Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    syla tu masz rację, jak Julkowi nałożę Elmexa to szoruje szczoteczką, ale jak nałożę żel Ziajki to szczoteczkę ssie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

      Misska a co u tej dziewczyny, która jest w ciąży ?? Ela ??

      Ona a Ty gdzie się podziewasz ?
      haha własnie Ela była u mnie to ta "kumpela" o której pisałama no brzusio urósł,ona również hehe wszystko dobrze,jutro pojdzie na usg (30t.c) i moze sie wkoncu dowie co bedzie mieć

      Iza ja mojej kupiłam na 2 latka lalkę chou chou - "mój pierwszy ząbek"
      tzn.dzis zamówiłam na allegro,a wczoraj widziałam w tesco za 250zł a ja dałam 105 wraz z przesyłką
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        a mysmy z meżem bylismy ostatnio w kinie na 3D na "avatarze"

        http://www.pudelek.pl/artykul/22025/...liard_dolarow/

        bardzo mi sie podobał i polecam
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          A no widzisz... jak pisałaś o koleżance to tak mi się właśnie ta Ela przypomniała. No to super, że u niej ok. Ona chyba też ma na marzec termin, prawda?

          A ja mojemu na 2 latka szukam rowerka. Dziewczyny powiedzcie mi... średnica koła tych najmniejszych rowerków to jaka jest ??

          Aha ...chciałabym jeszcze kupić Julkowi taki a'la stołeczek, żeby mógł na niego sobie stanąć np przy umywalce, a potem, żeby mu wygodniej było na kibelek usiąść. Ale nie wiem pod jakim hasłem tego szukac jak to się nazywa ??
          Last edited by FamilyTree; 06-01-2010, 13:23.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Tree pyatalas o te ksiazke co czytam, wiec powiem tak: sa tam rozne rozwiazania problemow z zachowaniem dzieci, ale nie wszystkie mi sie podobaja, poniewaz wydaje mi sie ze w niektorych sytuacjach dziecko jest narazone na stres.
            Ale co z tego ze sa tam porady, jak gdy znajde sie w sytuacji problemowej to nie pamietam co powinnam zrobic. Moze ja mam slaba pamiec Wiem napewno, ze trzeba chwalic dziecko jak cos dobrze robi: bawi sie grzecznie, ladnie je itd. Zazwyczaj jest tak, ze jak dziecko jest spokojne, to zbytnio nie chcemy mu przeszkadzac, ale dziecko bardzo lubi przyciagac uwage, wiec po pewnym czasie zaczyna psocic i wtedy sie odzywamy, ze tak nie wolno, nie dotykaj, nie nie nie.. A dziecko nie jest glupie, widzi ze zostalo w koncu zauwazone to dalej bedzie powtarzac swoje negatywne zachowanie, dzieki ktoremu zyskalo uwage rodzicow. Dlatego lepiej zwracac uwage na dzieci gdy sa grzeczne, wtedy beda powtarzaly te zachowania.

            No to koniec wykladu Sorry, ze sie tak rozpisalam.
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              a mysmy z meżem bylismy ostatnio w kinie na 3D na "avatarze"

              http://www.pudelek.pl/artykul/22025/...liard_dolarow/

              bardzo mi sie podobał i polecam
              Frosia no właśnie jak wrażenia ??
              Bo ja byłam z teściową na "Templariusz. Miłość i krew" i zastanawiałam się nad tym Avatarem, ale mnie oprócz Harrego Pottera to raczej s-f nie interesuje
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Syla oooo.... to ciekawe co napisałaś z tym zwracaniem uwagi jak jest grzeczne. Bo masz rację ja wolę wtedy nie przeszkadzać Julkowi jak się bawi.
                Hmm... chyba kupię sobie jednak taki poradnik
                Last edited by FamilyTree; 06-01-2010, 13:30.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ja tez nie lubie s-f ale ten film jest superowe,ale w 3d,troszkę długo trwa ale warto

                  a wogóle to pierwszy raz poszłam do kina i nie wiedziałam kompletnie nic co to za rodzaj filmu,bo netu nie mieliśmy w chacie,zawsze czytam recenzje tak pi razy drzwi,a tu tak miło się rozczarowałam- polecam polecam
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree mysle ze ta metoda dziala.
                    a tu znalazlam cos dla Ciebie:
                    http://www.allegro.pl/item866201637_...stoleczek.html
                    Natalka - 24 lipca 2008r.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Widziałam, że kino było oblegane właśnie na ten film w takim razie sobie go obejrzę.
                      Nooo wiem, że 3D bo przy wejściu na salę okulary rozdawali

                      No nic już nie słyszę z pokoju by się dzieć odzywał to idę kończyć obiad

                      Do napisania
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree nie wiem czy jest u Was LIDL? ale tam właśnie mieli takie fajne stołki z rączką do przenoszenia, antypoślizgowe gumki pod spodem

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ooooo dzięki dziewczyny.... wystarczyło wpisać stołeczek ehh....

                          Karolka mam Lidla ! więc polecę sprawdzić, jakby nie mieli to Ikea też jest.

                          Super !!! przynajmniej wiem gdzie szukać.

                          Ok teraz już na prawdę uciekam
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            a siedz na dupie i nie uciekaj
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej
                              Marysia śpi, obiadek gotowy ,czekam tylko na męża.
                              u nas dalej zimno. -10 stopni.




                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tree aktualnie w ofercie LIDLA http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/i.home

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X