Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oilatum Soft

    Od kilku dni stosuję emulsję oliatum do kompieli dla mojego miesięcznego synka. Jestem badzo zadowolona, skóra Franusia jest nawilżona i delikatna, przy okazji moje dłonie również Widzę zdecydowaną rożnicę pomiedzy Ojlatum, a podobnym specyfikiem o, jak podaje producent, takim samym składzie - na korzyść Ojlatum ozywiście.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Muszę odstawić Oilatum

      My stosujemy Oilatum od urodznia i nic po nim nie wyskakiwało, ale każde dziecko jest inne i czasami lepiej huhać na zimne, ja bym tymczasowo odstawiła oilatum i sprawdzila czy to on uczulał a moze najdzie sie inne wytłumaczenie

      Skomentuj


        Nasze testowanko

        Zabrałyśmy się za pierwszą kapiel z oilatum mała w wannie, oilatum wlany, całe stado kaczek obecne na początku zdziwił mnie brak piany, co jest akurat plusem. Potem ta super miękka skórka! Idealna, nawilżona i mięciutka nie potrzebujemy mydełka ani oliwki czy balsamu. Wszystko mamy 2 w1.

        Jutro wypróbuje mama

        Skomentuj


          Odp: Muszę odstawić Oilatum

          A może to jednak potówki? nigdy nie słyszałam, żeby po oilatum były takie akcje. Znajoma ma strasznego alergika i używa tylko oilatum właśnie.

          Skomentuj


            Odp: Nasze testowanko

            ja tez testowalam na sobie przy okazji kapieli mojego synka. jak dla mnie rewelacja!!! tak wiec przyjemnej kapieli

            Skomentuj


              filipek wniebowziety

              Po kapieli w oilatum seynek jest wniebowziety skórka miekka, swietnie nawilzona,,,zero podraznien

              Skomentuj


                Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                Ja juz od dawna wiem ze zamienniki nigdy nie sa odpowiednikami...niby substancja czynna ta sama a jednak preparaty sa zupelnie rózne ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja takze stosuje oilatum soft ...

                  na swojej skórze ...i jest super miekka jak po zadnym innym kosmetyku

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Kolejne dni i w dalszym ciagu sukces. Skóra nawilżona, delikatna w dotyku, po prostu gładka jak pupcia niemowlaczka

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Napisane przez goskaha Pokaż wiadomość
                      Jeszcze muszę wam napisać, mój synek dostał 3 krostki pod brodą dla mnie były to potówki, bobas strasznie się poci i smaruję je oilatum i powolutku znikają, zobaczymy za kilka dni czy pomoże. Nie wiem jak Wy ale ja boję się smarować sudokremem w okolicach twarzy. Czy któraś z was smarowała tam sudokremem????????????????????????

                      Hej
                      Osobiście boję się sudocremu i unikam jak ognia, 'roluje' się i zatrzymuje w pachwinach i ciężko się pozbyć cholerstwa - natomiast gorąco będę polecać Bepanthen - jeśli chodzi o jakiekolwiek 'nieprawidłowości'. Obecnie jesteśmy w trakcie testowania kremiku Oilatum, więc na razie mogę powiedzieć, że jest ok -ale jeszcze nie wypróbowany w skrajnych 'warunkach'.
                      Wracając do Bepanthenu - poleciła mi go położna w momencie, gdy krążkami laktacyjnymi (krótko po porodzie, gdy mleko samo wypływa a brodawki jeszcze nie przyzwyczajone do ssania malucha) ściągnęłam sobie skórę z brodawek i była sobie ranka - dość bolesna. Wygoiło się w ciągu 2 dni. Jeśli chodzi o małego - w momencie pojawienia się nieziemskiego odparzenia w pachwinach, mosznie i okolicach pupci - smarowanie średnio co 2 h grubą warstwą dało efekt prawie natychmiastowy - połowa dnia i już było z grubsza ok, po dniu nie było już śladu. Kosztuje ok 17 zł. Napisałam o skrajnych i 'wrednych' zmianach skórnych jakie mogą wystąpić u mam i maluchów. Jeśli chodzi o twarz - jak najbardziej nie ma przeciwskazań - nie jest on tak 'gęsty' jak sudocrem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Stosuję otrzymany pakiet...
                        Nicola od urodzenia ma bardzo suchą skórę jak narazie nie widzę zmian ani na lepsze ani na gorsze po emulsji do kąpieli...

                        Co do kremiku to jestem zachwycona pupcia nie jest zaczewieniona, łatwy w stosowaniu

                        będę dalej informować o zmianach na skórze Ptysia

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Witam
                          My również testujemy emulsję Oilatum Soft do kąpieli. U mojego synka już po pierwszej kąpieli można było zauważyć poprawę w wyglądzie jego skóry. Była gładsza i bardziej nawilżona. Jestem zadowolona z tego produktu i z chęcią będziemy go nadal używali.

                          Skomentuj


                            Odp: Muszę odstawić Oilatum

                            Dziś środa ,krostki zeszły .Skórka tylko taka szorstka została ,od jutra spróbujemy znowu Oilatum

                            Skomentuj


                              Odp: Muszę odstawić Oilatum

                              słyszałam o takim przypadku u córeczki mojej koleżanki, pediatra zalecił jej odstawienie oilatum na lato, kiedy jest gorąco i dziecko bardziej się poci, gdyż podobno wtedy oilatum tak doskonale nawilża i natłuszcza, że aż jest za dobrze i delikatna dziecięca skórka nie daje rady. Nie wiem ile w tym prawdy, ja synka kąpię co drugi dzień w oilatum a co drugi dzień w zwykłym płynie i jest ok

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oilatum Soft

                                witam, my wróciliśmy z wakacji, dziś pierwsza kąpiel w oilatum i... naprawdę super skóra mojego synka jest taka, że chciałabym ją bez przerwy głaskać. Jak to nazwać? aksamitna? nawilżona? delikatna? Wszystkiego po trochu i jeszcze coś, co sprawia, że jest niesamowita Wcześniej używaliśmy innych emolientów i efekt nie był tak dobry. Dziękujemy za oilatum

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X