Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin: a Ty tez walczysz z jetlag? Co Ty kobito robisz o 7 rano przed kompem?



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Majorka chyba dziś zaspałaś!!! Jestem pierwsza!!!!
      Śliczna ta Twoja Hania, a jakiie ma długie włoski!!! Moja łysa jak kolano i jeszcze jej wychodzą włoski!!!

      Julka ma na policzkach i główce krosteczki takie białe, czasami zamieniające się w czerwone plamy a skórka taka szorstka w dotyku. Lekarka dała mi maść neomycinum czy jakoś tak i kazała przemywać rumiankiem. Problem w tym, że nie chce znikać!!!!
      Nie mają czegoś takiego wasze maleństwa???

      U nas pogoda taka sobie, ale chyba nie będzie deszczu, więc w końcu wybierzemy sie na spacerek. Dawno nie byłyśmy, bo najpierw moja gorączka a potem deszcz.

      Czekam na posty mamusie i lecę po kawkę




      Skomentuj


        hej mamusie
        wczoraj byłyśmy cały dzień u babci i bidulka miała taki zły dzień ze nie mogła zasnąć, płakała ehh aż mi jej szkoda było ale jak zasnęła o 20 to wstała o 2:30 na jedzonko i teraz też sobie jeszcze śpi po porannym karmieniu. Wczoraj był odpust i dostała wielkiego czerwonego balona z kubusiem puchatkiem i tak się nim bawiła że aż ją musiałam nagrać bo by mi nikt nie uwierzył. leżała w leżaczku i łapała za sznurek po to żeby go pociągnąć i śmiała się w głos myślałam że tak małe dzieci jeszcze nie potrafią się bawić i gadała sobie do kubusia

        Lena miała krostki na całej twarzy i taką szorstką skórkę, myłam jedynie wodą przegotowaną ale parę razy dziennie i zeszło jej ale dopiero po jakiś 4 tygodniach
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Hej Mamusie

          Śliczne Wasze dzieciaczki

          katarzynarco do tych krostek to moja miała takie coś od razu po porodzie, po kilku dniach zeszło a od paru dni ma znowu, szukalam co to może być, alergia i potówki raczej nie, to chyba tzw rumień niemowlęcy, nie leczy się tego i schodzi po kilku tygodniach samo, wiem natomiast że rumiankiem nie powinno się przemywać wogóle maluszka, bo może uczulać, ja myję tylko wodą przegotowaną i smaruję kremem Oilatum Soft-polecam

          najbardziej się cieszę że moja mała nie ma kolek, wogóle z brzuszkiem nie mamy problemów, tylko z kupkami jej się zmieniło, robi teraz raz dziennie ale za to kupa gigant, wszystko idzie do prania
          troche mamy problem z ulewaniem, ale też jest coraz lepiej, nie wiecie może czy dieta mamy może mieć wpływ na ulewanie?
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            jutro szczepienie i ważenie, ważyłyśmy się moim domowym sposobem to wyszło mi jakieś 5500 - ciekawe czy się sprawdzi, ja biorę szczepionkę skojarzoną 5 w 1 za 130 i pierwszą dawkę rotawirusów za 330

            moja mała:
            http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...25797d592.html
            http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...59af06638.html
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              dużo Zdrówka Dla Wszystkich Forumowych Dzieciaczków Z Okazji Dnia Dziecka:d
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                Dzień dobry Brzuchatki. My meldujemy się nadal w dwupaku - mimo seksu.
                Olcm nie powinnaś się przejmować, że poszłaś się położyć zamiast zabawiać gości. Kochana, po pierwsze nie powinni się zwalać do Was w tym czasie. Ale ludzie nie znają granic i co zrobisz.
                Kurczaczku super, że macie znajomych z takimi małymi bejbikami My tutaj to tylko jednych z dzieckiem i to ponad rocznym, a reszta to albo parę miesięcy po slubie, albo przed ale żadne nie ma dzidzi - na razie. My jesteśmy pierwsi
                Pogoda u Nas do bani. Piszcie co u Was. Mamonikosia myślałam o Tobie, że może już się męczysz na porodówce biedaczko, odezwij się szybciutko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam kobietki I byliśmy wczoraj na meczyku bo pogoda się poprawiła. Dzisiaj też jest dość ładnie,wstawiłam pranie,bo mój pan jak zrobi kupę to aż po same pachy i wszystko do prania My też mieliśmy problem z krosteczkami na bużce,położna poleciła przemywać na zmianę rumiankiem i sodą i pięknie znikły.Teraz mały często odparza się na szyjce i rumianek pomaga.

                  Majorka ale Twoja niunia ma włosy bujne.Super
                  wszystkiego dobrego i samych uśmiechów dla Waszych maluszków z okazji dnia dziecka
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny!
                    Na początku buziaki dla wszystkich pociech z okazji dnia dziecka!
                    My wczoraj z mężkiem postanowiliśmy poszleć troche z okazji braku okazji, hyc podrzuciliśmy małego do mamy a my pojechaliśmy na buggi - to takie samochodziki podobne do gokartów aaaaaaaale się wybawiliśmy! wzięliśmy jeszcze znajomych i jak za starych dobrych czasów poszaleliśmy. przyjechaliśmy zmęczenie, brudni i mokrzy bo straszna burza nas złapała a że mąż wypił sobie piwko z kolegami to ja musiałam prowadzić w tą straszną ulewe jakoś dojechaliśmy do domu cali szczęśliwi, mały w ogóle nie spał u babci to nam szybciutko zasnął w domku na szczęście
                    Apropo gitary o której pisałam wcześniej zgodziłam się żeby mężek sobie kupił bo akurat niedługo ma urodziny ale w zamian za to ma przez miesiąc gotować hehe i co najlepsze że się zgodził
                    no to ja też się pochwalę filipkiem
                    1. na golasa zawsze szcześliwy
                    2. tata go włożył do szafy ku radości dziecka które płakało przez 30min
                    3. przyłapany na gorącym uczynku ha!
                    Attached Files
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Dobry

                      Wszystkiego naj, naj... i jeszcze więcej dla wszystkich forumaluszków!!!

                      Krystiano po drugim sniadanku, które wszamal o 9 spi az do teraz. Pogoda do dupy, wiec samopoczucie takie samo... No i na spaceros tez nie pojdziemy, no bo jak? Zimno, pochmurno, deszczowo, no do dupy no.
                      Ale dzien dziecka dzisiaj wiec nastawiamy sie pozytywnie

                      A oto mój ksiaże. Nie wiedzialam ktore wybrac, wiec wstawiam wszystkie moje ulubione zdjatka :

                      DSC00092.JPG
                      DSC00587.jpg
                      DSC00597.jpg
                      DSC00628.jpg


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamuśki
                        słodkie te wasze szkraby
                        majorka ty musialas miec dopiero zgage jak ta twoja niunia ma takie geste włoski przynajmniej mozesz ja czesac i niedlugo kucyki robic
                        wszystkiego najlepszego dla wszystkich pociech!!!
                        ja prawie juz jestem swojej wagi tylko mam taki brzydki brzuchol
                        Attached Files
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                          Carin: a Ty tez walczysz z jetlag? Co Ty kobito robisz o 7 rano przed kompem?
                          A bo maz idzie do pracy i sie budze, to wpadne na chwilunie zobaczyc co u slychac i ide dalej chrapac .

                          Skomentuj


                            Hej
                            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZOKAZJI DNIA DZIECKA!!!!!!

                            ja nie zaspałam posprzątałam puki mała spała bo dziś nas babcia ma zamiar odwiedzić.
                            co do chrostek to moja ma chropowatą skórkę cały czas i wypryski które co jakiś czas (bardziej po przegrzaniu jak jest gorąco)robią się czerwone,u niej jest to skaza białkowa i lekarka wcale tego nie wykryła powiedziała że to zniknie właśnie rumiankiem kazała przemywać,ja byłam u innej świetnej pani doktor i ona stwierdziła kazała kąpać w oilatum i smarować kilka razy dziennie kremem oilatum soft,taką skórkę trzeba nawilżać nie suszyć

                            Może dokładnie nie widać,to pierwsze zdjęcie to miała tak na początku rozognione czerwone zlane swędzące plamy.
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              a zgagi nie miałam ale włosy po mamusi ma
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                WITAM CZERWCOWE MAMUSIE!
                                Ja rodze we wrześniu i juz nie moge sie doczekac . Dla zabicia czasu zwiazanego z oczekiwaniem czytam watki mam z kolejnych miesiecy i dzieki temu jakos leci . Powiedzcie mi długo czekałyście na ten czas? Strasznie Wam zazdroszcze, rodzicie chyba w najbardziej sprzyjajacym miesiacu w roku! Jeszcze nie upaly, a juz tak cieplo, mozna bez obaw wyjsc z maluszkiem na spacer. Trzymamy z małym Kubusiem kciuki za Was wszystkie! Lekkich i udanych porodów!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X