Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam po kilku dniach nieobecności.Przeprowadzka daje sie we znaki,ale nareszcie do "swojego"Wziełam ten Duphaston i czekam co dalej....Na drugi dzień zrobiło sie wilgotno wiec chyba okiLekarz mówił że od pierwszego dnia wziecia tabletki trzeba sie starać.Test owu wyszedł mi wczoraj pozytywny,wiec może dziś spróbujemy...
    Dotka tak mi przykro...ale napewno nastepnym razem bedą dwie krechy,wierze w to.
    Wogóle trzymam kciuki za nas wszystkie,w końcu musi sie udać.Wierze że w końcu spotkamy sie na forum dla młodych mam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gosiu dobre pytanie To teraz ja za Was trzymam kciuki z Ciebie i Niunie.

      Dziewczyny wiecie może od kiedy wzrsta poziom hcg, od momentu zapłodnienia, czy zagnieżdżenia się w macicy już zapłodnionej komórki jajowej?


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
        Hej dziewczyny jestem, niestety pudło, wynik < 2 mlU/ml. Myslalam ze nie bedzie rozczarowania a jednak jest. Kurcze a cos mi poswiadomie mowilo ze to juz jednak kobieca intuicja jest omylna
        witaj no przykro mi że to jednak nie to na co czekałaś...wiem jak teraz sie czujesz ja tez nie raz myślałam że to już....i nici wychodziły z moich starań...ale byc może sie uda następnym razem..wiem jak ciężko jest czekac...ale to chyba tak zawsze jest że jak się kobitka zdecyduje na dziecko to nie wychodzi...a ta co nie chce lub nie planuje..to bez problemu zachodzi w ciąże no niestety tak juz jest...trzymaj się i mysl pozytywnie że byc może uda się w następnym miesiącu trzymam kciuki





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Gosiu dobre pytanie To teraz ja za Was trzymam kciuki z Ciebie i Niunie.

          Dziewczyny wiecie może od kiedy wzrsta poziom hcg, od momentu zapłodnienia, czy zagnieżdżenia się w macicy już zapłodnionej komórki jajowej?
          a dziękuje kciukasy sie przydadzą a co do tego hcg to nie mam bladego pojęcia





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
            witaj no przykro mi że to jednak nie to na co czekałaś...wiem jak teraz sie czujesz ja tez nie raz myślałam że to już....i nici wychodziły z moich starań...ale byc może sie uda następnym razem..wiem jak ciężko jest czekac...ale to chyba tak zawsze jest że jak się kobitka zdecyduje na dziecko to nie wychodzi...a ta co nie chce lub nie planuje..to bez problemu zachodzi w ciąże no niestety tak juz jest...trzymaj się i mysl pozytywnie że byc może uda się w następnym miesiącu trzymam kciuki
            Niunia świeta prawda.Te co chcą mają pod górke.Widać tak już musi być.Ale za jasny gwint sie nie poddam.W końcu to dopiero 34 lata-jeszcze nie jest tak późno,no nie?A wiecie ile ja teraz kobiet w ciąży widze?Wczesniej nie zwracałam może uwagi a teraz cały czas widze kobitki z brzuszkami.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka beta rośnie od zagnieżdżenia. przykro mi bardzo, postaracie się bardziej w przyszłym miesiącu

              a co do kobiet w ciąży, to jak chciałam w nią zajść też widziałam wszędzie brzuszki na końcu, to wpadłam chyba w paranoję, bo bałam się z domu wyjść, bo wiedziałam, że na każdym kroku będę widzieć ciężarne, a mnie się na beczenie zbierało rozumiem wam doskonale
              gosiak, niunia teraz za wasze testowanie trzymam mocno kciuki! jestem z wami serduszkiem

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jeszcze sie łudzę choć wiem ze to glupie, wyczytalam ze do zagniezdzenia od owulacji dochodzi w 6-10 dni. Jak wroce do domu do sobie testa walne bo mam te po 1 zl z allgro, jesli wczesniej nie dostane @ oczywiscie, dzięki dziewczyny za wsparcie, buziak dla was :*


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dzisiaj nie rób kochana, bo jak betka taka niska wyszła, to tym bardziej teścik nie wykaże. dałabym sobie ze 4 dni siana z testowaniem nie będę cię nakręcać, ale wiem że nadzieja umiera ostatnia

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scarlet Ty wiesz najlepiej ze nadzieja umiera ostatnia bo nieraz się jej trzymalas kurczowo do konca.
                    Test zamierzam robic dopiero jak wroce, a to bedzie gdzie pt-sob dopiero, wiec jesli nie ma nic to powinnam okres dostac tez juz do tego czasu.
                    A Tobie beta kiedys tez nie wychodzila co nie a bylas w ciazy no nie? pamietasz w ktorym dc wtedy ja robilas? jak dlugie mialas cykle?


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez Miyada Pokaż wiadomość
                      Niunia świeta prawda.Te co chcą mają pod górke.Widać tak już musi być.Ale za jasny gwint sie nie poddam.W końcu to dopiero 34 lata-jeszcze nie jest tak późno,no nie?A wiecie ile ja teraz kobiet w ciąży widze?Wczesniej nie zwracałam może uwagi a teraz cały czas widze kobitki z brzuszkami.
                      masz racje NIE PODDAWAJ SIĘ jeszcze na nic nie jest za puzno mój mąz ma 32 lata i też jeszcze młody a za puzno będzie jak menopauzy dostaniesz... trzymam mocnooooo kciukasy


                      Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, Narysują słońce roześmiane, Zbudują domek z klocków, Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone, ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka kochana - tule - ale tak jest kochana ze na szczescie musimy troszke poczekac zanim zawita u nas, jesli chcesz ten test zrobic koniecznie to tak jak scaarletka mówi conajmiej za 4 dni jak @ nie przyjdzie bo wczesniej nie ma sensu.Staraj sie tak nie nakrecac dotus - bo jesli ma byc niespodzianka to super ale jesli zawód to bardziej boli, sama wiesz, tak jak gosiek powiedziała niekiedy nasze kobiece przeczucia płataja nam figle bo bardzo tego chcemy zeby to juz

                        Myida - tak jak niunia mówi , pewnie z ejeszcez młodziutka jestes , moj m ma tez 34 i młodziok jest


                        Scaarletko tez tak miałam ze wszedzie ciezarne widziałąm - myslałam ze sie cholery zmowiły i na spacer wyszły wtedy co ja


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          tak dotuś, betkę robiłam koło 30dc, nie pamiętam dokładnie i mi nie wyszła, ale z tamtą ciążą było od początku coś nie tak, po pozytywnym teście kilka dni później poroniłam

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witajcie dziewczynki rana porą dziękuję za trzymanie kciuków

                            Miyada nie poddawaj się bierz przykład ze mnie jak lekarze mówią że wszystko ok to się staraj i już

                            dodka nadziej umiera ostatnia i nie pozwól jej umrzeć walcz kochana jak nie teraz to za chwilę ponownie

                            jak widzę ciężarną to sobie mówię " ja też tak będę i się uśmiecham"
                            to mi pomaga i jest lżej

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              gosia i brawo! najlepsze podejście jak potrafisz, to tak sobie tłumacz, ja niestety nie miałam tyle siły

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc dziewczyny, dziekuje za wsparcie i za odpowiedzi na moej pytania.
                                Scarlet ale ten Twoj suwaczek zasuwa, nie nadazam
                                Oczekusia Ty to wiesz jak mnie rozsmieszyc, chodzi mi o te kobiety w ciazy wiesz ze one tez wychodza na spacer wtedy co i ja haha
                                Gosienko Ty to jestes silna kobitka, zobaczysz w koncu i nam sie uda
                                Niunia do ktorego dnia czekac z testowaniem?
                                Miyada tak trzymac, tylko pozytywne myslenie to nasz sukces

                                A ja dzis 27dc (.)(.) od wczoraj zaczely dopiero bolec, czuje sie jakos pusto dalej, ta pogoda mnie dobija


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X