Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kruszyna to wcale nie tak źle !!! Ja to mam tylko pokój duzy i przedpokój wysprzątany, a z resztą to daleko w lesie jestem.

    majek no tak, o tym nie pomyślałam, że Julka to już mała panna i też by chciała mamę ponaśladować
    Fajnie, że sama chce pomagać.

    Julek zjadł kaszę z owocami ze słoiczka a potem zaczął się domagać tych owoców (jagody z czymś tam) i również słoik opróżnił. Coś czuję, że znowu będę musiała kupować słoiki dla niemowląt.

    Teraz już nie mam żadnego wytłumaczenia, muszę dalej iść okna pucować.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
      w sumie tak nazewnątrz to ładnie mieszkanko wygląda-firaneczki poprane wiszą, bąbeczki w oknach ...tylko w środku nie tego sterta składająca sie z 3 prań, naczynia z wczoraj i nawet z przedwczoraj, chodzącva żywność w lodówce-żartyuję, wielki bajzel z zabawkami-musze połowe powyrzucać, pranie dywanów, szorowanie podług-pastowanie sobie daruję bo jescze Cypu mi się zabije, gruntowne pożadki w łazience, pajęczyny aż do ziemi mam... no i układasnie w szafach, bo szafki w kuchni już porobiłam pare dni temu, no i takie tam jak odkurzanie, wycieranie kurzu i uprżatnięcie stert śmieci i gazet z pułek.....MASAKRA
      a ja myślałam że to moj dom opisujesz
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        moja wlasnie zasnela,a ja nadal mysle co tu do zarcia zrobic,moze upieke rybke w rekawie dla milci,a dla mnie NIC, wlasnie zjadlam dwie laski kabanosu,,,,,,teraz po nim mi sie odbija,,,,bleee

        moze po poludniu pojade do miasta z moja kol ? narazie mam luz

        a wy laski pewnie sprzatacie chatki swoje
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Frosia jesteś jeszcze ??
          Ja u Julka okno już umyłam, teraz zasypia więc nie będę mu się krzątać.
          Ale takie mycie to mam gdzieś.... ciągle tylko muszę na niego patrzeć czy czasami za bardzo sie nie wychyla, czy mi miski z wodą z komody nie ściąga.
          Ehh... oby szybko zasnął to się zabieram za kuchenne.

          Frosia a Michał w pracy ?
          Last edited by FamilyTree; 11-12-2009, 13:02.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            jestem jestem

            michal robi calymidniami,wiec ja codziennie sama
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              potrzebuje waszej POMOCY
              czy macie kogoś w PZU żeby mi wytłumaczył kilka spraw bo jak dotąd nie otrzymałam odszkodowania za pozar w moim domu a ten co prowadzi moją sprawe nie odpowaiada na moje telefony faxy itp
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej.Ja tez dalej sprzątam ,głównie na półkach,mam jeszcze takie dawne meble z mnóstwem półek i na kazdej jakiejś komplety szkła i to wszystko muszę myc suszyć półki scierać i układac od nowa cholery można dostac.Małej już lepiej w nocy ładnie spała a ja się wyspałam pierwszy raz dobrze od tygodnia
                Byłam z małą wczoraj u lekarza no i muszę dalej podawac wziewy i leki przeciwalergiczne.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  akinomb ja nie pomoge,moze w necie poszukaj
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    AKINOMB ja Ci nie pomogę bo zielona jestem z tych spraw
                    PZU taka solidna firma i takie jaja robi


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      akinomb mój teść współpracuje z przedstawicielem PZU. Teść jest przedstawicielem związku zawodowego, jak organizuje jakieś imprezy to logo PZU umieszcza i takie tam pierdoły, ale nie ważne.
                      Zadzwonię do teścia i popytam, ale o co mam się zapytać ?? Co Cię interesuje ??

                      Ania nooo widzisz mój też dzisiaj ładnie spał Mówię, jak Marlena źle śpi to i mój też.
                      A może pełnia księżyca była ?? (u nas chmurska więc nie widziałam czy świeci pełną gębą). Co prawda ja nie wierzyłam w takie "bujdy" ale ludzie tak gadają, że człowiekowi źle się śpi jak pełnia jest
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Z tą pełnią cos musi być bo nawet pani doktor podejzewa że mała ma robaki i kazała pobrac kał do badania własnie kiedy będzie pełnia bo podobno one wtedy "grasuja"


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          kiedy jest pelnia to ja mam problemy ze spaniem
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Z tą pełnią cos musi być bo nawet pani doktor podejzewa że mała ma robaki i kazała pobrac kał do badania własnie kiedy będzie pełnia bo podobno one wtedy "grasuja"
                            o matko to jakaś znachorka co???
                            a co do pełni to podobno włąśnie że się źle śpi, mój m zawsze wtedy łazi w nocy


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ale nie... nie było pełni wcześniej, tzn była 2 grudnia i teraz będzie dopiero 31 grudnia. Także jasną noc sylwestrową mieć będziemy i ludziom się spać nie będzie chciało

                              A no proszę, czyli jednak się to potwierdza.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ale pełnia była 2 grunia a nastepna w sylwka


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X