Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja nie planuje chodzić do szkoły rodzenia, ale na gimnastykę chętnie (narazie troszkę w domu ćwiczę) jak tylko napiszę prace.
    będzie Weronika

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
      Ja nie planuje chodzić do szkoły rodzenia, ale na gimnastykę chętnie (narazie troszkę w domu ćwiczę) jak tylko napiszę prace.
      A konsultowalas sie ze swoim lekarzem czy mozesz cwiczyc? Bo na moim plytach z cwiczeniami dla ciezarnych pisze, zeby konsultowac sie z ginekologiem nawet jesli sie dobrze czujemy, i juz nie wiem...

      Skomentuj


        o kurczaczku to nas nie pocieszylas ze jeszcze trzeba tyle czekac...

        my wlasnie wrocilismy skurcze sa regularne ale juz mnie nie zatrzymuja bo Mati jest gotowy do porodu takze musimy czekac na rozwoj akcji
        Last edited by olcm80; 02-06-2009, 00:14.
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          w moim przypadku nie ma przeciwskazań o ile nie będę się zbytnio forsować i wykonuje tylko te ćwiczenia po których się dobrze czuje
          będzie Weronika

          Skomentuj


            olcm to ty bedziesz tą szczesciarą...a i jak ty nadal nie czujesz tych skurczy???
            moze one jakies delikatne sa co pokazało ktg??

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              Hej!
              Ciężarówkom, które chciałyby zobaczyć na czym polegają zajęcia w szkole rodzenia , polecam strone z internetową z darmową szkołą rodzenia .Trzeba się zarejestrować,żeby mieć dostęp bezpłatny do pełnych filmików
              http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/

              A ja ćwiczę sama w domu z takiej płytki Fit Mama oraz naprzemiennie z Prenatal Pilates.Robię to codziennie od 1 miesiąca ciąży.Muszę przyznać,że świetnie się czuje po tych ćwiczeniach, nie oczuwam zmęczenia, właściwie nie czuje ,że jestem w ciąży.Bardzo polecam ruch o ile nie ma przeciwskazań.

              Skomentuj


                Ja też nie planuję iść do szkoly... A co do ćwiczeń to niestety, ale maluszek nie pozwala mi na to a dodatkowo mam problemy z biodrem, czasem jak mnie boleści zlapią to spać nie mogę i jedynym ratunkiem są plastry rozgrzewające... Ale cóż później jak już Antosia się urodzi to wtedy rower i rolki i mnie nie ma no chyba, że zdam egz na prawko juz praktyczny, to zapewne będzie mi ciężko zrezygnować z wygodniejszego środka transportu Zobaczymy jak to będzie...
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  chyba my to jesteśmy takie małę panikary... ja tez jak towarzyszy mi jakikolwiek ból zaraz weryfikuje na googlach... i nawet jeśli przeczytam uspakającą informację to i tak konsultuje to z lekarzem...
                  a z nosem też tak mam :/ niestety...
                  ja ruchy odczuwam od ponad 2 tygodni (obecnie jestem w 19). ale przy drugiej ciąży szybciej się je wyczuwam. moje maleństwo szaleje na całego, co wzbudza radość mojego synka Bartusia. Kładzie rączkę na brzuszku i czeka na małego kuksańca... takie małe coś a jak cieszy...
                  Mój brzuch jest duży... Dużo większy niż w pierwszej ciąży...Ale co mi tak; najważniejsze jest zdrowie mojego dzidziusia a nie mój wygląd :P:P
                  Dziewczyny a macie zgagę i/lub kolki jelitowe?
                  pozdrawiam Kasia

                  Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                  Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                  Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                  poematem niezliczonych słów
                  mą radością, miłości promieniem,
                  dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                  Skomentuj


                    Najlepsze Życzonka Dla Wszystkich Słodziakowych Maluchów

                    U nas gorącm normalnie opalać się można, kupiłam wczoraj sobie strój jedno-częściowy, bo w te z przez ciąży nie wchodzę
                    Dziś cały dzien porządków i zabaw z Malutką. Wiecie,że ona już się do mnie uśmiecha jak z nią rozmawiam?Jest Boska po prostu i z dnia na dzień taka mądrutka.
                    Co do skóry to moja Hania też ma takie krostki czerwone i plamki ale nie zawsze, czasem znikają i przez kilka dni spokój a potem znów się pojawiają. Smaruję ją Oilatum Soft - polecam bo jest super. W czwartek mamy lekarza więc zapytam o co chodzi z tymi krostkami, mam nadzieję, że to nie skaza białkowa, bo ja głownie na przetworach mlecznych jestem.
                    W czwartek mamy szczepienie 6w1 + na Pneumokoki - fajnie, zupełnie za free. Wszystkie szczepienia są tu za darmo i szczępią na co się tylko da. No i ją zważymi i zmierzymy.
                    Co do ciuszków to Hania już parę sztuk przerosła i coraz większe nosi, powoli zaczynają na nią pasować na 62 cm.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Ja też nie planuję chodzić do szkoły rodzenia, ćwiczeń na razie nie wykonuję z przyczyn wiadomych powinnam głównie leżeć i się nie przemęczać. U mnie cały dzień padało a dopiero teraz się rozpogodziło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja niestety mam zgagę od czasu do czasu. Pomagają mi migdały.
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Ja chyba nie mam motywacji do cwiczen ;P. Rozleniwilam sie w tej ciazy... Wole pojsc na dlugi spacer + zakupy .

                          Skomentuj


                            Witajcie

                            Musialam sobie...zalozyc nowe konto....ehhe

                            U mnie wsumie to nic...dzidza sie rozwija...

                            tylko z mezem same klopotki....

                            ehh pozdraiwam
                            SZCZĘŚLIWA!!!!



                            29.09.2009r.(2500g i 47cm)



                            NASZA TRÓJECZKA!!!

                            Skomentuj


                              no ja mam nadzieje ze po kilku dniach bede juz mogla wszystko robic :-) lacznie ze sprzataniem gotowaniem itp :-) moja mama mowi ze dziecko na poczatku nie jest az tak absorbujace , no wie to z wlasnego dosiwadczenia.. poza tym mi pomoze na szczescie no i moj przyszly maz bedzie mial wolnych pare dni wiec tez a Ty Gordiana sobie lepiej poradzisz ode mnie , zapewniam Cie

                              Skomentuj


                                Ja chcę iść do szkoły rodzenia. w moim mieście jest bezpłatna i zaczyna się ok 30tygodnia. Bardziej interesuje mnie tematyka związana z opieką nad dzieckiem niż sam poród. Jak mawia moja ciocia położna, tyle kobiet na świecie urodziło i nikt ich nie uczył jak mają to zrobić. Natomiast mimo wiary w mój instynkt macierzyński chciałabym trochę poćwiczyć na lalce (nigdy nie miałam do czynienia z dzieckiem młodszym niż 6 miesięcy).

                                Nie ćwiczę niestety, bo mi się nie chce, nie mam usprawiedliwienia
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X