Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hehe a tak wogóle to cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było znaczy byłam ale tylko na czytanie mi starczyło czasu ..

    życzę każdej powrotu do zdrowia






    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
      może lepiej udaj sie z nim do tej kontorli taka chwilka na dworze nic mu nie zaszkodzi aa lekarz przynajmniej sprawdzi czy choroba ustepuje a no i moze przepisze cos jeszcze na wzmocnienie.. mnie nie raz zdazylo sie ze na kontroli Pani doktoro przepisała silniejsze leki bo choroba poprostu nie ustepowała ..
      Steff ja wiem, ale on jest dopiero po zapaleniu krtani, jak pomyślę, że znów mam wyjść na taką pogodę.. brrrr.... aż się boję Poza tym musiałabym z nim iść znów na dzieci chore... co też mnie się nie podoba
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        DzieŃdOberek
        u nas pogoda się popsuła, byliśmy tylko chwilkę na spacerku, jeszcze po południu wyjdziemy-chyba mu niezaszkodzi przy tym przeziębieniu. Ciekawa jestem czy ten tran go wzmocni i niebędzie mi tak juz się przeziębiał widacz że jest mu on obojętny, bo ani nim niepluje ani niewymiotuje tylko niezabardzo chce pyszcza otworzyć- ale mu się niedziwię bo 3 syropki ma





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          kruszyna ja mojemu dziecku podaję tran już jakiś czas i niestety chorób się nie wystrzegł. Więc mam nadzieję, że u Was będzie lepiej tego życzę
          Jeśli mały nie ma gorączki, to myślę, że nic mu nie będzie po spacerach.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Steff ja wiem, ale on jest dopiero po zapaleniu krtani, jak pomyślę, że znów mam wyjść na taką pogodę.. brrrr.... aż się boję Poza tym musiałabym z nim iść znów na dzieci chore... co też mnie się nie podoba
            może umów sie na konkretną godzinę wtedy ominie cie czekanie z chorymi dzieciakami

            dobra juz dobra nie namawiam ale wiesz żeby mu z krtani na oskrzela nie przeszło .. wiesz u dzieci wszytsko szybko sie goi ale i tez szbko choroby sie przekształcaja niestety ...






            http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Cypu ma tylko jakieś problemy z brzuszkiem i mały katarek.... ale strasznie marudny jest, już nieidzie z nim wytrzymac od jakiegoś czasu





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                steffcia u nas są 4 pediatry i 3 zawsze przyjmują, nie da się uniknąć niestety kontaktów z dziećmi.
                Ale przekonałaś mnie

                Kryszyna nic mu nie będzie, a chłodne powietrze dobrze wpływa na śluzówkę noska

                ja już uciekam.... bo się i tak zasiedziałam
                Last edited by FamilyTree; 17-11-2009, 10:33.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Cypu ma tylko jakieś problemy z brzuszkiem i mały katarek.... ale strasznie marudny jest, już nieidzie z nim wytrzymac od jakiegoś czasu
                  Nie ma mu sie co dziwic jak nam cos dolega tez jestesmy marudne no i ta pogoda taka jakas nijaka jak sloneczko swiecilo to kazdy mial wiecej checi do zycia .. ja to chyba gdzies w cieplych krajach powinnam sie urodzic uwielbiam slonce aa taka pogoda mnie dobija ..






                  http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    on ogólnie taki nadpobudliwy jest, nerwowy itd. i zaczyna się już ten okres buntu dwujlatka, wszystko krzykiem rzucaniem się na ziemie i tylko nie.... już siły do niego niemam
                    Familli życze powodzenia i trzymam kciuki, napewno szybko wyzdrowieje.





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      ja w pracy siedzę. mój mąz pisał że Marysia o 9 jeszcze spała. nie wiem o której wstała ale to jakiś cud, wczoraj rzestawiłam jej łóżeczko może dlatego nigdy tak długo nie spała. to sobie i mąż pospał.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        steffcia u nas są 4 pediatry i 3 zawsze przyjmują, nie da się uniknąć niestety kontaktów z dziećmi.
                        Ale przekonałaś mnie

                        Kryszyna nic mu nie będzie, a chłodne powietrze dobrze wpływa na śluzówkę noska

                        ja już uciekam.... bo się i tak zasiedziałam
                        myślę że lepiej dmuchać na zimne lekarz nie bez powodu podał termin kontroli 3mam kciuki żeby było oki wszystko no i moze powie że juz na spacerki mozecie smigac






                        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Cześć Monia
                          no to rzeczywiście śpioszka masz małego. mój od 2ch dni budzi się o 6.20





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            on ogólnie taki nadpobudliwy jest, nerwowy itd. i zaczyna się już ten okres buntu dwujlatka, wszystko krzykiem rzucaniem się na ziemie i tylko nie.... już siły do niego niemam
                            kruszyna wiem coś o tym, Marysia też się tak zachowuje, na szczęście nie codziennie.
                            bo ogłupieć by szło




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              O buncie dwulatka to nawet nie wspominam przeszłam juz dwa tak myslalam do niedawna ale od jakiegos czasu okazuje sie że nadal w nim trwamy moja Nadia wszytsko placzem wymusza bije starszego brata i wszytsko jest jej juz sil do niej nie mam ale naszczescie dziala na nia metoda super niani - licze do 3 i sie uspokaja aa jak nie to kara - tfu tfu odpukac narazie pomaga i mam nadzieje ze szybko to minie






                              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                Cześć Monia
                                no to rzeczywiście śpioszka masz małego. mój od 2ch dni budzi się o 6.20
                                moja też tak przez długi czas wstawała,ale szła spać góra o 19.30. może za wcześniej go kładziesz spać?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X