Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    czesc, czesc
    dotka- niech ta twoja kartka nam cuda tu przyniesie!
    zebysmy sie tylko o tego BOCKA nie pobily

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      bajtel masz racje; teraz mozna taki piekny jesienny wystroj zrobic!!!
      ja proponuje przy okazji spacer na KASZTANKI

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam wszystkie staraczki w ten słoneczny dzionek.I bardzo prosze o pomoc,jak zwykle zresztą.Pierwszy dzień cyklu miałam 13.09,dzis zakupiłam test owu żeby sprawdzić jak to ze mną jest i kiedy łyknąć ten Duphaston.Kiedy wróciłam do domciu i poszłam do wc zauważyłam sporo śluzu,takiego przejrzystego.No i zgłupiałam bo co dalej?Czy to możliwe żebym już miała owu?Czy jak w trakcie owu zrobie test to co pokaże-że owu jest czy,jeśli jest w trakcie to jej nie pokaże bo pokazuje tylko zbliżającą sie owu?Cholera cała jakaś jestem rozregulowana

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez Miyada Pokaż wiadomość
          Witam wszystkie staraczki w ten słoneczny dzionek.I bardzo prosze o pomoc,jak zwykle zresztą.Pierwszy dzień cyklu miałam 13.09,dzis zakupiłam test owu żeby sprawdzić jak to ze mną jest i kiedy łyknąć ten Duphaston.Kiedy wróciłam do domciu i poszłam do wc zauważyłam sporo śluzu,takiego przejrzystego.No i zgłupiałam bo co dalej?Czy to możliwe żebym już miała owu?Czy jak w trakcie owu zrobie test to co pokaże-że owu jest czy,jeśli jest w trakcie to jej nie pokaże bo pokazuje tylko zbliżającą sie owu?Cholera cała jakaś jestem rozregulowana
          witam tak jeżeli miałaś gęsty śluz miałaś wtedy owulację gdzies to kiedyś wyczytałama co do tego testu to nie mam pojęcia





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Test owulacyjny wychodzi pozytywny na 1-2 doby przed owulacja, informuje ze w tym czasie kiedy test wyjdzie ppzytywny to trzeba zaczac sie starac bo żołnierzykom droga do jajaeczka tez zajmuje kilkanaście godzin


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czyli jeśli staraliśmy sie przedwczoraj i wczoraj (wczoraj wieczorem dwa razy miałam taki leciutki ból najpierw w jednym później w drugim jajniku)a dziś jest sluz taki przeźroczysty to oki?Jezuniu chyba zwariuje.Mam 34 lata i nic nie wiem ani o sobie ani o swoim cyklutak mnie lekarze wyprowadzili

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Kochane
                Dotka karteczka przesliczna

                Sluz płodny pojawia sie przed owu ma on ułatwic dojscie zołnieza do celu
                A w czasie samej owu praktycznie go juz nie ma, takze mysle ze jestes przed owu i teraz do dzieła i jazda:P
                Last edited by oczekujaca7777; 21-09-2010, 21:50.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witam dziewczynki! ja jakoś nie za dobrze się dziś czuję takie kłucia mam pod sercem że szok ,nerwobóle chyba? ale herbatka czyni cuda i już lepiej.Mgła za oknem koszmar

                  nutka o kasztanach zapomniałam dzięki przespaceruję się i pozbieram
                  Miyada nie przejmuj się całe życie się uczymy ja przez ten czas staranek to tak poznałam swój organizm że nawet jak nie myślę to wiem co i jak
                  dziewczynki ożywiłyście nasze forum
                  miłego dnia trzymajcie się cieplutko i owocnych staranek ja już raczej jestem po owulce a co będzie to Bóg sam wie zobaczymy ale nie nastawiam się że musi być już i teraz bo po moich przejściach wiem że dzidzia ma swój czas i to ona decyduje kiedy chce być z nami

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam kochane.
                    U mnie slonko dzis, wczoraj z R. pouzywalismy choc juz minely jakis czas temu plodne, ale trzeba bylo dorobic haha
                    Miyada nie przezywaj tego tak bardzo bo jak sie o tym mysli to psychika blokuje wszystko, nasza dobra staraczkowa rada to wrzucic na luz tylko jakie to cholernie trunde
                    Gosienko to napewno nerwobole kiedys tez tak mialam tak sie dzieje jak jest za malo magnezu albo potasu w organizmie sprawdz to kochana
                    Ewcia Ty tez sie cos kryjesz ostatnio, pewnie dlatego ze brzusio juz coraz ciezszy
                    Scarletka gdzie jestes, co sie z Toba dzieje, a gdzie poranna kawka z Dotka??? zaczynam sie martwic, melduj sie
                    Edzia, Klara wy tez cos zamilklyscie, wskakiwac mi tu zaraz
                    Oczekusia zawsze dobra rada sluzy, nasz duszek kochany, juz niedaleko do nowego roku, a potem wiesz...

                    Ja wczoraj zrobilam karteczki na chrzciny dla chlopczyka i dziewczynki
                    Last edited by dotka85; 19-08-2011, 14:14.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej kochaneDotka nie kryje się tylko często chodzę na grzyby a później trzeba obrac i coś z tym zrobić i poprostu nie mam czasu.Wczoraj byliśmy na imieninach i ta leci dzień po dniu.Brzuszek kochana masz rację coraz większy się robi ale nie bardzo przeszkadzaKochana teraz to nawet uszu nie dorobicieTakże teraz luzik i bez stresu
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzien dobry

                        Widze, ze przybylo staraczek Zycze Wam jak najszybszego zafasolkownia i przesylam fluidy bociankowe

                        Dotka ja jestem, podczytuje Was czasami. Karteczki sa sliczne, masz talent Kochana. Nie dosc ze sliczna to jeszcze taka zdolna Twoj R. to ma szczescie.
                        P.S. Tez mam taka korteczke New Yorkera chyba, ale popsulam w niej zamek
                        No i Ewcia ma racje, teraz juz za pozno na dorabianie, ale przyjemnosci nigdy dosc hehehe
                        Zazdroszcze Ci, bo ja bede mogla dopasc mojego meza dopiero po porodzie.

                        Bajtel to faktycznie moga byc nerwobole, tez tak mialam, ale dla spokojnosci zrob moze EKG. Dbaj o siebie :*

                        Musze zrobic sobie spacerek na poczte, bo mam do wyslania kilka rzeczy, mam nadzieje, ze zdaze sie wybrac zanim mi poczte zamkna

                        Buziole dla wszystkich. Milego dnia.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc Kochane

                          Gosiu dotka ma racje to moga byc niedobory minerałów, takze dużo pomidorków i gorzkiej czekolady :P jesli nie chcesz tabletek

                          Dotka dorabiaj, dorabiaj - sobie przyjemnosc hahahhaahhahahaahhaahah
                          Ale kazda wymowk ajest dobra na figle
                          A karteczki sa Boskie poprostu - talenciocha z ciebie jak nie wiem

                          Klara tobie tez napewno brzuszek juz powoli rosnie - a malenswo sobie ładnie w domku urzadza - czyli kochana maiąłs przeczucie zeby ten pokojik dzieciecy zrobic - popatrz jak to sie nam ładnie los układa;D


                          Miyda tak jak dziewczyny mowi auczymy sie całe zycie - ja tez bym wiele rzeczy o sobei nie wiedziała jakby nie te 5 latek staran.

                          Dotka tak jak mowisz - juz nie dlugo styczen i nerwówka:P no al epostaram sie jej miec jak najmiej bo wiem ze ona nie pomaga tylko szkodzi a i tak niec nei zmienie co ma byc to bedzie i tyle.Bog sam wie co ma zrobic, a ja moge albo przyjac to z usmiechem albo nerwami i łzami - tych drugich juz sporo wylałam takze wybieram usmiech
                          Zobaczymy jak to bedzie w styczniu:P
                          Tewraz sie juz nie staram poprostu atak kiedy jest chcica i ochota - no i nie moge powiedzic podoba mi sie to;P


                          Buziaczki kochane i pozdrawiam


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            czesc dziewczynki
                            chcialam dzis podzielic sie swoja refleksja; ze najtrudniesze sa te dni, kiedy przychodzi @ i chcac nie chca nic nie mozemy dzialac
                            w kazdy inny dzien zyjemy nadzieja, ze moze 'to' juz
                            dlatego skacze z radosci, bo dzis ta nadzieja moge znowu zyc!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam dziś i dziekuje wszystkim za wsparcie.To jednak nie była owu.Przyjdzie mi jeszcze poczekać na tą panią...Może to lepiej.Czekanie na nią jest jeszcze w miare radosne.Gorzej po...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Miyada skad wiesz ze to nie bylo owu?
                                Nuteczko nadzieja to jest to co nas trzyma przy zyciu i dazeniu do wymarzonego celu, trzymam kciuki
                                Ewcia super to napisalas, ze nawet uszu nie dorobimy haha. ale jak pisze Oczekusia przyjemnosci nigdy dosc, ona wie o czym mówie bo sama teraz przezywa takie pojscie na zywiol bez myslenia o aniolku, Kochana te pare miesiecy szybko zleci , odliczaj juz kochana jesli sie nie myle to od dzis do 1 stycznia zostalo Ci rowno 100 dni !!!!!!!!
                                Klarus e tam zdolniacha, czlowiek sie z czyms rodzi alebo nie, do jednych rzeczy jest sie stworzonym do innych nie a tych innych troche bym wyliczyla haha dbaj o siebie

                                Mnie dzis popoludniu cos zakulo w podbrzuszu i przez chwile mialam dziwne uczucie, pierwsza mysl wiadomo jaka, przed tymi myslami niestety nie da sie uciec haha


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X