Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hellloo
    u mnie pomalutku dni mijają a jutro ma przyjśc @ (lepiej żeby nie przyszła)
    właśnie piekę dla mego urwisa pizze na kolacje oczywiście taka mrożoną no i pomalutku zaczynam swoje odchudzanie bo sie troszku przytyło po rzuceniu palenia mam nadzieje że wytrzymam w swoich staraniach o lepsza sylwetkę
    życze miłego wieczorka wszystkim dziewuszkom





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam was moje kochane! a na dworze rano był już mrozik i trawa oszroniona.Podobno ma śnieg spaść dość szybko w tym roku?????????

      Nutka ja też postawiłam na spontan i nie wiem czy się udałow tym cyklu to ma być niespodzianka dziś mam dopiero 25 więc jeszcze 5 długich dni czekania na @.Jak nie przyjdzie to będzie radość a jak przyjdzie to będę dalej spontanicznie żyć- daje trochę na luz ,odpuszczam bo wiem że kiedyś się musi udaćCzytałam że jak się trochę odpuści to się udaje ale do tej decyzji musiałam dojrzeć sama

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dzień dobry

        ja od dziś zaczełam brać duphka i luteinę- zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
        jeśli wyjdzie doopa,to od następnego cyklu będę brać od 16dc,przez 10 dni.
        bo teraz czekałam na owulacje,a że ona przyszła trochę późno bo w 21dc to chyba mi się cały cykl przedłużył i znowu będzie trwał kolo 35-36.
        poprzedni miałam 40dc
        w następnym miesiącu muszę sobie trochę skrócić ten cykl.
        niunia może nie przyjdzie? oby oby
        a_nutka wcale nie jest powiedziane,że będzie pudło,wystarczy tylko jeden raz w odpowiednim czasie.wiec zobaczymy
        promesse mam nadzieje,że cosik przybierzesz na wadzę,chętnie Ci oddam moje 10kg

        scarlett pwoiem Ci,że nie kojarzę tych ciastek....one faktycznie takie dobre??
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Zapraszam na kawke, jablecznik co prawda juz zjedzony, ale mam delicje z galaretka malinowa wiec zapraszam na kawke


          Gizelka
          zdjecia z prababcia beda super pamiatka
          Kacperkowa zostan z nami wiecej pyszczkow do gadania bedzie i bedzie weselej u nas
          Klarus zmartwila mnie ta Twoja waga, ale dobrze ze z fasolecka wszystko ok, pewnie czekas z niecierpliwoscia zeby poznac plec, mam nadzieje ze ta dieta Ci pomoze przytyc
          Nutka nie w tym cyklu tow kolejnym, kazdy cykl to nowa szansa
          Niunia tylko nie zadne drastyczne diety bo to zafasolkowaniu nie pomoze a wrecz mozna sobie cykle rozregulowac, wiecej owockow i moze krotki bieg wieczorkiem z muzyka w uszach
          Gosiu no to wielkie odliczanie oby sie udalo
          Miss ciasteczka sa rewelacja, sama za nimi szaleję, a Scarlet ma na miejscu bo to ciasteczka z Krakowa
          Oczekusia kaj tys sie zapodziala, a juz wiem siedzi w krzaczorach zeby w odpowiednim dniu wytrzepac cos Gosi


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc Laski.

            Doteczka ja plec znam juz od 12 tyg. Bedzie dziewczynka

            Miss chetnie przyjme z 5 kg, bo wszystkie ciuchy na mnie wisza, wyslij mi poczta

            Milego dnia


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Niunia tylko nie zadne drastyczne diety bo to zafasolkowaniu nie pomoze a wrecz mozna sobie cykle rozregulowac, wiecej owockow i moze krotki bieg wieczorkiem z muzyka w uszach


              hellooo
              no co ty dotka ja i dieta hahahaha nie mam silnej woli żeby jakies tam diety stosowac
              po prostu nie jem po 18 i więcej ruchu (troszku cwicze) no i dzisiaj męża wysłałam do apteki po koktajl odchudzający a jak nie będzie to na allegro zamówie mam nadzieje że to mi pomoże zgubic kilka (kilkanaście ) zbędnych kg pozdrówka i miłego dzionka życze wszystkim paniom





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Klara to szybko plec poznalas, to gratulacje super ale fajnie
                Niunia pocwicz lepiej z mezem w duecie to moze jakis tercet powstanie haha


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                  Klara to szybko plec poznalas, to gratulacje super ale fajnie
                  Niunia pocwicz lepiej z mezem w duecie to moze jakis tercet powstanie haha
                  nawet jak z mężem pocwicze to w tym miesiącu na pewno już nic z tego nie wyjdzie...





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Pięknie na dworze i to z samego ranka.Mam nadzieję ze przez weekend decydujący też będzie świecić słoneczko nerwy na wodzy trzymam ale myśli coraz częściej krążą mi żeby kupić test a to za szybko
                    Jak kupię to zrobię wiec dziś nie wychodzę na miasto z pracy prosto do domku pędzę.
                    Skupić się nie mogę,pracować i rzuciłam się na ptasie mleczko od rana,mniam polecam pomaga na stresy.Po południu zabiorę się za grabienie liści w ogrodzie może to pomoże i odgoni myśli.miłego dnia papa

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc dziewczyny, ja kawke pije i zagryzam ciasto drozdzowe z jablkiem i wisniami Na dworze mroznie rano bylo tylko 5 stopni brrrrrrrr ale teraz na szczescie sloneczko wyszlo

                      Gosienko kciuki zacisniete az mnie piąstki bolą to kiedy to testowanko w niedziele? masz racje zajmij głowe ogrodem lub byle czym byle nie myslec


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hellllo dziewczynki
                        u mnie dzisiaj tez słoneczko świeci ale brrrr jak zimno rano było.....-1.5 stopnia
                        zaraz męża wysyłam po teścik bo @ jeszcze nie przyszła a miała byc wczoraj miłego dzionka życze





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Niunia Ktory dc masz dzis? jutro testujesz? nie nakrecaj sie prosze bo sama wiesz ze rozczarownie najgorsze, ale zycze wszystkiego co najlepsze


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            jejuuuuu ale emocje, dziewczynki co za emocje 3mam mocniutko za was kciuki, nie denerwować mi się!
                            u nas na dworze lodowiec brrrrrrrrrrrrr wskoczyłam z Piotrusiem w baletkach i nogi mi zamarzły, miały prawo tylko +3 stopnie
                            mnie od rana dopadły.. mdłości?! nie wiem co jest grane dawno już o nich zapomniałam, a tu niespodzianka.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                              Niunia Ktory dc masz dzis? jutro testujesz? nie nakrecaj sie prosze bo sama wiesz ze rozczarownie najgorsze, ale zycze wszystkiego co najlepsze
                              u mnie dzisiaj 31 dc a test zamierzam zrobic dzisiaj bo teraz moge o każdej porze dnia a to tylko dlatego że mąż mi kupił AQUA SLIM na odchudzanie i nie wiem czy moge to stosowac
                              Last edited by niunia2004; 07-10-2010, 10:51.





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                niunia może poczekaj z tym Slimem do testu, choć nawet jak weźmiesz kilka razy i okazałby się pozytywny, nic się nie stanie. Pierwsze 4 tyg dzidzia nie jest połączona z mamą i nie wcina, tego co ona

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X