Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ania2288 widze ze twoj synek tez zajada piastke jak moja Nikola
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Witaj Carin czekłayśmy (i czekamy) caaaałe 9 miesięcy. Mnie najbardziej dłuży się ten ostatni trymestr, pierwsze 2 zleciały uroczo i szybciutko, a ja od początku ciąży siedzę w domku. Ty jesteś w połowie więc masz najfajnieszy okres, czujesz już ruchy Maleństwa? Znasz płeć dzidzi? Bo u nas tu to kobitki mają przewagę. No i napisz nam droga Carin jak znosisz ciążę? Pozdrowienia.

      Skomentuj


        Teraz mieszkam już w Bydgoszczy mieszkałam w Warszawie i trochę mnie przytłaczało to wielkie miasto. Teraz jakoś tak dziwnie bo wszędzie wiem gdzie jestem i jak, gdzie dojechać My właśnie byłyśmy u pana stomatologa i zrobił nam zęby, jeszcze jeden do naprawy i z głowy na kolejne lata hihi A mała to chyba się bała razem z mamą bo jak siedziałyśmy pod drzwiami to kopała a jak tylko usiadłam na fotelu to cisza jak makiem zasiał Dziewczynki jak u was z pogodą bo u nas leje okropnie.

        Skomentuj


          Pewno, ze znam . Jestem teraz w 25 tyg. więc już troszkę za połowa...
          Bedziemy mieli synka, mały kopie jak oszalały, i bardzo czesto dosc nisko jakby gral moimi jajnikami w noge .
          Ciaze dosc ciezko szczegolnie przez wymioty, do 20 tyg codziennie po 3-4x teraz co 5 dni sie zdazy. Zgaga okropna ale od niedawna.

          Skomentuj


            U nas slonecznie . O jej jak ja nie lubie dentysty... Fuj fuj

            Skomentuj


              Zazdroszczę pogody Ja też nie lubię i się boję Ale co zrobić jak mus to mus, nie byłam ładnych kilka lat, i tu nagle zaprowadzili mnie siłą Na szczęście tylko 2 do zrobienia, jeden już po a następny na kolejnej wizycie. A właśnie słyszałyście coś o tym że w ciąży albo zęby się psują albo włosy??

              Skomentuj


                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                Zazdroszczę pogody Ja też nie lubię i się boję Ale co zrobić jak mus to mus, nie byłam ładnych kilka lat, i tu nagle zaprowadzili mnie siłą Na szczęście tylko 2 do zrobienia, jeden już po a następny na kolejnej wizycie. A właśnie słyszałyście coś o tym że w ciąży albo zęby się psują albo włosy??
                Zeby w ciazy od kwasu zoladkowego w wymiotach, a wlosy to sie poprawiaja, ale po ciazy wypadaja.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale się popisałam! nie spojrzałam, a przecież masz nawet imię synka napisane, a ja głupia się pytam. Wymioty, straszna sprawa, nasz Kurczazcek może Ci o nich sporo opowiedzieć, bo kiedyś pisała że ją męczyły potwornie. Ja chyba jestem ekspertem od zgagi radzę pogryzać migdały (całe, ze skórką), gryźć powoli, tak żeby wyciekał z nich sok, on obniża kwasy żołądkowe, mnie naprawdę pomogło w przeciwieństwie do tych wszystkich manti itd. Kompletujesz już powoli wyprawkę dla synusia?

                  Skomentuj


                    Napisane przez Mamuszka Pokaż wiadomość
                    Ale się popisałam! nie spojrzałam, a przecież masz nawet imię synka napisane, a ja głupia się pytam. Wymioty, straszna sprawa, nasz Kurczazcek może Ci o nich sporo opowiedzieć, bo kiedyś pisała że ją męczyły potwornie. Ja chyba jestem ekspertem od zgagi radzę pogryzać migdały (całe, ze skórką), gryźć powoli, tak żeby wyciekał z nich sok, on obniża kwasy żołądkowe, mnie naprawdę pomogło w przeciwieństwie do tych wszystkich manti itd. Kompletujesz już powoli wyprawkę dla synusia?
                    Jesli chodzi o ubranka to mamy juz wszystko. Maz lubi sie bawic w zakupki dla wymarzonego synka . W sumie to brakuje nam tylko łóżeczka i poscieli .

                    Skomentuj


                      dzien doberek kręciołki sie meldują
                      dzis mamy wizytę u poloznej ale pewnie nic ciekawego sie nie dowiemy bo wiecie jak u mnie badają.....
                      olcm ludzie to nawet nie pomyslą przeciew pewnie wiedza ze milalas ciąże zagrożona i oni powinni biegac wokół ciebie nawet w twoim domu a ty dyrygowac echhh nie ma co sie przejmowac dobrze ze poszłas odpoczać bo wy jestescie NAJWAŻNIEJSI
                      mamuszka a marynia to cie podpuszcza co??widocznie dobrze jej w brzuszku
                      u nas kolejny upalny dzien ...uwielbiam taka pogode nawet gdy ma sie 18kg na + bo ja znowu przytylam kilogram...

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hey carin oj długie te 9 miesiecy jest dla kazdej przyszlej mamuski o rozmowach z wielkimbiałym uchem nie wspominajmy bo ja musiala szybko wyrzucic to z pamieci okropienstwo
                        no teraz znajome tula swoje malenstwa a ja siedze i glaszcze brzuszek i czekam i czekam i kazdy pyta no i kiedy filip dołączy ach jak to drazni...
                        Last edited by kurczaczek22; 01-06-2009, 12:11.

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          Jak ja pomysle, ze mi jeszcze 3 miesiace zostaly to idzie sie wykonczyc

                          Skomentuj


                            Witam wrzesniowe mamusie.
                            Jestem w 22 tygodniu ciazy termin mam na 26 wrzesnia i bedzie to dziewczynka to juz moja druga ciaza mam juz syna ktory w lipcu bedzie mial dwa latka.

                            Skomentuj


                              Hej Nisi Witamy wśród wrześniówek, widzę że sporo nas się tutaj robi Chyba faktycznie kobiety nie mają co robić zimą i przytulają się do mężczyzn a później dzieci wciąż przybywa hihi

                              Skomentuj


                                I to samych dziewuszek ;D

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X