Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Nie chcę cie stresować ale też tak miałam przed @ tak tydzień wcześniej się zaczęło ale trzymam kciuki żeby u Ciebie było na fasolkę a mi dzisiaj się kręci w głowie że czasami nie widzę tylko robi się ciemno przed oczami




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie ja takich objawow na @ nigdy nie mam
      Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:31.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        To ja trzymam kciuki chociaż teraz też miałam dopiero 1 raz takie objawy ale mam nadzieje że u Ciebie będzie inaczej, bo ja dodatkowe hormony biorę więc teraz inaczej ją przechodzę.
        Last edited by beata127; 25-03-2011, 13:57.




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Helllo laseczki
          u mnie pranie już się pierze..jeszcze posprzątac zostało
          i ogólnie dzisiaj jakaś taka nie do życia jestem...spac się chce..i tak jakoś gardło drapie..chyba będe chora
          wczoraj jak wruciłam to nawet nie dałam rady na kompie siedziec..4 kawy wypite nic nie dały..może nie pociesze ale ja też mam czasem zawroty głowy,uderzenia gorąca (może to menopauza?buahahahah)
          miłego dzionka





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Niunia ale glupoty pleciesz menopauza hihi to nie ten wiek kochana, ile latek w ogole masz bo chyba nawet nie wiem ?
            Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:31.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Co do wieku to ja jutro będę miała 27 (stara dupa ze mnie już)
              no i dotuś trzymam kciukaski może przydarzy się ten cud akurat Tobie?
              milusiego wieczorku
              ps.dotuś a Ty masz profil na nk??





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka oczywiście trzymam kciuki
                Niunia już dzisiaj wszystkiego najlepszego życzę jakbym jutro zapomniała
                A ja dziewczynki żegnam się na razie bo postanowiłam starania zawiesić przynajmniej na rok i wziąć się za siebie i męża ale będę do was zaglądać a jak wrócę do starania to znowu się odezwę więc do zobaczenia chociaż mam nadzieje że już Was tutaj nie będzie tylko będziecie mamusiami czego Wam z całego serca życzę.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Beatko wpadaj na ploteczki tak jak ja
                  Niunia wszystkiego najlepszego

                  Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:31.


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Beatko !!! - lanie na kolanie się należy!!
                    masz mi tutaj (i nie tylko) pisać, pisać i jeszcze raz pisać!! ot tak żeby sobie pogawędzić z nami - proszę







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Minka ja nawet nie mam już siły pisać od rana kłótnie i o co sama nie wiem coś mu się umyśliło i zrobił mi rano awanturę nie odzywa się do mnie i poszedł do teściowej pewnie się wyżalić jaka ja jestem zła po co on w ogóle chciał się ze mną żenić po co mu to było nie miał się z kim kłócić czy co kurde ja już sama nie wiem co mam robić wszystko jest ważniejsze ode mnie ja bym mogła nie istnieć a teraz tylko siedzę i wyję przez niego daje mu jeszcze tydzień jak nic się nie zmieni to jadę do mamy może wtedy do niego dotrze tak więc widzicie że nie warto się starać teraz bo może być jeszcze gorzej nie chcę kusić losu.

                      Przepraszam że się rozpisałam ale nie mam się przed kim wygadać.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        do nas zawsze możesz się wygadać i jak chcesz to ja jestem do twojej dyspozycji - wiem jak to jest bo ja też nie mam się komu wygadać
                        bliskie mi osoby są daleko, a pewnych rzeczy nie da się przegadać przez tel
                        z mamą nigdy nie rozmawiam o moich problemach - kocham ją ale jakoś nie mogę się przełamać, żeby traktować ją jak "przyjaciółkę",
                        także sama widzisz, że jesteśmy i będziemy z Tobą, możesz i POWINNAŚ z nami rozmawiać a nie uciekać i się żegnać







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Beatko tule :*
                          Fasola tak mam nk, ale cos ostatnio coraz rzadziej korzystam
                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:31.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello laseczki...dziękuje bardzo za życzonka..
                            jakoś tak dzisiaj zle się czuje...głowa mi boli i mam stan podgorączkowy..chyba mnie coś łapie..
                            beata pisz co Ci na sercu leży my cię wysłuchamy...i ja tez bym na Twoim miejscu się wyniosła...może przemyśli wtedy swoje postępowanie?
                            miłego dzionka





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej jestem z powrotem Widzę że dużo się działo .

                              Niunia wszystkiego najlepszego
                              becia trzymaj się dzielnie i nie załamuj się
                              docia ty wiesz że zawsze jestem z tobą!

                              A u mnie : weekend był wspaniały ,nie ma to jak powroty
                              były prezenty,wycieczki ,kolacyjki,spotkanie za znajomymi i.......i czas wrócić do normalności.Postanowiliśmy trochę odpuścić z m żeby porobić badanka i wyniki na nowo.Odstresować się i spróbować zapomnieć ale jak to zrobić.Gdzieś czytałam że to najlepsze dla baby bo ono wie samo kiedy ma przyjść a nie że my mu narzucamy No będziemy próbować czasem do Was wpadnę,buziaki papa

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No więc dziewczyny ja jestem po rozmowie z moim Krzysiem a raczej wyciągnięciem od niego co się dzieje no i teściowa go męczyła o dziecko a on wyżywał się na mnie ale wczoraj już mnie przeprosił może w końcu będzie lepiej.
                                Minka ja mamie też się nie zwierzam siostrą też nie zawsze mogę bo czasem donoszą mamie co się dzieje a o niektórych sprawach lepiej żeby nie wiedziała.
                                My wczoraj byliśmy u babci męża bidulka coraz z nią gorzej już nawet sama nie chodzi bo ma takie zawrotu głowy.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X