam i dobrze zrobilam po rzęzenie ustapilo po dwóch dniach a ten konował stwierdził zapalenie oskrzeli


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Aniu jak ja słyszę o antybiotyku to mnie ciarki przechodzą. W środę byłam na kontroli i nadal było gardło czerwone, rzężenie (po 7 dniach choroby), no ale my podajemy antybiotyk, choć też sceptycznie do tej decyzji podchodzę.
          Na kontroli byłam już u naszej pediatry i ta stwierdziła, ze nie będzie zmieniała leków, a ta poprzednie pewnie przepisała by inny antybiotyk. Ta dała czas do poniedziałku.
          Też bym chętnie nie podała tego antybiotyku, ale jakbym moją decyzją jeszcze bardziej zaszkodziła Julkowi to mąż chyba by mi wszystkie włosy z głowy powyrywał. Raz tylko nie podałam antybiotyku dziecku, jak miał trzydniówkę, ale wtedy byłam tego pewna, a teraz ..... nie odważyłabym się
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć dziewczyny ,
            Tree a może Julek będzie uzdolniony gimnastycznie

            U nas piękne słoneczko , dziś jadę na miasto popatrzeć za prezentami ale tylko popatrzeć
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              HEJ
              My własnie wróciłyśmy z ponad godzinnego spacerku, och jak fajniutko na dworze, choć z rana mroźno ale to słoneczko aż chce się żyć

              Tree nie martw się Julek poprostu później zacznie mówić, moja JUlka też długo nie mogła się przełamać ale jak zaczeła to całymi zdaniami.
              Powiem Ci żę czasem mam dość nadawania Majki, dzis od 5:30 gada
              a dzie Jula, a tata w placi? mama śpi?? Jula śkole, o siapopo tam brum brum jedzi (sipopo to samochód) i tak ciągle, a misio ma oko, noś , bibi nie ma (brwi nie ma) a Maja ma cipu i sisia siama i człowiek spac nie możę bo ona ma dość donośny i raczej chłopięcy głosik

              A co do logopedy to ja bym się i tak przeszła może Ci podpowiedzieć jakieś fajne zabawy czy ćwiczenia, ja żałuję że z Julką wczesniej nie poszłam. A teraz była zaledwie na 3 zajęciach a jest taka po prawa że w szoku jestem i jakie fajne ćwiczenia ma i powiem że je we 3 ćwiczymy i Majka ładnie powtarza


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Cześć dziewczyny ,
                Tree a może Julek będzie uzdolniony gimnastycznie

                U nas piękne słoneczko , dziś jadę na miasto popatrzeć za prezentami ale tylko popatrzeć
                No włąśnie ale jak on robi te pzrewroty, moja to nawet nie umiała by tak kucnąć bo często jak kuca to zalicza wywrotki

                No i by pasowało Julka mało gadała ale za to super wysportowana była a Majek odwrotnie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Family za tydzień mój urlop sie zaczyna więc napewno przyjedziemy do Was Dokładnie kiedy Ci jeszcze napisze na prv.
                  Colorku Ty idziesz popatrzec na prezenty a ja już prawie mam pokupione.
                  Majajula witaj



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej Marti
                    Ja dzisiaj te jadę polukac na zabawki popatrzeę ceny no i czym są zainteresowane dziewczynki, bo tak to tatus kupi żeby laseczki nie widziały
                    no i muszę jakiś prezent kupić dla 7 latki bo Julka jutro na urodziny do koleżanki idzie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ej dziewczyny ma któras z Was krzesełko-uczydełko Fisher Price bo w Auchon sa po 149 zeta i tak się zastanawiam czy Majce nie wziąść ale nie wiem czy ona nie za stara na taką zabawkę
                      bo jeszcze podoba mi się ten konic Pony interaktywny http://www.allegro.pl/item812465209_...od_hasbro.html


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam, ja dzis z doskoku bo mam troche zajec. dentysta mnie czeka;(u nas tez ładnie, jak sie nic nie zmieni to po melka piechotka podejde do przedszkola.
                        Marti jak tam Alenek w przedszkolu grzeczniejsz? bo jak byłam ostatmio to pisałas ze cos nie tak było?
                        ja tez powoli prezenty dla Melki mam.amew dla M pomysłu nie mam.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Majek ja mam to krzesełko , i powiem CI że melodyjki itp świetne.Amelka już sama rozpoznaje co ma być w danym momencie , skacze pupą po krzesełku włazi, zeskakuje polecam.
                          Za stara? no co Ty ...uczysz się kolorów , abecadła , chyba to jest od 3 czy 2 lat dopiero

                          Marti ja tylko kupuje Amesi prezent i mojej mamie.Ale niewiem za chiny ludowe co kupić małej...
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej dziewczynki

                            W stolicy dzis piekne sloneczko hehehehehe
                            Ja po poludniu jade DO NASzEJ DOMINIKI NA KAWKE hehehehe,ale sie ciesze,a pozatym pierwszy raz bede sie bujac autkiem po srtolicy hahaha
                            Wczoraj wieczorem mialam juz okazje jezdzic tyle tylko ze Robercik siedzial obok,ale i tak mialam niezła jazde hehehe,o 21 tez niezły ruch,ale dojechalam cała i zdrowa hehehehe


                            miłego dzionka zyczę

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej
                              U nas dzisiaj też pięknie świeci słoneczko.

                              Ja dzisiaj wzięłam się za porządki, lodówkę wyszorowałam że aż lśni, sypialnia też już błyszczy, chyba przez to słoneczko mam taką energię

                              My Karolkowi pod choinkę kupimy kolejkę bo ostatnio na taki okres że ze wszystkiego robi tuchtę(ciuchcię) więc myślimy że tn prezent będzie ok

                              Tree
                              mojej kuzynki synek jest 3 miesiące starszy od mojego małego a mówi o wiele mniej słów niż Karolek, więc myślę że nie masz się co martwić bo każde dziecko rozwija się swoim tempem.

                              Color Karolek też ma podobny zakres słów jak Twoja Amesia

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam Kobitki:-)
                                Kurcze Tree ja mam taki sam problem z Cypriankiem, duży chłopak a tylko stęka ciągle tylko yyyyy i yyy powie mama, dziadzia, mama, nana-na ciocie, naśladuje zwierzątka, mówi da- wszystko rozumie ale mówić nie chce....





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X