Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To jeszcze raz ja.
    przygotowałam listę nas . Dziewczyny rzućcie okiem i zweryfikujcie:

    Elo1232_____________________________________4 październik
    Kiljan______________________________________ 4 październik
    Malinka4____________________________________ 4 październik
    Indra83_________________synek________________ 8 październik
    Kola492_____________________________________12 październik
    Anulkapi________________synek________________12 październik
    Angelika05__________________________________ 15 październik
    Kiniak7______________________________________16 październik
    Katinkass____________________________________ 18 październik
    Milenka82____________________________________18 październik
    Kamim_______________________________________23 październik
    Kasiulina_____________________________________30 październik


    P.s. robiłam w wordzie - czyli mogło pozmieniać nicki :/
    pozdrawiam Kasia

    Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



    Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
    Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
    poematem niezliczonych słów
    mą radością, miłości promieniem,
    dziećmi moimi, spełnieniem snów.

    Skomentuj

    •    
         

      no ja bylam wczoraj u lekarza , ale nic specjalnego mi nie powiedzial , poza tym ze jezeli bede lykala 3 razy dziennie nospe to donosze ciaze. nie lykam az tyle bo sie boje a dwa az tak mnie nie boli ... no to juz 35 tydzien , zgaga mi odpuszcza , brzuszek sie opuscil ... hm. ja majac usg w 32 tygodniu , moj maluch wazyl 1,400 ... to malo ... ale jak ja sama jestem szczuplutka, wiec lekarz mowil ze ogolnie to ok , pewnie juz i tak wazy z 2 kg :-) fajnie ze znasz plec , no ja niestety nie... dowiem sie dopiero po porodzie

      Skomentuj


        Hej moje Miłe Mamuśki. Ja wciąż 2 w 1. Nie pisałam od południa wczoraj ponieważ paskudnie się czułam, jak pisałam kręciło mi ise w głowie, było mi niedobrze i miałam lekkie skurcze, które jednak utrudniały życie, pojechaliśmy na zakupy, ale się wróciliśmy, tak źle się poczułam w aucie. Leżałam na kanapie całe popołudnie a mąż mi usługiwał Mamanikosia piękny domek, pewnie już masz wszystko wymarzone, zaplanowane, jak ma wyglądać, pamiętam że pisałaś o fioletowej sypialni - ja też mam bzika na punkcie tego koloru, nawet pomalowałam salon na fioletowo i miałam śliwkowe dodatki, ale okazało się że musi być bardzo widny pokój do tego koloru i przemalowaliśmy tej wiosny na białą magnolię Pytałaś gdzie mąż kupił herbatkę z liści malin, powinnaś dostać w każdym zielarskim, w aptekach jest nie do dostania [B]Olcm[/B podobno porodu nie da się przespać, więc nic się nie martw, a ja już dawno pisałam że jesteś terminator w spódnicy

        Skomentuj


          Ja tez nie planuje chodzic do szkoly rodzenia. Rowniez nie cwicze, wole pokrecic sie w domu lub isc na spacer.
          Wczoraj bylam u lekarza. Ginka i polozna zachwycaly sie ksztaltem mojego brzuszka To bylo bardzo mile.
          Co mnie zaskoczylo - ginka powiedziala zebym juz sobie powoli szykowala zawartosc torby do szpitala bo wkroczylam w ostatni etap i wszystko jest mozliwe. Jakos mnie poruszyla taka informacja. Uswiadomilam sobie ze rzeczywiscie porod zbliza sie, na razie duzymi krokami ale czas szybko leci.
          Tymoteusz - ur. 03.09.09

          Skomentuj


            Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
            Co mnie zaskoczylo - ginka powiedziala zebym juz sobie powoli szykowala zawartosc torby do szpitala bo wkroczylam w ostatni etap i wszystko jest mozliwe. Jakos mnie poruszyla taka informacja. Uswiadomilam sobie ze rzeczywiscie porod zbliza sie, na razie duzymi krokami ale czas szybko leci.
            Kurcze, Agatti nie strasz! Juz teraz myslec o porodzie. Ja jeszcze musze napisac moja prace magisterska!
            Wlasnie wrocilam od mojej pani ginekolog. Nareszcie wiem, kogo nosze w brzuchu!
            Bedzie Julia Anna!!!!!
            Ladnie urosla od ostatniej wizyty przed 5 tygodniami. Mam wiecej pic, bo to dobrze wplywa na dziecko. Ile Wy pijecie plynow dziennie? Bo ja to musze sie zmuszac, zeby 2 litry w ciagu dnia wypic
            Ale jestem szczesliwa, balam sie, ze ten gorac w Singapurze moze malenstwu zaszkodzic. Ale sie mylilam. Dobrze zrobilam, ze polecialam na ten urlop
            Pedze teraz na rynek, kupic swiezutkie truskawki.



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Mój Maluszek ważył w 28tc 1,300 i boje sie że urodze duże dziecko, choć Natalka też duza była i urodziła się w 38tc.
              Jeanny na kiedy masz termin?

              Skomentuj


                hej dziewczyny
                co do lezaczków to ja mam taki z wibracjami i na moja Nikole dzialaja uspakajaco wiadomo ze jak jest juz bardzo glodna to juz nic nie pomoze
                nichol ja bym wziela taki zwykły bujany leżaczek a to dlatego ze jak dziecko sie porusza to lezacze sie sam buja tak jest w przypadku mojej corki
                najlepsze sa takie wyraziste kolory w lezaczku wtedy dzidzi sie tak wpatruje.
                Moja Nikola tez robi od 1 do 3 dziennie kupek i tez zadkie.
                u nas nocka ladnie przespana Niunia poszla spac o 20 wstala o 12 puzniej dopiero o 4 no i o 7.30 wstalysmy juz
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  No to mamy wysyp dziewczynek w tym roku, jak mówiłam Amsw Gratulacje Ja o porodzie staram się na razie nie myśleć bo to mnie przeraża, a jak tam u was z myślami o porodzie??

                  Skomentuj


                    Witajcie

                    O 8 rano MLODAMAMA mi wyslala smska ze ejst na porodowce i ze rodzi

                    Wiec trzymac kciuki za nie...!!!!!

                    A u mnie tez prawie rodzilam dzis w nocy ale wszytsko przeszlo...ehhe nastepna nocka zerwana na marne.....ehehe;(
                    Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                    Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                    "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                    Skomentuj


                      dzien dobry
                      jejciu i bedziemy mialy pierwszą mamusie rozpakowaną super
                      trzymamy kciuki za mloda i rozalia pisz szybko jak bedziesz wiedziec wiecej!!!
                      mamnikosia piekny domek ci sie buduje akurat jak nikos podrosnie bedzie mmiał gdzie szalec

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kurcze no... A mi sie musial chlop trafic ;D Nie no zartuje . Ale z checia bym corke urodzila

                        Skomentuj


                          Świetny pomysł z ta listą. Dzięki kasiulina.

                          Ja narazie nie mam zgagi i mam nadzieję, ze mnie nie dopadnie.
                          Najbardziej odczuwam te bóle miednicy.

                          Pozdrawiam





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Witam wszystkie mamusie,
                            W końcu po 42 tyg ciąży udało mi się urodzić Krzyś przyszedł nas świat 24 maja o 01.50. Do nd byliśmy jeszcze w szpitalu bo mały miał żółtaczkę i musiał się opalać. Ale dzień dziecka spędziliśmy już wszyscy w czwórkę. Mały, przynajmniej jak na razie, śpi ładnie w nocy budzi się, co około 2,5- 3 h na jedzenie. W ciągu dnia jednak nie za bardzo ma ochotę na spanie woli obserwować, no i niestety nie pozwala mi nic zrobić. No ale cóż, takie uroki macierzyństwa. Pozdrowienia dla wszystkich mam i ich dzieciaczków.


                            Skomentuj


                              25 październik

                              25 pazdziernik teoretycznie... oczywiście, bo Nikoś sam wybierze Czy sie rusza czy nie - nie wiem.... To moj pierwszy Dzidzius i tak naprawde nie wiem czy "to" uczucie to jelitka czy nie
                              z pozdrowieniami!!!

                              Skomentuj


                                Matko!!! Ale sie niepokoję o Młodą!!!! Żeby tylko wszystko dobrze poszło, żeby tylko ją nie bolało bardzo, normalnie się trzęsę Zaraz napiszę jej smsa. Dziewczyny trzymamy kciuki za nią i za Polę z całych sił. Matko, jak ja się boję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X