Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Muszę odstawić Oilatum

    Napisane przez maja164 Pokaż wiadomość
    Od niedzieli nie używam Oilatum ,zauważyłam ze synek ma całą szyję zesypaną,od ucha do ucha .Myslałam w sobotę ( pisałam że ma potówkę) że po kapieli wszystko zniknie a tu coraz gorzej.Czy spotkałyście się kiedyś lub słyszałyście o uczuleniu na Oilatum??
    A może to taka straszna potówka?.Przekonam się rano
    Ja też odstawiłam od 2 dni bo miałam podobnie cała szyjka ssypana a do tego powieki i pod oczkami wróciłam do emolium i dziś już lepiej na powiekach krostek brak ciutkę na szyjce zostało


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

      kurcze nie wpadłam na to by mieszać Oilatum z innym pieniącym się płynem do kąpieli dla synka. Bo ile efekt miękkiej skóry synka mnie zachwyca, tak brak piany w kąpieli synka trochę zasmuca. Ale skoro piszesz, że działa tak samo dobrze to wypróbujemy kąpieli w ten sposób.
      A u nas jeszcze krem sprawdził się na:
      - mój czerwony podrażniony od kataru nos
      - na złagodzenie skutków kąpieli słonecznej

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Skóra mojej Basiuni z dnia na dzień staje sie bardziej miękka i nawilżona. W zasadzie nie trzeba jej niczym więcej smarować. Sama kąpiel w Emulsji Oilatum wystarcza, by skóra była dobrze nawilżona i miękka. Krem testujemy na kolankach, łokciach i miejscach gdzie skóra uległa podrażnieniom. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowolone

        Skomentuj


          Odp: Adusia Testerka

          Ósmy dzień testowania
          Witam wszystkie mamusie
          Po ponad tygodniu testowania Olilatum nie stwierdziłam u mojej córeczki żadnych alergii skórnch.Nadal jestesmy zachwycone Oilatum.Serdecznie polecam.Wszystkie wysypki zniknęły.A najbardziej jestem zadowolona z tego ,że wysypka z pupy zniknęła.Moja córeczka siusia już na nocniczek i czasami zdaża jej sie zmoczyć w majtki i dlatego na pupce wyskakiwaly krostki, a Oilatum je zlikwidowalo.Super kosmetyk, super sprawa.POLECAM

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Mój młodszy synek (3 tygodnie) dostał na buźce, a głównie na czole jakiś krosteczek, czoło zrobiło mu sie jak tarka:/ Byc moze cos zjadlam co nie powinnam i taka reakcja
            Posmarowałam wczoraj na noc kremem Oilatum i dzis rano obudzil sie z gladziutka skóra To dziala!

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Mój synek też od wczoraj testuje Oilatum Soft!!
              Prawdopodobnie jest na coś uczulony bo ma suchą skórę na nogach i na rękach, nie raz pojawia się też na policzkach. Dotychczasowe płyny nic nie pomagały, zobaczymy co na to zaradzi Oilatum Soft.
              Wczoraj pierwsza kąpiel.
              Na razie oczywiście po pierwszej kąpieli żadnych efektów, poza tym że woda bardzo w dotyku przyjemna się zrobiła w wanience!!

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                U nas już wszystko wruciło do normy...Bartuś ma zdrową skórę blamki zrobiły sie bledsze a nogi po wymoczeniu (tak jak zauważyła koleżanka wcześniej) są miększe>cos dla dziecka i dla mamy....teraz planójemy wspólna wypasioną kąpiel w wannie....-raz a pożądnie a Oilatum jest super exstra.....ja mama małego alergika uczulonego na wszystko
                wam mówię....pzdr....do poczytania

                Skomentuj

                •    
                     

                  oilatum soft

                  testowanie oilatum soft jest dla nas czystą przyjemnością.EMULSJA OILATUM troszkę mnie zaskoczyła (miło) gdyż jest bezzapachowa co jest dużym plusem ponieważ im mniej dodatków zapachowych i barwników tym ryzyko uczuleń i podrażnień mniejsze.Poza tym emulsja świetnie myje i nawilża skórę nie pozostawiając tłustej warstwy. Krem jest rewelacyjny świetnie się rozprowadza i szybko wchłania skóra po zastosowaniu jest mięciutka ale nie tłusta.Duży plus za brak zapachu który występuje w tego typu kosmetykach innych firm.stosowanie emolientów nie jest nam obce gdyż w wieku 1,5-mca. u córki stwierdzono AZS stosowałyśmy kosmetyki różnych firm i wszytkie miały zapach a jeśli chodzi o kremy to konsystencja ich utrudniała aplikację.kosmetyki OILATUM SOFT polecam każdej mamie małych dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia zapobiegawczo.

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Kolejny dzień testowania i kolejne pozytywy. Krostki na policzka prawie zniknęły, buźka gładziutka i mięciutka. Po kapieli nadal super nawilżenie. Czekamy dzisiaj wieczorem na kolejne zastosowanie Oilatum Soft.

                    Skomentuj


                      Odp: Marcinkowe Oilatowanie

                      nie możemy się doczekać kolejnej kąpieli i masażu Oilatum ))

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: oilatum soft

                        my też polecamy i pozdrawiamy

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Napisane przez goskaha Pokaż wiadomość
                          Jeszcze muszę wam napisać, mój synek dostał 3 krostki pod brodą dla mnie były to potówki, bobas strasznie się poci i smaruję je oilatum i powolutku znikają, zobaczymy za kilka dni czy pomoże. Nie wiem jak Wy ale ja boję się smarować sudokremem w okolicach twarzy. Czy któraś z was smarowała tam sudokremem????????????????????????
                          Kiedyś bym posmarowała tzn tym sudokremem sprzed 9 laty a teraz nieznoszę tego specyfiku bo bardzo wysusza skórę
                          ale ogólnie ten środek jest na tradzik więc na twarz więc można nim smarować i okolice twarzy


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

                            Napisane przez de_monik Pokaż wiadomość
                            - na złagodzenie skutków kąpieli słonecznej
                            oooooo!! na to nie wpadłam a niestety zdarzyło mi się nadużyć słoneczka przy koszeniu trawy w sobotę ....

                            Skomentuj


                              Odp: Tymon testuje :P

                              zazdrościmy i życzymy miłego Mazurowania

                              Skomentuj


                                Odp: Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

                                u mnie zadziałał jeszcze na krostki, odparzenie pod szyja w faldach synka, u coreczki kuzynki na bardzo wysuszoną skórę twarzy i stópki, a i jeszcze u znajomej znikły krostki czerwono-rozowawe niewyjasnionego pochodzenia na przedramieniu i dłoni bo o tym ze nawilza swietnie to nie ma sensu powtarzec hihihih

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X