Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Kolejna kąpiel za nami...skórka mojego szkraba mięciutka i delikatna. Nawilżona ale nie tłusta. Córcia zadowolona. Jak na razie same plusy. Oby tak dalej...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      A kremik rewelacyjny.... Po ostatnim spacerze znakomicie sprawdził się na podrapanych i swędzących nóżkach. Sucha i wysoka trawa troszkę poraniła odsłonięte łydki Basiuni, ale kąpiel w Oilatum i posmarowanie nóżek kremem przyniosło upragnioną ulgę

      Skomentuj


        Oilatum Soft TESTOWANE NA RODZICU

        Oilatum Soft....Czym jest ten działający łagodząco,zapobiegawczo,ochronnie idealny dla delikatnej skóry dziecka środek w postaci kremu czy emulsji?Po wypróbowaniu znam odpowiedź-POMOCNA DŁOŃ W PIELĘGNACJI MALEŃSTWA.Do tej pory sama musiałam sobie radzić,nawet za namową znajomej,próbowałam "krochmalowej kąpieli".Stosowałam krem za kremem(oznaczone etykietami :"najlepszy","najskuteczniejszy";tańszy i droższy,a jednak problem czerwonej,wysuszonej skóry u mojej córci pozostawał.Stosowanie ochronnych oliwek zwykle kończyło się plamami na ubrankach.W dniu w którym zetknęłam się z delikatnym OILATUM był ostatnim dniem problemów ze skórą mojej córki...Doskonale nawilża,wzmacnia delikatną skórę i koi.Niemalże od razu dało się zauważyć efekt stosowania O.S. Skóra Anastazji wyglądała zdrowo,w dotyku nie była już szorstka i sucha lecz jedwabiście miękka,wręcz atłasowa.W nocy mała spała jak suseł,zapewne nic jej nie swędziało,piekąca skóra nie przeszkadzała w śnie.Oilatum Soft ukoił małą do snu-niewiarygodne,lecz jako matka stwierdzam:PRAWDZIWE!Mało tego,dane było mi na własnej skórze przekonać się o dobroczynnym działaniu Oilatum Soft.Całe testowanie zbiegło się z naszymi wczasami.Ja,bez opamiętania oddałam się kąpielom słonecznym na plaży.Efekt-czerwona od słońca skóra.Kąpiel z dodatkiem Oilatum Soft przyniosła ulgę,krem ukoił pieczenie.Rano wstałam jak nowo narodzona-bez oznak oparzenia słonecznego.
        Więc z całą odpowiedzialnością POLECAM TE KOSMETYKI.W moim przypadku można śmiało napisać TESTOWANE NA RODZICU

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Hania po kolejnej kąpieli odpoczywa po całym dniu wrażeń Skóra dalej wygląda zdrowo. Jest bardzo dobrze nawilżona i nie przesusza się.

          Skomentuj


            Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

            Cena jest dosyć wysoka ale warto odłożyć na dobry kosmetyk. W pewnym momencie stosowałam kosmetyki pewnej znanej firmy które bardzo wysuszyły skórę Hani i musieliśmy je odstawić a reszte zużył tato więc najpierw zaoszczędziłam na tańszych a potem i tak musiałam kupić droższe które i tak nie "powaliły mnie z nóg". Od kilku dni stosuję Oilatum i jestem bardzo zadowolona. Jeśli będzie tak dalej to zostaniemy przy tym kosmetyku mimo wysokiej ceny.

            Skomentuj


              Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

              Ja już kolejny raz sama wykąpałam się w Oilatum i mam wrażenie że moja skóra jest jeszcze bardziej miła w dotyku i nawilżona. Kremem posmarowałam suchą skórę dłoni i widzę super efekt!

              Skomentuj


                Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

                moj syn jest alergikiem od urodzenia i przy tym mial bardzo sucha skore stosowalam balneum emolium i oilatum zwykle ale to właśnie oilatum soft jest najlepsze dlugo pozostaje na skorze fajne jest wogole nie tluste jak reszta np oliwki masakra czy warto kupowac napewno warto zrobic wszystko co najlepsze dla swojego dziecka wiec ja polecam i uzywam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Marcinkowe Oilatowanie

                  Napisane przez goskaha Pokaż wiadomość
                  Słodka kruszynka
                  dziękuje wszystkie są słodkie!!

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    O tak, krem jest zdecydowanie najlepszy. Szkoda, że owe kosmetyki są w dość drogich cenach... Jedyne, co mnie denerwuje, to brak zapachu. Poza tym, wszystko działa tak, jak powinno, a nawet lepiej .

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      KOlejne dni testowania nie przyniosly jakis specjalnych efektow cialko malucha jest jak bylo starszaka nawilzone jak po innych kremach jakie stosujemy na nasza rogowatosc. Uzywalabym dalej ale cena jest dla mnie za wysoka...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        i zapomnialam dodac ze krosteczki na brzuchu za uszami i gdzieniegdzie poza tym sie utrzymuja pomimo wyeliminowania na trzy dni wszelkiego powiedzmy ze nowego jedzenia Blazejowej kaszy i moich nowosci...


                        Skomentuj


                          Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                          Słodkie dzieciaczki i my musimy uwiecznic zadowolenie z oilatum na foto

                          Skomentuj


                            Rewelacyjne Oilatum Soft dobre na wszystko

                            Przytoczę to co pisałam wcześniej po przetestowaniu a potem napiszę co się wydarzyło po myciu dzieci z dodatkiem tego płynu przez kilka dni.
                            ..." Po pierwsze jak dla mnie rynkowa bomba, emulsja nie ma sobie równych. Stosowałam przy moich bliźniakach różne płyny - kupowane w aptece - niestety na ich łuszczącą się skórę nie pomagało nic - aż do dzisiaj. Naprawdę bez żartów piszę na serio - dziś wykąpałam je 2 razy rano i wieczorem o 19 - efekt piorunujący - żadnym kosmetykiem nie uzyskałam takiej poprawy i to w tak krótkim czasie, z suchej schodzącej z nóżek skóry nic nie zostało. Emulsja je natłuściła i nóżki są gładkie i delikatne w dotyku - czyli takie jak powinny być. Kremik zaś testuję na ciele synka - zwłaszcza na pleckach bo tam od dłuższego czasu miał zaczerwienienia i krostki, po dzisiejszym dniu pozostało tylko parę krostek, skóra nie jest już tak czerwona. Przyznam się szczerze że i moje dłonie są teraz bardziej delikatne. Dla mnie kosmetyki oilatum soft to czysta rewelacja, przełom w dziecięcych kłopotach z suchą i wrażliwą skórką. Przy okazji ulga dla mamy i dziecka. Od dziś z Oilatum soft nasze kłopoty się skończyły - wiem że jest kosmetyk który naprawdę działa - dba o skórę i w rewelacyjny sposób ją natłuszcza. Nie powoduje, że skóra jest tłusta jak po oliwce czy parafinie a wręcz przeciwnie całkowicie się wchłania i stanowi jakby drugą ochronną skórkę. Myślę że od dziś nie rozstaniemy się z tymi kosmetykami...."

                            ..." Oilatum soft swoim działaniem rozpieszcza moje dzieci bardziej niż moja babcia , mam nadzieję że każdego dnia ich skóra będzie coraz bardziej zadbana i nie będę już musiała odwiedzać stale lekarza. Tak jak pisałam dla mnie Oilatum soft to rozwiązanie problemów skórnych moich dzieci. A skoro tak pomogło moim maluchom to i babcia postanowiła wymyć sobie stopy w wodzie z emulsją. Pięty ma bardzo popękane i zrogowaciały naskórek - według nie ta emulsja jest też dla niej - po kąpieli efekt taki, że skóra na nogach jest bardzo delikatna a naskórek zmiękł i łatwiej go usunąć. Babcia - moja mama twierdzi że jeszcze parę kąpieli a jej nogi będą takie gładkie jak skóra niemowląt. cieszę się że otrzymałam emulsję która rozwiązuje problemy zdrowotne moich najbliższych. Z Oilatum wszyscy są bardziej promienni..."

                            Tak wszystko to się zgadza a do tego doszła dzieciom jeszcze łuszcząca się na główce skórka - ciemieniuszka oczywiście koszmarna i spędzająca mi sen z powiek, bo okropnie to zaczęło wyglądać. postanowiłam więc myć dzieciom główki w tym płynie, wyczesywać suchą skórkę i smarować kremem Oilatum soft. Moi drodzy po 4 dniach nie ma śladu po łuszczącej się ciemieniuszce. Włoski są błyszczące i takie delikatne aż miło a skórka pięknie zadbana. Teraz tylko żałuję że nie zrobiłam zdjęcia jaka główka była przed zastosowaniem a jaka jest teraz bo to naprawdę trudno opisać i niektórzy mogą nie wierzyć. Jak dla mnie Oilatum Soft wart jest każdego grosza. To kosmetyk przyjazny i potrzebny zarówno dzieciom jak i dorosłym. Nie mają dzieci żadnych zaczerwień a skóa jest bardziej niż zwylke do tej pory zadbana.

                            Skomentuj


                              Iga i Oilatum SOFT

                              Paczka dotarła akurat w dzień powrotu z urlopu. Dziecko było brudne i szczęśliwe, bo jeszcze parę chwil przed wyjazdem udało jej się pobrudzić piachem
                              W każdym razie zaraz po przyjeździe do domu, Iga zostałą wykąpana. Kąpać się uwielbia od urodzenia, dlatego problemów z tym nie mamy. Problemów ze skórą również, poza małymi fragmentami takiej ciut bardziej szorstiej skóry, może nie tyle szorstkiej ile nie tak mięciutkiej i delikatnej jak gdzie indziej.
                              Emulsja Olilatum Soft znakomicie poradziła sobie z umyciem brudnego dzieciaczka to na plus. Ogromny plus za brak zapachu! Uwialbiam bezzapachowe kosmetyki, szczególnie dla dzieci.
                              Zmieniłabym jednak opakowanie. Zdecydowanie wolę emulsje do kapieli z dozownikiem. Odkręcany korek nie jest zbyt wygodny podczas kąpania dziecka

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy testujących maluszków

                                Witam
                                Ja mam na imię Ewa, mam 29 lat i jestem mamą 14 miesięcznej Igi. Z Olilatum Soft spotykam się pierwszy raz i jak na razie jestem zadowolona

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X