Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

    U nas tez azs poczatki . Ale emulsja i krem daja rade

    Skomentuj

    •    
         

      Odp:

      Krem jest rewelacyjny

      Skomentuj


        Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

        Napisane przez natt-mario Pokaż wiadomość
        Oliatum daje raze z pokrzywkami. Wszystko powoli znika dzieki emulsji i kremikowi
        Ja też mam wrażenie, że dzięki Oilatum synek ma tych pokrzywek mniej. Zauważyłam również, że dermografizm nie jest tak nasilony; tzn. są zaczerwienienia ale już nie są tak opuchnięte i szybciej znikają.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Mam pytanie: czy trzeba zakadac oddzielny wątek na wypowiedzi czy mozna na tym relacjonowac przebieg testowania:->

          Pozdrawiam
          Agnieszka[/QUOTE]

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            W naszym przypadku kremik spełnia swe działanie, Piotruś ma skórę bez poważnych problemów skórnych a kremik doskonale natłuszcza i nawilża skórę. Wczoraj poleciłam kremik kuzynce, która ma córeczkę z bardzo suchą skórą, kupuje jakieś dorabiane maści w aptekach za kilka dni napiszę jak zadziałał na Blance.

            Skomentuj


              Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

              Kremik sprawia, że pokrzywki są bledsze i zależnie od skóry u Adasia, synka mojej kuzynki doprowdził, że stopniowo znikała.

              Skomentuj


                Odp: odparzenia i krostki

                Muszę to podkreśłić jeszcze raz na odparzenia,aby być słownym napisze zaczerwienienia zadziałał cudnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Oilatum Soft a dermografizm i inne pokrzywki

                  Napisane przez goskaha Pokaż wiadomość
                  Kremik sprawia, że pokrzywki są bledsze i zależnie od skóry u Adasia, synka mojej kuzynki doprowdził, że stopniowo znikała.
                  Czyli Oilatum działa

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                    Ja z kolei bardzo lubie słońce latem i zimą solarium co jakiś czas i zawsze miałam przesuszoną skórę którą smarowałam oliwkami. Oliwka jednak zostawia tłustą powłokę a Oilatum nie a jednocześnie skóra jest nawilżona i jak narazie nie łuszczy się! Zobaczymy jak dalej

                    Skomentuj


                      Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                      Nawet na zdjęciu można zauważyć że buzia jest ładnie nawilżona, bez krostek. Nie jest zaczerwieniona ani podrażniona. Oilatum jest na prawdę dobry a to dopiero kilka dni testu!
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        I emulsja i krem bardzo dobre. Niestety cena już mi się mniej podoba nawet w promocji w jednej ze znanych drogerii trzeba obecnie zapłacić 40zł a bez promocji to nawet ok 60zł. Czyli co dobre ma też odpowiednią cenę. O ile przy dziecku zużywa się wolniej to już przy dodatkowym stosowaniu przezemnie znika dosyć szybko

                        Teraz w upałach widzę dużo potówek przy szyjce i na pleckach. Po kąpieli w Oilatum i po posmarowaniu kremem rano widać złagodzone objawy. Buzia córki jest wprawie idealna, bez czerwonych plam, krostek. Jest dobrze nawilżona, nie łuszczy się.

                        Skomentuj


                          Oliatum Soft -test od ciązy do narodzin

                          Witam uzywałam Oliatum bedąc w ostatnich tygodniach ciązy i potwierdzam ze produkt jest rewelacyjny.Gdy urodziłam synka od samego początku az do chwili obecnej uzywamy Oliatum Soft.Skóra jest super nawilzona ,świetnie sie rozprowadza a krem rewelacja.Rodząc syna mialam 38 lat i juz w tym wieku nie ma sie tak jedrnej i dobrze nawilżonej skóry poprostu inaczej tańczą nasze hormony ale uzywając tego eliksiru poprostu bajka)Kazda dziewczyna w mojej rodzinie która urodzi maleństwo na powitanie dostaje prezent w postaci produktów Oliatum Soft;są poprostu tego warte.Pozdrawiam Ela mama Michałka

                          Skomentuj


                            Odp: Testujące maluszki

                            Alicja(19 miesiecy) wita Mam sucha skorke i czasami dopadaja mnie rozne krostki i plamki, ale nie jest zle dzieki Oilatum`owi

                            Skomentuj


                              Odp: Testujące maluszki

                              Moja córa to Ania, ma 7 miesięcy i 7 dni :-)
                              Testujemy Oilatum Soft nie całkiem pierwszy raz, ponieważ dostałyśmy w szpitalu próbki emulsji i szamponu tej firmy. Ania jest okropnym łobuziakiem, dopiero co nauczyła się siedzieć, a już chce chodzić :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Testujące maluszki

                                Napisane przez gaga1805 Pokaż wiadomość
                                No to chyba też jesteśmy w klubie, bo w rodzinie męża mam pełen wachlarz alergii począwszy od skórnych poprzez pokarmowe (celiakia) i oddechowe... mam nadzieję, że Marcinek odziedziczy zdrowie po mnie, bo mama zdrowa jak przysłowiowy koń!!
                                U nas sytuacja wygląda bardzo podobnie...Dlatego także mam nadzieję, ze Pola nie odziedziczy tych skłonności

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X