Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    I ja tez na nalesniki sie pisze !!! chyba nie wyrobisz tyle musisz usmazyc haha


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny, od dwóch dni tak mnie jajniki bolą ,że coś okropnego a dzisiaj to już 4 tabletki zjadłam

      a o to i obiecane babeczki
      Attached Files





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczynki ja już na dzisiaj po remoncie jutro od nowa nawet nie mam kiedy usiąść ale mam nadzieje że do soboty się wyrobie a za to w sobotę to co najlepsze w remontach wybieramy mebelki
        Zobaczcie jakie dziecko z mojego męża ( niedzielny wypad z dzieciakami na plac zabaw) na zdjęciu z moją siostrzenicą
        Attached Files




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          kobietki jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie do soboty wieczór mam zamiar trochę odpocząć na łonie rodziny
          kruszynka ja mam już 22 dc i nic mnie nie boli moje ciało tak się zachowuje jak by nic się nie działo bo trochę, odpuściliśmy oboje i mózg nie wysyła sygnałów złudnych
          babeczki mniam i zdjątko też superackie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam cały Klub Starających się o Maluszka
            Skromnie do Was dołączę...i będę trzymać kciuki za wszystkie Staraczki i Staraczy walczmy o nasze Małe Wielkie Szczęscia
            my z małżonkiem staramy się już 3 lata raz bardziej raz słabiej, ale jak do tej pory nic się nie wystaraliśmy;( czasem mam już dość ale nie zamierzam się poddać...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witam nową koleżankę :-D
              kurcze to długo się staracie :-(( pewnie zrobiliscie masę badań . . . ja mam tylko nadzieję że u mnie będzie w miarę szybko jak z pierszym

              BAJTELKU i o to w tym wszystkim chodzi trzymam kciuki dużo spokoju i odpoczynku. a gdzie pani jedzie ? :-)

              u nas pada i burza jest jupi

              u nas burza jupi i pada i chłodno mam nadzieję że jutro do poludn





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                U mnie tez popadało wreszcie

                Hexe napisz cos wiecej o sobie, ile macie lat, jakie badania robiliscie i czy znalezliscie ewentualna przyczyne, nasionka badaliscie?

                Kruszynka dziwne te Twoje bole jajnikow, wrzucam Twoj komplecik ponizej, a dalej wieksze zamowienie razem z naszyjnikiem dla kolezanki i nowe kolczyki
                Babeczki misiowe super, widze ze jedne z kakałkiem, ja mam tez taka foremke ale 1 tylko tzn 1 misia

                Bajtelku wypoczywaj i wracaj predko !

                Fasolka gdzie sie podziewasz, cos z nami ostatnio malo przebywasz

                Niunia i jak nalesniki? cyknelas fotke co by nam smaka narobic?







                Last edited by dotka85; 08-06-2011, 22:03.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  I ciąg dalszy ...









                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    DOTKA piękne bardzo mi się podobają :-D
                    mi Emek zrobił miłą niespodziankę - zamowil mi na sobotę wizytę u fryzjera - ful wypas cięcie, koloryzacja .,modelowanie, maseczki itd a u nas znowu zaczeło padać będzie dużo truskaweczek mniam byle by rano nie padało bo jedziemy na zakupy dobranoc





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam nową koleżankę hexenie poddawaj się z nami będzie ci łatwiej zobaczysz
                      wybieram się nad morze a pogoda się popsułaale humory już od rana dopisują więc jest ok
                      docia te cuda cudeńka są boskie
                      spadam bo ciasto jeszcze piekę i mam trochę przygotowań przed wyjazdem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hello girls
                        ale duszno u nas może popada bo ciemne chmury chodzą?tylko jak lunie to mam nadzieje że nie będę musiała kajakiem po Bartka płynąc??hahahaha
                        hexe witamy w naszych skromnych progach...napisz coś więcej o sobie
                        dotuś Twoje dzieło jak zwykle super
                        bajtelku kochana zazdroszcze Ci tego wyjazdu nad morze ja też chcemmmmmm!!!!!!!





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          cześć Dziewczynki,
                          Dotka twoje dzieła jak zwykle suuper!!
                          Mało zaglądam bo Wy tu ciągle o jedzeniu gadacie a mnie nieraz aż ślina cieknie
                          nie mam też zbytnio czasu, ciągle zmęczona a tyyyle w domu do roboty, Ola na plac zabaw, wieczorem klientki i tak mi dzień za dniem leci jak szalony.
                          W sobotę mamy drugie wesele, wcale mi sie nie chce - pewnie długo nie posiedzimy byle do tortu i oczepin bo ja usnę na siedząco.
                          dziś byłam na badaniach bo 20 wizyta u gina, nie mogę się już doczekać i zżera mnie niepewność czy będzie to serduszko pięknie biło

                          Buziaki dla wszystkich







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No to witam się i ja remontu ciąg dalszy dzisiaj już malowanie jutro sprzątanie wszystkiego ustawienie części mebli a w sobotę jedziemy po nowe
                            Witam nową koleżankę...




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              fasolcia nie martw się będzie dobrze..trzymam kciuki...a można wiedziec jaką masz prace?skoro wieczorem klientki??





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
                                fasolcia nie martw się będzie dobrze..trzymam kciuki...a można wiedziec jaką masz prace?skoro wieczorem klientki??
                                ogólnie jestem kosmetyczką, ale z tego w domu robię pazurki (u rąk lub stóp w sezonie ) także wydaje się ale dwie godz siedzenia pod wieczór akurat mnie męczą, ale z pracy nie zrezygnują - kasa jest potrzebna bo muszę zus sobie opłacić







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X