Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Docia nosio do góry, będzie dobrze!

    wyszłam z tego piekarnika hihihi i pojechałam na zakupy dla dzieciaków. Ależ sobie poprawiłam humorek już się nie mogłam opanować i nawet mojemu fasolkowi kupiłam eleganckie porteczki i granatową bluzę z seledynowymi smokami jakie to maleńkie teraz siedzę i się podniecam

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Helllo laseczki
      pisze dopiero teraz bo od wczoraj nie miałam neta..
      dzionek szybko mi mija rano byłam w lesie na grzybkach potem przygotowywanie obiadku a przed chwilką obieranie grzybków zaraz gotowanie obiadku potem gotowanie i marynowanie grzybków a na koniec....smażenie kani (grzybków) na kolację

      ufff ale namotałam zrozumiałyście coś??
      no i jestem coraz bliżej dnia w którym będę robic test..





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja dzis tez od rana na nogach, a teraz delektuje sie herbatkaz ciasteczkiem z marmolada. Dzis 30 dc i ani sladu @ chyba przez te podroze i zmiane klimatu mi sie cos poprzesuwalo.
        Oczekusia zazdroszcze Ci tego slonka u mnei od rana pochurno i zimno, a ten delfinek jest boski nic tylko calowac go w ten nosek
        Scarletka zazdroszcze tych zakupow tez bym juz sie na takie wybrala
        Gosiek trzymam kciuki zeby z krzaczorow cos wylazlo dla Cibie znienacka


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dotka mierzysz temp??
          ile masz?
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Nie mierze Miss, termometr to moj wrog a nie sprzymierzeniec


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
              Nie mierze Miss, termometr to moj wrog a nie sprzymierzeniec
              św. racja kochana, ja i wiele staraczek stąd to potwierdzi. mało przy tym ciągłym mierzeniu nie powariowałyśmy, a i tak wielkie g... z tego było a udać udało się na spokojnie, albo jak już byłyśmy zrezygnowane ( mój przypadek)

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hey CARIN jest w szpitalu, odkleiło sie jej łozysko z jednej strony i jeden z blizniaków niestety sie nie utrzymał, walcza o utrzymanie drugiego blizniaka

                pozdrawiam edzia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Trzmamy kciuki za Carin i jej maluszka:*Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Na początek to wielkie uściski dla Carin,kochana trzymaj się jesteśmy z Tobą

                    a u mnie już 21 dc na 28 i jeszcze tydzień a będzie wszystko wiadomo.Krzaczory przygotować się na wielkie wyjście ha ha ha- a tak pogoda cudna i na grzybki się pójdzie a i może żołędzi przyniosę.życzę miłego wypoczynku i testowania ,niunia trzymaj się ,pozdrowienia przesyłam buziak pa

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam z rańca
                      u mnie też pogoda dzisiaj udana bo świeci słoneczko jeszcze nie wiem co będe robic oprucz sprzątania ale cos tam wymysle..
                      Carin trzymamy wszystkie kciuki żeby wszystko dobrze poszło..
                      bajtel dziękuje za wsparcie (buziaczki) miłego dzionka życzę...





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej dziewczyny, ja jestem chyba nie w temacie chyba cos przegapilam to mi dopowiedzcie - okazalalo sie ze jednak nasza Carn jest w ciazy? ktory tydzien juz?

                        Ja popijam kawke i jem jablecznik z kokosem.Slonko u mnie tez swieci i @ dala zwiastunyj uz, wiec jutro sie rozkreci juz na maxa. W poniedzialek po 3 tygodniach wolnego do pracy ide i sie zacznie codziennosc

                        Bajtelku no to juz tuz tuz
                        Niunia a Ty ktory dc masz, iedy testujesz?
                        Oczekusia, Ewcia, Miss, Edzia, Milyada, Ana buziaki
                        Scarlet zrezygnowanie to sprzymierzenic ciazy masz racje

                        Pamietacie jeszcze Katye tak sobie przypomnialam o niej to ta co miala wysoie hc i okazalo sie ze am blizniaki i musiala lezec bo ciaza zagrozona, ciekawe czy juz urodzila


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam ponownie
                          właśnie piekę szarlotkę..jeśli ktos lubi zapraszam serdecznie jeśli mój mąż sie podzieli troszeczke bo to straszny łasuch...jeśli chodzi o ciasta i zawsze mnie sie pyta czemu nie pieke dwóch blach na raz...


                          dotka85 u mnie jest obecnie 26 dc a test zamierzam robic w poniedziałek rano





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Niunia ja tez zamierzam piec szarlotke dzis, ale musze wygrzebac skas jakis fajny przepis, moze napisz mi swoj moze mi podpasuje, pamietam ze Scaletka jakies tez na kulinarnym dodawala musze pogrzebac


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              mój przepis na szarlotkę (tez od koleżanki)

                              3szkl.mąki
                              1 kostka margaryny zimnej
                              1 łyżeczka proszku do pieczenia
                              1 szkl.cukru
                              1 łyżka śmietany
                              1 jajko
                              szczypta soli
                              1 cukier waniliowy
                              FARSZ
                              1 kg (lub więcej tym lepsze ciasto) jabłek
                              cynamon ok 1 łyżeczki (ja osobiście nie dodaje bo mi nie smakuje )
                              troszke cukru do smaku
                              Ciasto podzielic na dwie porcje jedna rozłożyc na blasie i ponakuwac widelcem a drugą podzielic na dwa małe placki i położyc w zamrażarce.jak ciasto sie zarumieni ułożyc starte jabłka i następnie utrzec na tartce pozostałe ciato (te z zamrazarki) i po upieczeniu posypac cukrem pudrem
                              ja pieke na oko patrze żeby ciasto było troche zarumienione i już
                              mam nadzieje że będzie smakowało (smacznego)





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A ja daje pięć jajek do ciasta same żołtka i jabłka gotuje w aż się rozleca na spod garnka wodę,jak ostygna dodaje kisiel cytrynowy i bułkę tarta(wtedy są takie sztywne).Białka ubijam ze szklanka cukru i łyżka kislu daje na jabłka i dopiero ciasto na to treJak ktoś chciałby spróbować to polecam
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X