Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pocahontas witaj
    kobitki ciesze sie ze do was też wiosna zawitala
    mamanikosia ja ostatnio tez ciągle czuje sie zmęczona i mam lenia szczególnie w czasie poludnia az pomyslalam ze moze to anemia czy cos ale powiedziano mi ze to normalne w ciązy nieraz robi mi sie strasznie gorąco i otwieram okna zazwyczaj to pomaga a moze to tez sprawa cisnienia

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      pierwsz dzisiaj mi sie udalo...
      dzien dobry brzuchatki u mnie nocka dobrze minela i juz nawet po sniadanku jestesmy wstawajcie mamuski...
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        dzien dobry mamuski!
        aaale my sobie dzisiaj pospalismy ja zerwalam sie o 7.30 i leeeece do Vincenta sprawdzic czy jest czy zwial gdzies w nocy bo ciiiisza....
        no. jest.
        tak dlugo spal, ze sama go obudzilam - wyrodna matka
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          hej Mamuśki i Brzusuie

          u mnie nocka tez ok, chociaż takie bzdury mi sie śnią, że szkoda gadać. Dobrze, że tylko trochę pamiętam

          A u nas słońce wreszcie świeci!!! Więc zaraz uciekamy z Mężulkiem na spacer do parku.

          Słonecznego dzionka Dziewczyny!

          Skomentuj


            Witam w niedzielny poranek
            Wyspałam się rozkosznie, ostatnio wogóle bardzo dobrze śpię. Hania chyba przeszła na mój rytm dnia, kopie od rana do wieczora ale noc przesypia z Mamą jak suseł.
            U nas juz normalnie wiosna, wstałam a tu za oknem słońce, ptaki śpiewają, pąki już na drzewach - cudnie jest. Zaraz wcinam śniadanie, mały tuning przed lustrem, aparat w łapę i jedziemy nad jakieś jeziorko pospacerować, zdjęcia sobie w 3 porobić - w końcu chyba dziś nasza rocznica - tak jakby, bo ślub był 29 lutego a dziś 1 marzec, bo 29 luty dopiero za 3 lata będzie więc dziś sobie poświętujemy
            Dziś na 17 mamy Polską mszę, w każdą pierwszą niedzielę mca mamy - aż łza się w oku kręci bo tak tęsknię za rodziną pozostawioną w kraju
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Cześć dziewczynki

              ja dziś w miarę spałam, wieczór był okropny bolało mnie wszystko i wszędzie i chyba już tak bedzie do porodu, dziś rano pospałambym dłuzej ale obudził mnie okropny ból i skurcz był tak silny że gryzłam poduszke

              znowu spędzam niedzielę sama, za oknem brzydko i ponuro wiec nic innego mi nie pozostało jak leżeć i nic nie robic

              Yoenne śmiesznie macie z tą rocznicą tak co 4 lata

              miłego dnia mamuśki
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                Tu wpiszcie datę ostatniej miesiączki http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...2008&bg=ff44aa
                U mnie wychodzi 32 tydzień i 5 dni czyli obecnie jestem w 33 tygodniu
                To według tego wychodzi 35 tyg i trzy dni
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Aha i dzień dobry mamusie Trochę poleniuchowaliśmy od rana w łóżeczku,niedługo obiadek i może jakiś spacerek,bo pogoda dość ładna.No i 1 marca już dzisiaj I tylko odliczać dni zostało....
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    To według tego wychodzi 35 tyg i trzy dni
                    madzik jak mi wychodzi 35 tyg i 6 dni a ty jestes 1 dzien za mna...
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      no i dziewczyny dobra wiadomość to juz marzec i zadna z nas nie urodzi w lutym
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzień dobry,
                        coś mi się dziś komp wiesz... a taką ładną wypowiedz wcześniej spłodziła...i widzę, że nie wyemitowała jej...
                        Ale co tam! Grunt, że pogoda dziś śliczna, mamy marzec... zostało mi 8, a może 23 dni, a może jeszcze inaczej... Ech, niedługo poznamy nasze bobaski!
                        Jedyne na co pomarudzę, to na to, ze niecierpie niespodzianek i chciałabym już znać termin porodu (godzina ewentualnie może być niespodzianką)
                        Miłego dzionka Dziewczynki
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          ja też odliczam ale nie wiem dlaczego jakoś nastawiam się ze zostało mi jakieś dwa tygodnie a nie 4 chciałabym już urodzić

                          a dziś wpadłam na genialny pomysł jak zrobić przyjemność mojemu facetowi

                          zamówiłam gładką sukieneczkę na lato dla niuni i farby do malowania tkanin bo on tak marzył o tym zeby był chłopak, żeby mu kupić body ze znaczkiem ulubionej ukochanej drużyny piłkarskiej wiec skoro jednak syna nie będzie tylko córa to zrobię jej sama sukieneczkę specjalnie dla tatusia ze znaczkiem zagłębia sosnowiec, napewno mu się spodoba i będzie taki mały kibic
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Cześć mamuśki. Trochę lepiej już się czuję.
                            Notor to zdecydowanie nie przez ząb bo on mam mały ubytek i już przestał boleć.
                            nichol byłam u lekarza i mam leki

                            Wczoraj mąż chciał wieźć mnie na pogotowie bo już nie wiedziałam co z sobą robić ale jak wzięłam kolejną porcję apapu i przestało boleć to ból już nie wrócił ( nie taki mocny ). W nocy wyglądałam jak obiekt medyczny prezentujący stan zapalny ponieważ w miejscach gdzie mnie wcześniej bolało miałam na twarzy silne czerwole plamy. Chyba już to ze mnie wylazło bo dziś jest dużo lepiej.
                            Mimo to nocka zawalona bo od północy mała wymiotowała i tak do 6 rano. Jak nie urok to sr...a.

                            A ten kalkulator co ktoś dodał do obliczania tygodnia to jakiś chyba dziwny bo mi zaniża o ponad tydzień. Ja zawsze sprawdzam na babyboom i z tamtym się zgadza.
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              kurczaczek co do tego odczuwania goraca to tez to miewam,szczególnie w nocy.Budze sie rozpalona z wypiekami a mój Mąż jeszcze mnie ciągle w nocy pilnuje zebym byla przykrytaale niby w ciązy ma sie podwyzszona temperature ciala wiec to chyba normalne
                              Martwie sie troche bo od piatku pobolewa mnie troche brzuszek....Mój Mąż mówi ze to napewno przez to ze Mały rośnie i sie rozpycha ale to takie jakieś dziwne uczucie,podobne do tego jakie odczuwaja niektóre kobiety przed okresem...nie wiem czy to normalne? Tez miewacie cos podobnego?
                              Pozdrowionka!
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                Bo mezowie to sie znaja na ciazy =/ Z tego co wiem to skurcze w podbrzuszu s anormalne ze wzgledu an to, ze macica sie rozciaga, jak cie to niepokoi idz do lekarza, albo chociaz zadzwon.
                                U mnie tez sliczna pogoda, ponoc od dzisiaj ma juz byc tylko cieplej.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X