Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ja mam dokładnie to :P

    http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages...00104.p.Stolek

    kupiłam sobie we fr w lidlu,żeby nie skakac jak małpa do okien(dachowe) i kiedy Milenka idzie umyć rączki to staje na tym

    Family Tree spokojnie możesz to używać....rówież i TY bo jest do 150kg ciężaru buhahahhaha
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Miss właśnie ten stołek miałam na myśli, u nas teściowa też go ma i mały się po nim wspina

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        No to super !!! To podjadę po taki stołeczek.

        Monia
        uuuu to mroźno o Was brr.....
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          mamakarolka dzieki za ta ofertę bo tez sie musze przejść bo mam blisko,a musze pomacac ta bieliznę dla dziewczynki: koszulka + majteczki czy to coś warte czy nie:/
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a teraz m isie przypomniało,że w reserved kids tez jest bielizna na przecienie za 10zł i chyba lepsza gatunkowo niz lidlowska


            Tree do musisz dziś iść bo jutro bedzie juz co innego
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ja kiedyś kupiłam dla małego bodziaki w lidlu 3-pack i niestety nie byłam z nich zadowolona, strasznie się porozciągały

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Misska powiem Ci, że ja kiedyś macałam te rzeczy i przyznam, że gatunkowo fajne są (w dotyku, bo nie wiem jak to wygląda po praniu). Tzn ja lubię taką bawełenkę lekko elastyczną (ona nie ma tam żadnego dodatku, po prostu jest tak tkana, że się lekko naciąga) dlatego też uwielbiam body Fixoni (nie wiem czy znacie tę firmę)
                Last edited by FamilyTree; 06-01-2010, 14:06.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                  Tree do musisz dziś iść bo jutro bedzie juz co innego
                  Jak to to jutro już nie będzie tych stoleczków?
                  No to pójdę dzisiaj ...

                  A no widzisz karolkowa nie zadowolona... czyli w dotyku tylko taka fajna
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Na mnie już czas, kawkę wypiłam i muszę prasować mam nadzieję że mój łobuziak mi na to pozwoli

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Karolku no to do napisania Miłego machania żelazkiem
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witajcie kobietki po Swietach
                        Ja dopiero wczoraj wieczorem dotarlam do domu .
                        Jestem bardziej zmeczona niz przed urlopem ,a to za sprawa mojego mlodego -ciezko mu bylo sie zaklimatyzowac i nie moglam nawet spokojnie wyjsc do lazienki
                        Teraz przydaloby sie troche wolnego ,by dojsc do siebie
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witaj Hanta
                          Biedny Pascal... kurcze dla takiego brzdąca to istny szok znaleźć się tak daleko od domu.
                          A kiedy wracasz do pracy ?? Hanta a co zrobiliście z psem? też do Polski pojechał ??
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            No wlasnie Family to byl dla niego spory szok
                            -nieznany dom ,ludzie coraz to nowi do poznania ,bo ciagle ktos nas nawiedzal,lub my gdzies bylismy
                            psiak zostal ze swoim ulubionym opiekunem zastepczym ale jakie bylo mile powitanie pieska z mlodym -chyba z godzine sie do siebie przytulali
                            do pracy powinnam isc juz jutro niestety ,ale cos czuje ,ze opiekunka mi na to nie pozwoli -od wczoraj Jej tel jest wylaczony
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              cześć dziewczyny!
                              własnie was troche podczytałam bo mam dziś wolne.

                              majajula cokolwiek sie stało trzymaj sie kobieto!
                              wszystko bedzie dobrze zobaczysz!
                              panietam jak w październiku Szymek wylał wrzątek i lekarka powiedziała że może nawet umrzec a teraz lata po chałupie i rozrabia! dzieci są silne !

                              Ja tez muszę się wziąc za zdrowie.
                              bo tak człowiek odkłada, odkłada a czasem mozna wielu rzeczy uniknąc jakby sie wcześniej tyłek do lekarza ruszyło.
                              to cos na głowie mi rosnie więc onkolog mi sie kłania . bo i piperzyk na szyi mi urósł co od lat był taki sam. kurna wystraszyłam sie bardzo.

                              widzę że wkinie co niektóre były.
                              mój mąż własnie w sobotę sie z synem wybiera na avatara, ja nie trawie s-f w żadnej postaci - nawet w postaci Harry Pottera
                              pamiętam jak mnie kumpela kiedys na wladcę pierścieni wyciągnęła to pół prawie przespałam.

                              Szymek mi własnie zasnął , ja miałam dzień gospodarczy i sprzątałam pół dnia.
                              teraz w necie grzebię bo spodobały mi sie w gazetce avanti świetne butki
                              http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...stok.html?i=17
                              idealne do mojej różowej kurteczki

                              Colorka ja jeszcze nie myslałam nad prezentem urodzinowym dla młodego

                              a co sie stało że sikornik i olcia79 na babybooom uciekły?
                              a co z Lullą vel Ariel bo chyba tez nie zagląda?
                              Last edited by pinklady; 06-01-2010, 15:30.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                a ja zrobilam kupe naleśników na jutro....i teraz wlaśnie widze że Pinkolinda się objawiła witaj pinki i hanta w tym nowym Roku

                                aha ta Pinkolinda to TY Pinki hehe, butki fajowe,znam ten sklep roxy,fajne rzeczy maja
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X