Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie tez darmowa szkoła... Moze pojde (?)

    Skomentuj

    •    
         

      Pozdrawiam
      SZCZĘŚLIWA!!!!



      29.09.2009r.(2500g i 47cm)



      NASZA TRÓJECZKA!!!

      Skomentuj


        Napisane przez goda243 Pokaż wiadomość
        Witajcie

        Musialam sobie...zalozyc nowe konto....ehhe

        U mnie wsumie to nic...dzidza sie rozwija...

        tylko z mezem same klopotki....

        ehh pozdraiwam
        A co maz rozrabia?

        Skomentuj


          Ja właśnie czytam sobie o usg 3d i 4d i tak się zastanawiam czy pójdę czy nie pójdę Wy idziecie na takie badanie??

          Skomentuj


            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            Ja właśnie czytam sobie o usg 3d i 4d i tak się zastanawiam czy pójdę czy nie pójdę Wy idziecie na takie badanie??
            Ja chyba niee... Chociaz z drugiej strony wykrywa choroby i to az w 95%, do tego mozna popatrzec na dzidzie, aLe z drugiej strony co, jak bedzie chore to sie kochac dzidzi nie bedzie?? Jeszcze sie zastanawiam, ale nie sadze zebym poszla...

            Skomentuj


              nio one wcale nie sa takie delikatne poprostu niektore kobiety tak maja:P chyba ze sie cos zmieni jeszcze...moja bratowa miala skurcze regularne i rozwarcie na 5 cm i nic nie czula dobrze ze akurat miala wizyte u lekarza ...ja tez widac jestes babsko z kamieniazobaczymy co na usg powiedza jutro
              ciekawe jak tam Ania z maja moze ja zostawili...a pisal ktos moze do Mlodej???
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Ja to może i bym sobie poszła upewniłabym się że nie ma żadnej choroby i wszystko z nią ok, no i oprócz tego byłabym pewna na 100% że to córeczka bo jeszcze istnieją jakieś 3 % niepewności A z innej strony trochę się boję... I oczywiście koszt takiego usg to kwota 200 zł u mnie Gdyby jeszcze mój facet dołożył by mi do czegoś to bym poszła,a tak to sama muszę wszystko kupować i myśleć jak tu zrobić żeby starczyło na to, na to i na to

                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja to się chyba nabawiłam choroby zwanej 'cholestazą ciążową' bynajmniej takie mam spostrzeżenia.. idę na badania jutro także pojutrze może coś więcej będę wiedziała..

                  trzymajcie się Dziewuszki;* / ps. Carin nooo chyba zmienimy imie na MAJA bo krótsze jest i łatwiej się woła.. tylko 4 literki - tak jak KUBA - a my sobie lubimy ułatwiać życie..

                  Miłego wieczorku;*




                  Skomentuj


                    Cholestaze? W tak wczesnym tygodniu ciazy?

                    U nas tez miala byc Maja albo Kuba ;D Wiec jak bedzie nastepne dzidzi i bedzie to dziewuszka to pewnie tez Maja ;D EJ

                    Skomentuj


                      Któraś z dziewczyn pytała też o konflikt grupy krwi u mnie na szczęście nie wystąpił oboje mamy dodatnią.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Ja to może i bym sobie poszła upewniłabym się że nie ma żadnej choroby i wszystko z nią ok, no i oprócz tego byłabym pewna na 100% że to córeczka bo jeszcze istnieją jakieś 3 % niepewności A z innej strony trochę się boję... I oczywiście koszt takiego usg to kwota 200 zł u mnie Gdyby jeszcze mój facet dołożył by mi do czegoś to bym poszła,a tak to sama muszę wszystko kupować i myśleć jak tu zrobić żeby starczyło na to, na to i na to
                        To nieodpowiedzialnie ze strony Twojego faceta! A ja zaraz porobie zakupy przez neta dla małego, ale mam maly budzet... 58zl

                        Skomentuj


                          No moje panienki już śpią a ja poszperam na allegro może coś dla siebie znajdę ciekawego,u nas deszczowo i burzowo ale na podwórko też wyszliśmy było dość ciepło i parno mężuś wykosił ogródek a ja posiedziałam z sąsiadka mała na podwórku śpi jak zabita
                          zastanawiam sie nad leżaczkiem
                          http://www.allegro.pl/item645355034_...ice_l0537.html

                          lub
                          http://www.allegro.pl/item648708276_...ii_gratis.html
                          ten pierwszy jest o tyle lepszy że jest do 11 kg już sama nie wiem
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Wszystkiego NAJ w dniu dziecka


                            Słodziakowe są Wasze skarby. Majorka, no cudo po prostu - śliczniusia czuprynka!
                            A ja dziś byłam u siostry, bo ma urodzinki, rocznice slubu, a jej corcia jest moja chrzesnica.
                            Co do krostek, to ja bym nie przesadzała ze smarowaniem i cudowaniem. Czysta, przegotowana woda powinna starczyc. A neomycyna jest antybiotykiem - tym bardziej bym sie wstrzymała z wprowadzaniem. W sumie wiekszosc dzieci ma problemy z krostkami - w sumie mówi się o "pupie niemowlaka", a nie buziaku, no nie?!
                            Kacper też ma w koło ust krosteczki od lesia, ale taki jego urok

                            A co do kupek, to mój Synulo robi raz w tygodniu i jest taka, ze pielucha nie wytrzymuje. Ale ani sie nie prezy, ani nic. Normalnie puszcza baki i chyba nic mu nie jest, ale czasem mnie to martwi. Czy Wasze dzieciatka robia codziennie???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Co do kupek to mój robi codziennie,1-2 razy,tyle ,że raczej rzadkie.Nie zdarzyło się jeszcze w formie "plastelinki" i to mnie martwi.

                              Majorka super te leżaczki,mnie się podoba ten pierwszy(oprócz ceny)My mamy matę edukacyjną ale narazie jej nie rozkładałam.

                              Tak się zastanawiałam,od kiedy wprowadza się soczki,ale jak dobrze pamiętam to od 4 miesiąca
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Jeanny nie jestem tego taka pewa, boje się więcej niż przy pierwszym dziecku. Wtedy byłam tylko ja i Natalka, teraz trzeba będzie zająć się dwojgiem dzieci.
                                To fakt na początku dziecko większość czasu przesypia, najgorzej jest dojść do siebie po porodzie.
                                Cieszę się że jeszcze jesteś z nami a nie na porodówce, każdy dzień dla maluszka to większa szansa na przeżycie. Niech rośnie jeszcze w brzuszku.
                                Ja ide w środe do ginekologa ciekawe co słychać u mojego Mężczyzny - ile przytył i urósł Zaczynam 32tc więc myślę że ok 2kg bedzie już ważył.
                                Zgaga mi zaczyna coraz więcej dokuczać, nie tylko przed pójściem spać, ale i w ciągu dnia.
                                Zobaczymy czy to oznaka że Dziecku rosną włoski. Z Natalką miałam zgagę, ale nie tak wielką no i miała malusio włosków.

                                Dziewczyny co tak cichutko tu się zrobiło?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X