Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Anek - twoja historia jest naprawde cudowna i jestem wdzieczna ze nam ja opisałasCiesze sie bardzo ze zakaczyła sie szczesliwie i masz swojego cudowngo Skarba przy sobie.Oby wiecej takich historii
    Co do drugiego szkrabka to dziewczyny ktore juz maja dwójke doradza ci najlepiej, kilka kobitek tu jest na forum i napewno sie odezwa
    To tez zależy od ciebie jak sie czujesz z jednym dzieciatkiem i czy sobie poradzisz fizycznie i psychicznie z dwojgiem -wydaje mi sei ze musisz sobie sama pytanie na to zadac bo tylko ty tak naprawde mozesz sobie odpowiedzieć - bo to jest najważniesze.


    Edziulka dobrze ze sie udało je schowac ufffffffff


    Scaarletko tesknie kochana

    Ewciu słoncetez tesknie i prosez odezwij sie

    Gosiu, Anieczko, paulinko, MamoKiM, Dotka , Biedronka I reszta kochanych dziewczynek sciskam i całuje


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez anek62 Pokaż wiadomość
      Witam wszystkich... postanowilam przylaczyc sie do rozmowy, ale przeczytanie ponad 800 stron zajmie mi wiecznosc... ;/ ehhhh... Moze napisze cos o sobie, a rozmowa sama sie rozwinie...

      To tak: Na imie mi Ania, jestem najszczesliwsza mama na swiecie... Mama 5miesiecznego smyka Krzysia...
      Po wielu staraniach o dziecko (od 3 lat naliczylam ich 10), poroniłam 2 razy... w koncu UDAŁO SIE... Jestem w ciazy... nie przebiegala ona tak kolorowo jak u wiekszosci mam... ZAGROŻONA... Zalecenie od lekarza - LEŻEĆ... no i tak wiekszosc czasu spedzilamw szpitalu... Magnez, podtrzymanie itd... hihiih chyba przedwkowali, bo zblizal sie dzien porodu, ja z rozwarciem, a tu nic... ani skurczu, ani bolu... w koncu zaczelo sie... Sa skurcze, ropzwarcie sie nie powieksza... Podlaczono mnie pod oksytocyne... i tak spedzilam pod nia kilka dni... bez efektów... w koncu peklo... wylały sie wody... PANIKA, bo sa zielone... MUSIAŁAM miec natychmiastowo cesarke (a tak marzyłam urodzic naturalnie - ahhh, ta blizna... no i przede wszystkim podobno lepiej dla dziecka jak przyjdzie na swiat naturalnie)... No i JEST MÓJ KRZYŚ...

      To tyle o mnie... jesli chcecie cos jeszcze wiedziec pytajcie... :* To taka Nasze krótka opowieść... Teraz planujemy z mężem w niedługim czasie o rodzeństwo dla Krzysia... ale szczerze to nie wiem... bo to moje pierwsze dziecko, doradzcie mi... czy postraac sie juz, czy może odczekac...? Aż Krzys nieco podrośnie...
      Anek myślę, że sama wiesz najlepiej czy jesteś gotowa na kolejne dziecko, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie wiem jak to jest w przypadku cesarskiego cięcia, bo rodziłam naturalnie... Chociaż z tego co mi się obiło o uszy to warto dać ciału rok przerwy, aby wszystko zdążyło się ładnie zabliźnić, wygoić. Mój synek ma już skończone 9 miesięcy, za dwa tyg. skończy 10. Przy porodzie nie byłam ani cięta, ani nie pękłam, bardzo szybko przestałam krwawić (po tyg. nie było ani śladu krwi czy jakiejkolwiek wydzieliny) po 6 tyg. dostałam okres, który pojawiał się co 28 przez trzy miesiące, a teraz zniknął, nie wiem co o tym myśleć... Mimo tego wszystkiego czegoś brakuje mi do dopełnienia, być może dlatego, że sama jestem jedynaczką .


      Dziewczyny dziś zwątpiłam, że mogę być w ciąży. Zobaczymy co czas pokaże. Wciąż czekam na testy.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ale wy dziewczyny grzeszne myśli macie :P
        Ja po wczorajszych koncertach Turbo i Budki Suflera jeszcze dochodzę do siebie i moje serce również.
        @ sobie poszła a mi się już tak chce że masakra a tu do wieczora tyle czasu...

        Aniu to kiedy kolejne dziecko to indywidualna sprawa każdej kobiety. Znam takie, które koniecznie chciały po roku, bo twierdziły, że tak lepiej, że jeszcze z pieluch nie wyszły i z tych wszystkich niemowlęcych spraw i że łatwiej bo jak już z pierwszym dzieckiem by się uporały to znowu wrócą do pieluch a tego na przykład sobie nie wyobrażają.

        Znam też kobiety i ja się do nich zaliczam, które planują drugie dziecko wtedy, kiedy pierwsze osiągnie jako taką samodzielność, czyli od około 3 lat. Wiadomo, że im dłuższa przerwa tym pewnie trudniej, no ale jak pisały dziewczyny wszystko zależy od tego jak się czujesz.
        Po cesarce przebiegającej bez komplikacji, bez sączących się ran zalecane jest 9 miesięcy przerwy. Niemniej kobiety zachodziły wcześniej i nic się nie działo, była większa kontrola i dzieci zdrowe się rodziły a kobiety nie miały problemu z donoszeniem.
        Tak więc decyzja należy do Ciebie.

        Carin nie denerwuj się na zapas, z doświadczenia wiem, że to nie pomaga. Myślałam tak samo jak ty, że to niemożliwe żebym była w ciąży - tak się nastawiłam i tak było. Chyba najważniejsze to myśleć pozytywnie, być dobrze nastawionym i nie myśleć o tych złych i przykrych rzeczach.
        Nie pozostaje Ci w tym momencie nic innego jak cierpliwie czekać na testy.

        Wszystkie dziewczyny ściskam gorąco !!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Carin a ktory dzis masz dc? a Twoj maluszek dalej taki spokojny?
          Edziula, Oczekusia w te pedy wanne oddawac bo niedlugo ja bede smiedziec jak ten zatechly kapcior bo nie bedzie sie w czym umyc haha
          Anek witam w naszych progach i mysle podobnie jak Carin ze po cesarce trzeba troche odczekac zeby sie wszystko pogoilo dobrze, bo przy kolejnym naporze moze peknac w tym miejscu co mialas cesarke jesli sie nie zablizni dobrze, a i przy maluszku bedziesz miala wnet wiecej roboty jak podrosnie, nie bedziesz nadazac

          Oczekusia, Edzia, Scarlet, Gizela, Kacperkowa, Gosia, Klara, Ewcia, Sylwia, Biedronka i reszta fun clubu staraczkowego na kawusie z serniczkeim wbijac mi tu



          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Biedronka160 Pokaż wiadomość
            Carin nie denerwuj się na zapas, z doświadczenia wiem, że to nie pomaga. Myślałam tak samo jak ty, że to niemożliwe żebym była w ciąży - tak się nastawiłam i tak było. Chyba najważniejsze to myśleć pozytywnie, być dobrze nastawionym i nie myśleć o tych złych i przykrych rzeczach.
            Nie pozostaje Ci w tym momencie nic innego jak cierpliwie czekać na testy.
            Chyba nie wytrzymam i kupię test w aptece...
            Ciężko nie myśleć.


            Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
            Carin a ktory dzis masz dc? a Twoj maluszek dalej taki spokojny?
            Ciężko mi to określić, bo od 3 czy 4 mc nie mam miesiączki :/...
            A Kubuś zrobił się ciekawy świata, ale generalnie dobre z niego dziecko .

            PS. Sernik wygląda pysznie ! Az mi się kiszki skręcają...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka a ja słodkie mam ograniczać,ale serniczka nie odmówię...
              Już jakieś ciacho za mną chodzi....
              Kawkę już wypiłam ale chyba drugą sobie zrobię....bo mało spałam w nocy i di tego żle-wszystko mnie boli....
              Carin to prawda to sprawa indywidualna-jak się czujesz na siłach i wiesz,że dasz radę to ok....-trzymam kciuki za wszystkie!

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Carin ja bym nie czekala na te z allegro az dojda, i bym polaciala do apteki kupic
                Gizela czemu malo spalas?

                My z m. kombinujemy jak sie spotkac, i moze w wekend w polowie drogi czyli w Krakowie sie spotkamy na 1 nocke bo potem dopiero 3 lipca na wesele do Olkusza jedzemy tez pod Krakow.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                  Dotka a ja słodkie mam ograniczać,ale serniczka nie odmówię...
                  Już jakieś ciacho za mną chodzi....
                  Kawkę już wypiłam ale chyba drugą sobie zrobię....bo mało spałam w nocy i di tego żle-wszystko mnie boli....
                  Carin to prawda to sprawa indywidualna-jak się czujesz na siłach i wiesz,że dasz radę to ok....-trzymam kciuki za wszystkie!
                  gizelko lepiej nie pij tyle kawy tylko się prześpij! Dzidzi duża ilośc kawy napewno nie posłuży...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                    Carin ja bym nie czekala na te z allegro az dojda, i bym polaciala do apteki kupic
                    I tak zrobię, już pakuję torbę dla małego i zaraz wyruszam w miasto! I dziś jeszcze się stestuję! Trzymać kciukasy!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Budziłam sie co chwilę do kibelka...i kręgosłup już mnie boli a nogi to nie wspomnę....i koszmary mi sie śnią....i przez jedną pozycję też nie mogę spać....
                      A kawkę to ja piję b.słabiutką-1płaska łyżeczka-połowa wody a połowa mleczka....Nic mi sie nie chce

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Carin no to czekamy na wisci, daj znac zaraz jak zrobisz


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                          Carin no to czekamy na wisci, daj znac zaraz jak zrobisz
                          Napewno napiszę. Młody zasnął więc wycieczka się opóźnia...
                          P.S. Kupiłam już sobie nawet kilka ciuszków ciążowych .

                          1. Takie spodnie http://www.allegro.pl/item1064720279...ra_look_s.html
                          2.
                          3. http://www.allegro.pl/item1066271225...iazowe_hm.html
                          4. http://www.allegro.pl/item1049590324_1049590324.html

                          Głupia jestem wiem .

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            I oczywiście książeczkę o diecie tak żeby było co poczytać, od tej samej babki co pasy wiec za przesyłkę i tak płaciłam raz a złotówka to nie majątek
                            http://www.allegro.pl/item1066244811...a.html#gallery

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No to widze Carin ze juz na powaznie jestes zdecydowana rzeczy fajne i faktycznie okazyjnie za dobra cene kupione, a tak zapytam do czego te pasy sie uzywa do podtrzymania brzuszka czy do czego?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                No to widze Carin ze juz na powaznie jestes zdecydowana rzeczy fajne i faktycznie okazyjnie za dobra cene kupione, a tak zapytam do czego te pasy sie uzywa do podtrzymania brzuszka czy do czego?
                                Tak, żeby nie był taki opadły i rozlany . No poważnie, ale mam już manię, więc coś czuję, że ciężko będzie zajść .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X