Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ja ostatnio wynalazłam w szafie sukienkę najlepsze jest to, że kupując ją myślałam, że to taki długi top hahaha! teraz mam "nową" i fajną sukienkę w sam raz na sylwestra.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      dobra dziewczyny ja uciekam.

      Miłej nocki
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        dobranoc Tree ja też spadam,bo zmęczona jestem
        Buziaki do poduchy
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          no to ja też uciekam. jutro do szkoły na 8 :/
          dobranoc!

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć babeczki

            Śpicie jeszcze ?? Ja już od 6 na nogach. Już mam jedno pranie wybrane i powieszone, wczoraj garów wieczorem nie pomyłam więc zrobiłam to dzisiaj.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hey Dziewczyny

              a dziś sis od mnie odjeżdza i znowu będzie nudno i smutno,ale przynajmniej mam Neta
              pogoda do bani,nic mi sie nie chce..
              Czy Wy dziewczyny jeszcze śpicie??że nikogo nie widzę?
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hey Treeszku

                w tym samym czasie pisalyśmy ma się to wyczucie
                my na nogach od 7h- co mnie bardzo cieszy,bo często Milenka wstaje o 6

                o a ile ja mam prasowania.....wrr
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  oglądam wlasnie DDTVn i tam mówią o samotnych matkach wychowujących dzieci...w PL jest ok. Milion samotnych mam
                  a w europie co czwarte dziecko jest wychowywane przez jednego rodzica...ja jestem zaskoczona,że taka ilość..
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Miss a ja mam cały kosz już do prasowania i następne się suszy. Ja nie wiem kiedy ja się z tym uporam.

                    A z tymi dziećmi to nie wiedziełam, że tyle jest samotnych mam.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej.U nas kolejna nieprzespana noc,mała kaszlała i płakała,spałyśmy łącznie może ze 2 godziny Na 17 jedziemy do prywatnego lekarza.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        a to nasza chiona
                        Attached Files
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Hej.U nas kolejna nieprzespana noc,mała kaszlała i płakała,spałyśmy łącznie może ze 2 godziny Na 17 jedziemy do prywatnego lekarza.
                          hey anna31 przykro mi i wspolczuję,zdrowia życzę,daj znać jak wrócisz od lekarza
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            U nas choinka co roku wyglada tak samo.Mamy ozdoby od bardzo dawna,teściowa mówiła że pamiętaja jeszcze PRL i rzeczywiście takich juz teraz nie kupi.Najbardziej podobają mi się szklane łabędzie i różnej wielkości muchomorki.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dzień dobry!
                              Miss już macie choinkę? moja mama tez ma złoto-czerwone ozdoby. u nas tak jak u Anny choinka kolorowa i niektóre ozdoby są jeszcze sprzed 20-30-stu lat co roku dokupuję coś nowego, ale szkoda mi wyrzucać starych haha. osobiście lubię takie kolorowe choinki, też mają swój urok.
                              Anno dużo zdrowia dla córeczki!
                              w ogóle nie napisałam Wam wczoraj, że opiekunka strzeliła znowu focha przyszłam do domu, a ona bujała Joasię w wózku....dla lalek.... ten wózeczek jest malutki i leciutki i raczej DLA LALEK przeznaczony, a nie dla dzieci! no ale powiedziałam jej spokojnie, że Asia jest chyba za duża na siadanie w takim wózku, a babka wzięła i sobie wyszła. no kurcze, ale czego ona czekiwała?! że ją jeszcze pochwalę, że źle zrobiła?

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Misska choinka fajowa Jak ubiorę moją to tez jej cyknę zdjęcie, tylko my mamy niewielką taką, ze stoi na stoliku.

                                Ania współczuję, nocki... ale wiesz, zauważyłam pewną prawidłowość jak Twoja Marlena nie śpi to mój dzieć też w nocy marudzi.

                                Madzia noooo nieeee w wózku dla lalek??!! Ta kobieta jest niepoważna.
                                A przyszła dzisiaj do Asi ??
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X