Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej,jest tu ktos jeszcze?
    Tree uporalam sie,wlasnie tez tak zrobilam,sam cukier puder + woda,mieszalam na malym ogniu i ladnie zgestnialo,domek udekorowany stoi na komodzie
    akinomb wspolczucia,ja tez uziemiona w do jestem ale swoja wlasna choroba.
    Kurcze ospa dokuczliwa jest ,dzieciaki niespokojne bo wszystko swedzi,pamietam ze przy ospie dobrze jest nie spac w zbyt cieplym pokoju bo to wzmaga goraczke.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć dziewczyny ,
      Amelka już spi
      Akinomb dużo zdrówka dla dzieciaczków!!

      A u nas po malu świąteczne zakupy , prezenty kupione tylko nad Tomkiem jeszcze myśle
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dotka no to super, że udała się imitacja śniegu

        akinomb ooo następny Twój dzieciaczek choruje Ale pocieszające jest to, że już będziecie mieli ospę za sobą.

        Iza jak tam u lekarza ??

        A froch znów internetu nie ma. Matko i córko cóż to za kraj ta Francja

        Iza miałaś słonika Tomciowi kupić i co ?? rozmyśliłaś się ?
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hejka
          Ja tylko na chwile bo widze ze wy tez tak tylko zagladacie jednym okiem...
          U nas Poldkowy prezent juz zamowiony,ma byc na 15-go grudnia-motorek cos jak jezdzik tylko dla wiekszych dzieci i autko zdalnie sterowane dla dwulatkow z jakas interaktywna kierownica,sama jeszcze nie wiem jak to dziala.Chcialam cos innego niz kolejny pojazd mojemu dziecku kupic ale widze ze to mu sprawia aktualnie najwieksza frajde wiec nie bede nic kupowac na sile.
          Tree froszkowa ma jakiegos wirusa w kompie wiec moze przypadkowo ja poloczylo z internetem ale pewnie bedzie musiala pokazac lapka jakemus fachowcowi zeby byc na stale.
          Mamy mala choineczke,kurcze ale fajny nastroj czlowieka przed swietami ogarnia

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dzień dobry!
            zostałam dziś o 7 wyrzucona z łóżka jak mam na później do szkoły, to sobie z Asią dłużej śpimy, a dziś m. narobiła hałasu i obudziła małą i musiałam też wstać.
            idę dzisiaj po szkole kupić składniki na ciasteczka i będę dzisiaj piekła. mam nadzieję, że mi smaczne wyjdą

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam
              akinomb....ja tej ospy Ci zazdroszcze
              tak jak pisze Familii za jednym zamachem i z glowy
              moj syn mial juz 3 okazje zalapac wirusa
              corka 2 lata temu syn sasiadki w zeszlym roku
              a w tym roku w szkole i lipa

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam

                Dotka ja też stwierdziłam, że nie będę mojego dziecka uszczęśliwiać na siłę. I co z tego, że ma 1000 samochodów, samochodzików różnego rodzaju, ale skoro tylko tym się bawi to co mu będę wyjeżdżać z klockami, których na dobrą sprawę mam dosć, bo ma dwa komplety i służą tylko to wysypywania ich z wora, a sprzątać tego nie chce i później ja muszę 500szt klocków zbierać .

                Magda a jakie robisz ciasteczka ??Masz jakis fajny przepis ?? Bo ja ostatnio robiłam a'la herbatniki. Moim panom smakowały więc pewnie powórzę je, udekoruję i powieszę część na choince.
                No i pierniki, ale za te to się już dzisiaj muszę wziąć by do świąt były w miarę miękkie.

                A ja zaraz dopijam kawę i lecę okna myc. Julka muszę tylko naubierać, co by synek nie zmarzł.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ooo Tree szalejesz z tymi oknami albo to ze mnie taki leń, że mi się nie chce. chociaż patrzę, że moje są względnie czyste, pod koniec września je przecież myłam.
                  te ciasteczka będę robiła pierwszy raz, mają być kruche z żurawiną, białą czekoladą i skórką pomarańczową. jak mi wyjdą, to wrzucę przepis. teraz nie będę ryzykować, bo będziecie miały pretensje, że tyle składników się zmarnowało

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    magda nie Ty jedna masz lenia
                    ja pewnie jak co roku wszystko
                    na ostatni gwizdek....
                    a teraz albo pogoda nie taka albo
                    nic sie niechce

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      Ja dziś pospałam do 8
                      pierwszy raz nie słyszałm jak mąz do pracy wychodził
                      teraz zabieram się za małe prasowanko Majkowej pościeli, wstawie prano i wypiorę chyba dywan
                      Potem muszę na bazarek wyskoczyć po kapuchę kiszona i rybke na obiad
                      a wieczorkiem po prezent dla 2 lata tylko co??? samochód wiertarkę młotek a może lalę hehe


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hey laski

                        u mnie wirus dal znac o sobie,wiec mam lipe z kompem i pisze przez tv
                        a jakiego ja ma leniadobrze ze mam tylko dwa okna normalne,bo reszta to dachowe- a ich nie mam zamiaru myc

                        ona236 jak tak dalej pojdzie to dobijesz do 50tki z tymi postami- szalejesz,szalejesz

                        moja cora sciagla lalce buciki i chce je ubrac na swoje nogi i nie rozumie ze sa troszke za male bo maja dl cztery cm,nudzi juz od 20min
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dzieńdoberek DziewczynkiMiss i Familli przepraszam za mpją wczorajszą dezercję z pola walki ale synu tylko ostatni mama i mama-cholera a tak chciałam żeby już zaczoł mówić oczywiście wkleję choineczkę ale dopiero na weekend bo muszę zrobić jaskieś foty i oczywiście będzie dopisek "po przejściach"
                          Kurcze dziewczyny ja jeszcze niemam nic kupione na święta, niemam wogule pomysłu na nic ani siły sprzątać- mój m rto już się przyzwyczaił że u nas burdel na kółkach a wczoraj jak z przcy wrucił to rozejrzał się po domu i zapytał- posprzątałaś?? -a ja tylko naczynia pomyłam i trochę mniej zabawek było porozrzucanych. kurcze czuję się nieraz jak jakiś flejowaty leniuch...





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Miss..... no baaaaa rozkrecam sie powoli:P
                            nawet potem se suwaczek strzele

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja mysle nadjakims obiadem i mam pustke w czaszce i w lodowce
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                może podsuniecie mi swoje tygodniowe plany sprzątania i jak się motywujecie bo ja tak na poważnie pisałam z tą przerwa półroczną na prasowanko i tym burdelem





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X