Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujące maluszki

    Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
    U nas sytuacja wygląda bardzo podobnie...Dlatego także mam nadzieję, ze Pola nie odziedziczy tych skłonności
    no to trzymamy kciuki!!
    Last edited by gaga1805; 17-07-2011, 22:42.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kąpiel z oilatum Tosia jak królowa Kleopatra

      Troszkę z opóźnieniem, ale są.. fotki Tosi w kąpieli z Oilatum..
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Ale mam dobrą zabawę z tym testowaniem produktów Oilatum Soft, smarowalam Daniego kremem ( ma 2 latka) własnie aby testować i teraz co wieczór przed spaniem woła "klem" czyli widać on też jest zadowolony z tego że jest królikiem doświadczalnym (ale jakim kochanym,)

        Skomentuj


          Odp: Kąpiel z oilatum Tosia jak królowa Kleopatra

          o rany ale słodki brzuszek

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Witam.

            Czytajac wiekszosc wypowiedzi widze ze dostalyscie emulsje do kapieli oraz krem.ja rowniez zakwalifikowalam sie do testowania.paczka przyszla bardzo szybko ale niestety tylko emulsja do kapania. Wiecie moze od czego to zalezy??. Emulsje wyprobowalam i jestem z niej zadowolona.Skora coreczki jest mieciutka i gladziutka i nie jest tlusta.

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Jak mówiłam tak uczyniłam i podkradłam synusiowi trochę emulsji i kremu Oilatum.Jestem już pewna,że są to kosmetyki,które gwarantuję gładką skórkę dziecku i piękny,promienny wygląd mamie.Po kąpieli w emulsji moja skóra stała się jedwabiście gładka i miękka a po nałożeniu kremu na skórze powstała warstewka chroniąca.Cieszę się,że mogłam przetestowac kosmetyki Oilatum ponieważ napewno zostaną z nami na dłuzej.Z nami bo zarówno z Kacperkiem jaki i ze mną.

              Skomentuj


                Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                Pierwszy rak kupiłam krem Oliatum, jak moja córcia miała jakieś 2 miesiące. skórę miała bardzo suchą i szorstką ( jak się później okazałko była to skaza białkowa). Oliatum zadziałało niemalże od razu. Skóra zrobiła się bardziej nawilżoma i delikatniejsza. Emulsję do kąpieli do piero zaczynam stosować, ale już widzę, fajniejszą skókę dziecka te produkty są rewelacyjne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Witam, niezmiernie się cieszę,że udałko mię zakwalifikować do testowania kosmetyków Oilatum Soft. Krem już znam i używam, nie tylko dla delikatnej skóry mojej córeczki, ale czasem sama z niego korzystam, gdyż jest świetny. Z emulsją dopiero zaczynamy zabawę w kąpieli, ale sądząc po kremie napewno też jest rewelacyjna. Produkt, warty swojej ceny!!

                  Skomentuj


                    Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                    jestem bardzo mile zaskoczona kremik jest super na podrażnienia ale nie tylko super nawilża ciałko
                    po kąpieli w płynie ciałko synka jest takie super mięciutkie i dealne co prawda szkoda że krem i płyn są bezzapachowe bo lubię zapachy ale jednak mimo to zdał egzamin na 5+
                    krem i płyn to idealne zestawienie

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy testujących maluszków

                      Witam mam na imię Agnieszka, 31 lat. Maja córcia ma na imię Kamila i na 2 latka i 5 miesięcy. Krem Oliatum stosujem od jakiś 2 lat, niestety kosmetyki są dość drogie, wieć do tej pory był tylko krem. Bardzo się cieszę że zostałam wylosowania do testowania, gdyż możemy wypróbować teraz również emulsję do kąpieli. Super!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy testujących maluszków

                        Izabela mam 24 lata. 04.04.2011 urodzilam Dominika, ktory od 3 tygodnia zycia ma problemy ze skora.... o testowaniu dowiedzialam sie z internetu i z checia skorzystamy. W emulsji kapalam juz 2 razy i naprawde widac efekty Pozdrawimy wszystkie mamy

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Również ja i moja córeczka dostałyśmy możliwość przetestowania emulsji do kąpieli oraz kremu.
                          Zacznę od mojego maluszka, dla którego przede wszystkim poświęcone są te kosmetyki. Zawsze wiedziałam, że Oilatum Soft to firma godna zaufania i bez problemu wlałam emulsję do kąpieli dla mojej alergiczki. Wrażenia są następujące: mała ma piękną nawilżoną skórę, bez najmniejszych podrażnień i zapaleń, po kąpieli śpi spokojnie i nie płacze, co cieszy bardzo mamusię. Krem jest równie genialny, plusem jest również bezzapachowość, ponieważ nie zawsze to co podoba się mamie, podoba się dziecku, wiele zapachów kosmetyków jest drażniące dla dzieci i zbyt silne, przynajmniej dla mojej córeczki, nie płakała i nie kręciła się kiedy smarowałam Ją kremem.
                          Podsumowując dla mojego dziecka produkty Oilatum soft są po prostu stworzone. Moje dziecko cieszy się piękną, delikatną, nawilżoną skórą bez podrażnień i alergii. Po zastosowaniu kremu na pupie mojej córeczki również odparzenia od pieluszek bardzo szybko się zagoiły i co najważniejsze nie pojawiły się nowe:-) polecam:-)
                          Kilka słów teraz o zastosowaniu produktów przez mamusię. Muszę przyznać, że nie odmówiłam sobie tej przyjemności i sama także użyłam kosmetyków Oilatum. Mam bardzo suchą skórę, z którą często nie radzą sobie balsamy. Po wlaniu emulsji do wanny, moja skóra stała się o niebo lepsza. Wyglądała na nawilżoną, delikatną, miękką i gładką i to już po pierwszej kąpieli! Kremu także użyłam, przede wszystkim na wysuszoną skórę barków i twarzy po opalaniu i również spotkałam się z bardzo dobrym efektem, skóra przestała piec i nie była tak czerwona, była równie przyjemna w tych miejscach jak po zastosowaniu emulsji i bardzo szybko się zregenerowała
                          Kosmetyki Oilatum Soft to wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale również i dla mam:-) Cieszę się ogromnie, że mogłam być wśród grona testerek, mam nadzieję, że moja opinia stała się pomocna:-)

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy testujących maluszków

                            Napisane przez angelbeauty Pokaż wiadomość
                            Bardzo się cieszę że zostałam wylosowania do testowania, gdyż możemy wypróbować teraz również emulsję do kąpieli. Super!
                            My od urodzenia kąpiemy w emulsji i jesteśmy bardzo zadowoleni ostatnio kupiłam pół litrową

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy testujących maluszków

                              Witam i ja wszystkie mamuśki. Mam na imię Monika, mam 28 lat i 3,5 letniego synka Mateuszka. O konkursie dowiedziałam się z reklamy na jakimś portalu. Bardzo się cieszę, że udało nam się załapać, bo jak się okazuje kosmetyki są dla nas strzałem w 10

                              Skomentuj


                                Odp: Testujące maluszki

                                To ja przedstawię kolejnego testera, z racji jego pobytu w żłobku, a mojego przy kompie Mati ma 3,5 roku, ma skazę bialkową i alergię która bardzo często uaktywnia się nagle. Tak było np z zupą brokułową, którą ze wzg na ulubiony zielony kolor zjadł dwa talerze, a już od następnego dnia mogliśmy leczyć następstwa skórne po zupce Woda jak mleko synkowi się podoba, jedyny dla niego mankament to, że emulsja się nie pieni. Kremik też sprawdza się super, na podrażnienia alergiczne i zadrapania wyniesione z placu zabaw

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X