Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    http://cvzyciorys.pl.tl/WZORY-CV.htm...447eb0f00efdfa

    wiem że im bardziej precyzyjnie i klarownie napisane tym lapsze - ja korzystam z tej strony jak swoje aktualizuję, może Ci sie przyda, a w necie wzorów jest mnóstwo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      SIKORA dzięki napewno skorzystam.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam mamuśki
        u mojego synka w przrzedszkolu przewidziany jest mikołaj na poniedziałek i tak się zastanawiam czy go puścić na godzinkę do przedszkola żeby odebrał paczke od mikołaja. Synek juz nie dostaje nowych krostek a te co ma już mu przysychają. Podopwiedzcie co robic?
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          krostki pewnie już zasychają , jeżeli pójdzie trzeba go bardzo ciepło ubrać żeby się nie przeziębił bo są brzydkie powikłania po ospie np półpasiec
          zaraża ospą nawet 2 dni przed wysypaniem więc jeżeli masz drugie dziecko to prawdopodobnie dostanie po około 2 tygodniach od wysypania
          tak było u mnie, starsza córka przyniosła z przedszkola i zaraziła malutką

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Akinomb zapytaj lekarza odnośnie tego wyjścia. słyszałam od paru osób, że po ospie trzeba dosyć długo w domu pozostać, syn mojej koleżanki był ostatnio chory i mimo że krostki zeszły, to siedział w domu jeszcze dwa tygodnie. mój kuzyn przeziębił ospe i trafił do szpitala z zapaleniem opon mózgowych

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Moja jak chorowała na ospę w styczniu 2 lata temu to miesiąc siedziała w domu. Nawet do lekarza bałam się ją wyciagnąć tylko przyjechał do domu zeby stwierdzic czy to napewno ospa. A po odpadnięciu krostek dopbre 2 tyg na dwór nie wychodziła. A do przedszkola napewno bym nie poszła, organizm jest osłabiony a w takim skupisku małych ludzi nie łatwo o jakiś wirus. ja bym sie bała.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ja bym jednak nie puściła malucha, zwłaszcza do przedszkola. Moja siedziała
                sporo w domu - roznosiło ją, ale trudno. Organizm po ospie jest bardzo
                osłabiony i bardziej narażony na wszelkie inne choróbska - zwłaszcza w
                przedszkolu. Niech jeszcze część rodziców zaprowadzi choć trochę
                przeziębione maluszki to Święta mogą być z głowy.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  My tez długo siedzielismy w domku jak bylismy chorzy na ospe . Tak jak pisza dziewczyny po ospie organizm jest bardzo słaby ,a w przedszkolu rozne wirusy szaleja . Jak te wszystkie krostki mu zejda to i tak trzeba troche organizm wznocnic .Takie jest moje zdanie.
                  Last edited by melchior; 04-12-2009, 19:53.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****


                    Po raz pierwszy musiałam szukać Crazy w szukajce tak daleko z tyłu został ten wątek. Hej dziewczyny co się z Wami dzieje
                    Wstalam niewyspana moja pannica jak zwykle marudzila całą noc eh kiedy ona zacznie normalnie spać.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej aniu, żadnej nocy Mała nie przespała
                      żeby nie poszła w moje ślady, ja do 3 r.ż. budziłam sie kilka razy w nocy - nie byłam dzieckiem cyckowym jako wcześniak z 31 tygodnia

                      u nas też horroru nocnego c.d.
                      nie wiem czy to przez ten lek czy ida zęby - wymiekam po prostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        hej aniu, żadnej nocy Mała nie przespała
                        żeby nie poszła w moje ślady, ja do 3 r.ż. budziłam sie kilka razy w nocy - nie byłam dzieckiem cyckowym jako wcześniak z 31 tygodnia

                        u nas też horroru nocnego c.d.
                        nie wiem czy to przez ten lek czy ida zęby - wymiekam po prostu
                        A wiesz raczej żeby poszła w Twoje ślady bo za niecałe 3 m skończy 3 latka.Gorzej jak dalej będzie tak spała jak do tej pory


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ŚWIETY MIKOŁAJ... rozdał prezenty.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam
                            dziekuje za wasze opinie
                            przemyślałam sobie wszystko na spokojnie i nie posyłam jutro Łukaszka do przedszkola
                            zobaczy Mikołaja za rok
                            ŁUKASZ 08.09.2006

                            NATALIA JULIA 30.11.2007



                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Haloo?? Mikołaj był??

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam kochane,ale dawno mnie tu nie było.Jestem po urlopie i jutro powrót do pracy.Fajnie się leniwiło przez 8 dni.Przez 5 dni byłam u mamy na wsi i wczoraj wróciłam.Zanim pojechałam do mamy zrobiłam świąteczne porządki we wszystkich szafach i szafkach w kuchni.Już dużo mi nie zostało do posprzątania.Ostatnimi czasy dni uciekają mi przez palce i nie mam nawet czasu i weny żeby coś napisac,czasem tylko coś podczytam i zmykam.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X