Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

    IGOR MIAŁ krosteczki ,które po kilkukrotnym użyciu kremu, są przygaszone ,mniej widoczne,a skóra na policzkach jest mięciutka.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Witam!
      Testujemy z Kubusiem od właściwie dopiero dwóch dni, ale już widzę, że krem to rewelacja! co do emulsji mam mieszane uczucia. Znajoma aptekarka powiedziała mi, że używając emulsji nie muszę dodatkowo używać niczego do mycia, z tą opinią się nie zgadzam, ponieważ po kąpieli klejnoty Kubusia nie pachną jak po kąpieli, co do miękkości skóry myślę że po dwóch dniach stosowania nie będę wypowiadała się jeszcze co do miękkości skóry, poczekam z tym jeszcze, aczkolwiek uważam, że niedostateczne jest po prostu wykąpanie małego w emulsji, póki co konieczne jest dodatkowe natłuszczenie, chociaż mimo wszystko nie mamy tak suchej skóry to i tak wolę ją nawilżać.
      Jak już pisałam, krem to rewelacja!

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Jeszcze muszę wam napisać, mój synek dostał 3 krostki pod brodą dla mnie były to potówki, bobas strasznie się poci i smaruję je oilatum i powolutku znikają, zobaczymy za kilka dni czy pomoże. Nie wiem jak Wy ale ja boję się smarować sudokremem w okolicach twarzy. Czy któraś z was smarowała tam sudokremem????????????????????????

        Skomentuj


          Odp: Mamy testujących maluszków

          Jeżeli zastanwiacie się nad zapachem oilatum, to ja kąpałam synka od urodzenia w zwykłym oilatum i mam wrazenie jakby troszku bardziej pachniał, mimo wszystko mi lepiej odpowiada niż soft

          Skomentuj


            Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

            Jeszcze muszę wam napisać, mój synek dostał 3 krostki pod brodą dla mnie były to potówki, bobas strasznie się poci i smaruję je oilatum i powolutku znikają, zobaczymy za kilka dni czy pomoże. Nie wiem jak Wy ale ja boję się smarować sudokremem w okolicach twarzy. Czy któraś z was smarowała tam sudokremem????????????????????????

            Skomentuj


              Odp: Oilatum softa z zdrowa skóra dziecka

              Kobietki robimy wszystko aby naszym dzieciaczkom było dobrze, nie miały podrażnień i dzieciństwo jak najmilej upływało, naszła mnie taka myśl: brawa dla tych którzy wytwarzają takie emolienty, dzieki temu czesto nie musimy stosowac kremów z antybiotykiem

              Skomentuj


                Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                Emulsja do kąpieli rewelacja. Mam suchą skórę, teraz latem jeszcze bardziej i kąpiel z dodatkiem Oilatum niezwykle nawilża i sprawia że skóra jest miękka i miła w dotyku. Co do kremu, to mam mieszane uczucia - do rąk, łokci i kolan sprawdza sie bardzo dobrze, niestety na twarzy wywołał niesamowity wysyp trądziku i zaskórników. Do suchej, bezproblemowej skóry twarzy myśle że będzie ok

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                  Witam

                  u nas na podkarpaciu ostatnie dni daja nam mocno popalić - 35 stopni w cieniu jest praktycznie codziennie - a wczoraj przed burzą to nie byłam w stanie dojść do termometra nawet - moja córeczka też bardzo ciężko to znosi i choć cały dzień spędza w samym pampersie i tak jest jej za gorąco - skóra ma ciagle wilgotną i lepką, włoski mokre i mustwo potówek na całym ciele - ale wczoraj to było chyba jakieś apogeum - bo Zonia była niedowytrzymania - więc nalałam nam letniej prawie chlodnej wody do wanny i oczywiscie oilatum i pluskałysmy się radosnie - po takiej kapieli mała zjadła obiad ze smakiem i spokojnie zasnęła - jakie było moje zdziwienie kiedy wstała a na skórze było o połowe mniej potówek...
                  na moją skórę ta kapiel też wpłynęła pozytywnie - skóra jest delikatniejsza i bardziej nawilżona

                  dzisiaj chociaż było może 3 stopnie chłodniej i czułysmy sie lepiej to kapiel w srodku dnia z oilatum znowu była

                  a tak troszke dla zartu to muszę wam powiedzieć że całkiem miło jest pluskać się w takim białym mleczku - czułam sie jak królowa Kleopatra

                  Skomentuj


                    Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                    My od urodzenia stosujemy do kąpieli odrobinkę oilatumu...kiedyś mąż za namową pani z apteki zakupił polski odpowiednik, czyli ponoć dokładnie to samo w sporo niższej cenie... ale tylko ponoć, ponieważ córeczka już po pierwszej kąpieli dostała wysypki ;-/

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Pierwsze wrażenie po zastosowaniu kosmetyków Oilatum Soft- pozytywne zaskoczenie! Suche miejsca nie zniknęły całkowicie-ale widać ogromną poprawę jakiej nie dawały poprzedno stosowane emulsje, kremy czy oliwki. Skóra wyrażnie jest natłuszczona bez tłustej powierzchni. Po kremie nie wychodzą potówki. Leka konsystenca jest wprost wymarzona dla niemowlęcej skóry.
                      Sandra kąpana jest wiczorami i rano w związku z kolkami i również rano i wieczormem smarowana jest i będzie kremem Po ciuchu myślę że kosmetyki Oilatum zdają test celująco!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Fiku miku.. zastosowań bez liku ;-)

                        Czyli do czego i jak stosujecie Emulsję Oilatum Soft?

                        U nas było/jest tak:
                        - Przez pierwsze miesiące dodawałam do kąpieli wyłącznie Oilatum, większą ilość. Efekt: żadnych uczuleń, skóra mięciutka i nie trzeba używać oliwki ;-)
                        - Teraz dodajemy odrobinkę oilatumu wraz z innym (pachnącym i pieniącym się ;-)) płynem. Efekt: jak powyżej.
                        - Smarujemy Oilatum Soft wszelkie drobne zadrapania i otarcia. Bardzo ładnie się po nim goi skóra, nie swędzi.
                        - Fantastycznie sprawdza się także w przypadku wysypki na tle uczuleniowym (córeczka miewa głównie kontaktową). Ostatnio wyszło mi "coś" na nadgarstku, nie miałam pojęcia co to, ale swędziało jak diabli... po trzech dniach bliskiego kontaktu z oilatumem nie było śladu ;-)
                        - Sama chętnie dodaję go do kąpieli, choć nie zawsze, bo trzeba po nim dokładniej wannę szorować ;-D Ale skóra po kąpieli z nim jest na prawdę nawilżona!
                        - No i ostatnie które pamiętam, smaruję nim nogi - zamiast oliwki. Zwłaszcza po depilacji. Są miękkie, gładkie, a włosy nie wrastają tak bardzo jak kiedyś.

                        A jak jest u Was?
                        Może Oilatum sprawdził się u Was jeszcze w innych sytuacjach?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy też mogą stosować Oilatum Soft Podzielmy się opinią jak działa na naszą s

                          Ja dla odmiany zaserwowałam sobie dzisiaj prysznic a po nasmarowałam skórę Oilatum bo wyczytałam że tak też można i jest jeszcze lepiej bo nie muszę myć po każdej kąpieli wanny tylko nakładam niewielką ilość Oilatum na skórę i mniej się go zużywa więc jest jakaś oszczędność

                          Skomentuj


                            Muszę odstawić Oilatum

                            Od niedzieli nie używam Oilatum ,zauważyłam ze synek ma całą szyję zesypaną,od ucha do ucha .Myslałam w sobotę ( pisałam że ma potówkę) że po kapieli wszystko zniknie a tu coraz gorzej.Czy spotkałyście się kiedyś lub słyszałyście o uczuleniu na Oilatum??
                            A może to taka straszna potówka?.Przekonam się rano

                            Skomentuj


                              Odp: Muszę odstawić Oilatum

                              Wątpię czy to z powodu Oilatum ale jednak może odstaw na razie i zobacz czy zejdzie a potem znów spróbuj. Jak znowu się pojawi to znaczy że jednak to. Będziesz miała przynajmniej pewność. Na moją córkę działa super.

                              Skomentuj


                                Odp: Muszę odstawić Oilatum

                                ja stosuję oilatum cały czas - już przy drugim dziecku i nigdy nie zauważyłam czegoś podobnego, odstaw i zarejestruj się do pediatry to moje zdanie, ja tak kiedyś kombinowałam sama i okazało się, że chciałam pokonać atopowe zapalenie skóry - a wyglądało właśnie jak potówka,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X