Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    SIKORA ja nie za bardzo pamiętam bo to bylo 10 lat temu.Synek miał wtedy 15 miesiecy,ale o ile mi się przypomina nie było zadnych problemów ze spaniem chyba dzięki temu lekowi he he Marlence by sie cos takiego przydało he he
    Dzieki Aniu, no problemów nie ma ale po prostu śpi dwa razy wiecej niż zawsze, ale juz się skonsultowałam z lekarzem jest oki, mam nadzieję

    Nam alergolog kazał najbardziej uważać na cielęcinę i niektóre owoce, cytrusy przede wszystkim, rybe kazała podać po 7 mies. żeby Młody miał zdrowe nawyki na zaś. Raczej będzie miał bo u nas sie duużo ryb je
    a jesli chodzi o owoce to niestety juz odpadł nam z diety banan
    za 2 tyg. do przetestowania mamy owoce leśne, na które tez trza uważać

    Miłego dnia spadam po kawce i obiadku do roboty!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      to nie ja sie zdecydowałam ale moja alergolog, a poza tym na słoiczku GERBERA: "jarzynki z delikatna rybką" wyraźnie jest napisane: po 5 miesiącu, a Jonatan jest po 7-mym, wiec nie widze problemy, wiadomo że mu nie usmażyłam fileta hehe

      ale masz racę, nic Małemu nie jest
      Dobre. Moja już w siódmym miesiącu jadła smażonego fileta ale nie jest alergiczna
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        takie pustki na forum ?
        aż przypomniał mi się taki o to wierszyk
        "cisza na morzu cisza w kościele kto się odezwie ten będzie ciele "
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kurcze i znowu jestem pierwsza U nas mroźnie, w nocy przymrozek był-ale za to słonecznie... Synu wstał mi o 6.15 zwielkim płaczem i tą jgo paniką w oczach, niema co jutro idę do lekarza-to już jest tak męczące i sdzczerze mówiąc trochę się martwię bo te jego nocne napady niewyglądają za wesoło my na mikołaja w tym roku nic niekupujemy-mmamy za dużo dzieciaków do obdarowania, i jeszcze te prezenty pod choinkę, a w niedziele roczek....aj masakra m w końcu mniej pracuje więc popołudnia mamy dla siebie, ale za to wieczorem ok 9 idziemy spajkać rodzinnie





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a może ktoś jest o tej porannej godzine





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              czesc dziewczyny

              A cotu takie pustki,chyba nam forum umiera smiercią naturalna hahahaha
              co tam u was???jaka pogoda!!!u mnie słoneczko ale zimno,mój Robciu musiał szyby drapać!!!!

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                hej babbeczki
                dziękuję za miłe słowa i za rady
                u nas nocka przebiegła koszmarnie Łukaszek cały czas się drapał i przez to nie mógł spać a ja razem z nim
                Akinob nie wiem czy już wam lepiej z tą ospą, ale napiszę co nam pomogło. Julka miała strasznie duzo krostek i wyła bo ja tak swędziały. My smarowalismy tylko pudrem w płynie i braliśmy globulik SULFUR są to globulki homeopatyczne i po pierwszej dawce przestało ja swędzieć i przygasły. a po 3 dniach tylko zostały jej te najwieksze na rączkach.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Kurcze nie mam ostatnio czasu nic pisać. przez 2 dni dom szorowałam na błysk bo miałm ksiedza pokoledzie. Także okna pomyte w szafkach poukładane (mąż się smieje że po co to robisz i tak Ci ksiądz po szufladach nie zagląda) zostało mi na balkonie poukładać i czekam na swieta


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    majek to szybko mialas ksiedza!!!!
                    do nas jak wpadnie to sie zalamie,prtzeciez my dalej w lesie hahahaha

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      Kurcze nie mam ostatnio czasu nic pisać. przez 2 dni dom szorowałam na błysk bo miałm ksiedza pokoledzie. Także okna pomyte w szafkach poukładane (mąż się smieje że po co to robisz i tak Ci ksiądz po szufladach nie zagląda) zostało mi na balkonie poukładać i czekam na swieta
                      Majek też już jesteś po kolędzie?? Ja też, w poniedziałek ksiądz był (to już druga wizyta duszpasterska w tym roku, pierwszą miałam w styczniu)
                      Mnie tak strasznie łeb dzisiaj boli, że chyba zaraz wybuchnę, ale założyłam sobie wysprzątanie w szafkach, więc zaraz się do roboty biorę.
                      Jutro teść i mój mąż barbórkę świętują, więc pewnie nic nie zrobię, a do niedzieli też bym chciała mieć okna pomyte.
                      Uwielbiam ten przedświąteczny rozgardiasz
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree ja 2 dni tyle robiłam że dzis laba. Teraz tylko na bierząco ogarniać bedę no i przed ubieranie choinki dywan wytrzepię no i wiadomo kurze ale najważniejsze że mam posegregowane wszytko Julki pokój przemeblowałam pare półek dokupiliśmy jeszcze tylko Majkce stolik i krzesło no i łóżko pietrowe dla lasek i mała będzie z Julką w pokoju. Śpi ładnie w nocy to niech razem buszują a my z m też razem


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam
                          widzę, że wszystkie już się zabrałyście za świąteczne sprzątanie. ja nawet nie mam czasu o tym pomyśleć. ale w przyszłym tygodniu odpadnie mi kolejny przedmiot zawsze trochę więcej czasu będzie.
                          Joasia chodzi i broi. tarła oczy, myślałam, że pójdzie spać, ale nic z tego. 10 minut poleżałyśmy i jej się odechciało spać...

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej Madziu
                            Moja śpi i coś pochrapuje a w raczkach trzyma swoje petch schopy i jak jej chciałam je wyjąć jak już zasneła to gdzie tam tak mocno je tuli. ma ostatnio fazę na małe pieśki i koci


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a te pet shopy są fajne? nie boisz się, że Maja je połknie? one takie malutkie są, prawda? tak pytam, bo nie wiem co mogłabym Joasi na Mikołajki kupić. chciałabym jakiś drobiazg. ostatnio patrzyłam na ciastolinę i te małe zwierzątka i kucyki, ale na niektórych był znaczek, że to zabawka dla dzieci po 4-tym roku życia.
                              ostatnio znalazłam ciekawy przepis na ciasteczka i chciałabym je jutro wypróbować. myślicie, że dziecko w wieku Joasi może jeść suszoną żurawinę? chodzi o to czy jest to jedzenie odpowiednie do jej wieku, a także czy się tym nie zakrztusi?
                              Last edited by magda8528; 03-12-2009, 15:19.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam ja dzis po wizycie u dentysty nawet ,az tak strasznie nie było ha ha ha. Za porzadki swiateczne wezne sie od poniedziałku. Dzis dostałam @ cos za szybko ,ale lepiej szybko niz wcale . zamówiłam Asi wózek do lalki mamy taki mały, ale ten strasznie mi sie spodobał mam nadzieje ze Nusi tez sie spodoba ....
                                Last edited by melchior; 10-06-2010, 21:42.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X