Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień doberek brzuchatki. Jak się domyślacie, My nadal 2 w 1. Zastanawiam się nad wizytą u ginki, bo w końcu minęło trochę czasu (ponad tydzień) od ost wizyty, na której usłyszałam to co Olcm. Skurcze mam nieregularne, dużo rzadziej niż wcześniej, mąż sie śmieje że martwi go poprawa mojego samopoczucia i stanu bo zamiast czuć się gorzej to ja śmigam z nim po sklepach i namawiam na seks Olcm a jaką masz szyjkę? Widać, Ty też nosisz pod serduszkiem słodki ciężar, jak ja. Ciekawe z jaką wagą urodzą się te Nasze wielorybki? Ustąpiłaś mi w kolejce, dziękuję moja droga, a właściwie to Marysia dziękuje Matiemu, tylko próbuje się nam wepchnąć córeczka Rozalki... Kurczaczku talk nie pomoże, wiem bo próbowałam, mnie się leje ze stóp i ślizgam się w butach czy na bosaka, pomagają - skarpetki, pot się wchłania ale za to robią się koszmarne obrzęki wokół od uciskania. Nie wiem co gorsze. Ale faktem jest, że mam to samo co Ty Kochana. Zasypiając myślałam o Młodej. Jaka musi być szczęśliwa, jaki dumny Damian i cała rodzinka. U mnie z utęsknieniem wszyscy czekają na pierwszą królewnę (sami chłopcy w rodzie) i nawet mój zgorzkniały ojciec pyta kiedy i kiedy... Mamonikosia opowiesz jak było na porodówce i jak u lekarza co?

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
      no ja też... jak tak patrze na wózeczek to aż mnie korci by nawet po mieszkanku pojeździć Ale... muszę być twarda i cierpliwie czekać, zresztą jak tu wszystkie przyszłe mamusie
      Ja nie czekam cierpliwie, tylko raczej bardzo niecierpliwie i pewnie jak na zlosc urodze ostatnia .

      Skomentuj


        dzień dobry

        wczoraj byłyśmy na szczepieniu, Mała waży 5600 - sporo podobno
        szczepienie zniosła dzielnie, troszkę tylko zapłakała, gorzej było przy rota a to doustna, chyba jej nie smakowała, już się bałam że wypluje albo uleje i 330zeta do kosza, ale połknęła wszystko
        trochę była marudna cały dzień, ale po kąpieli zaaplikowałam jej czopek z paracetamolem i jak zasnęła to 6 godz spokoju
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          kurcze mam problem z wyborem antykoncepcji, myślałam o tej wkładce bez hormonów, ale troche poczytałm na forum i dużo dziewczyn zaciązyło mając ta wkładke a ja musze miec 100% pewnosci, hormonów nie chce i nie moge brac, juz sie zreszta tego w zyciu nabrałam, sama nie wiem co robić
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            Dzieńdoberek
            Negri pozostaje nie używać najlepsza antykoncepcja pod słońcem 100%towa

            a teraz na poważnie,nie mam zielonego pojęcia co można jeszcze stosować co jest dość pewne ale chyba nie masz wyjścia bo wszystko ma hormony,ale przecież zastrzyki albo plastry nie szkodzą nie przechodza przez układ pokarmowy tylko trochę kosztują.
            Wiecie co najlepiej podwiązać nasieniowody facetom dlaczego to tylko kobiety mają się zabezpieczać i truć a oni chodzą i niczym się nie martwią,oni myślą że jak wpadniemy to i tak same urodzimy wychowamy my musimy wstawać karmić szykować do szkoły itd.wszystko my a oni to tylko d..y nadstaw i tyle.
            Wkurzające
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              pyałam męża czy by ewentualnie się zdecydował na wazektomie, tak niby w formie zartu żeby wyczuć jego reakcję - no nie był zachwycony
              jedno jest pewne-nie chcemy juz więcej dzieci, ja może jeszcze kiedyś bym się zdecydowała, ale mój mąż jest dużo starszy ode mnie i twierdzi że dwójka już mu w zupełności wystarczy,
              a ja nie chce dokońca życia szprycowac się hormonami, przeciez to na pewno nie jest obojętne dla organizmu
              masz rację majorka wszystko zawsze na głowie nas kobitek, ech
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                wchodzę poczytać czy już się czerwcowy wątek ruszył i co widzę ...
                jest na świecie pierwszy czerwcowy promyczek

                Młoda gratuluję !!!! Wracaj szybko do sił
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Młoda serdeczne gratulacje


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Witajcie

                    U nas nic nadal... Miejmy andziej ze wreszcie kiedys sie to zacznie....

                    teraz jade do mamusi wiec bede wieczormiem"

                    BUZiaczki
                    Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                    Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                    "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                    Skomentuj


                      A to my w 25 tygodniu
                      Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:27.



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć dziewuszki

                        My sie wczoraj szczepilismy. Mały waży 6100 i ma 57 cm. Nie wiem czy to prawidłowo, a te babsztyle w naszym osrodku to tak wszystko na k.... mać mierzą, wiec nawet nie wiem czy tak jest na pewno.

                        Poza tym dzien mieliśmy wczoraj okropny. Krystian tylko marudził, tylko raczki rodziców pomagały w zaśnięciu, ale zasypiał na 5 minut i zaraz sie budził, no masakra. Za to wnocy obudził się po2 na cyca, a potem dopiero o 8 rano Pojadł, pobawiliśmy się i od 9 śpi słodko do tej pory.

                        Co do leżaczka- dziś mąż po pracy ma zrobić nalot na sklepy i coś wybrać. Kupi na ppewno taki z wibrą. Krystian od jakiegoś czasu ma straszne problemy z zasypianiem, tzn. jedego dnia usypia przy cycu, albo wystarczy położyć się przy nim i go przytulić, a innego wrzeszczy w niebogłosy, połozony na łózku czy w łóżeczku tak koncertuje jakby go pażyło, no i kończy się kołysaniem na rączkach- inaczej meczylibyśmy się oboje do wieczora

                        Majorka, no niezły pomysł zapodałaś z tą męską antykoncepcją. Faktycznie tak jest, ze do baraszkowania zawsze byli, sa i beda pierwsi, a jak sie przyjdzie zabezpieczyc, to juz nasz problem


                        Skomentuj


                          Chlapu chlapu

                          EJ DZIEWCZYNY MAM TAKIE PYTANIE. BO OD PARU DNI (4-5) SĄCZY MI SIĘ STAMTĄD TAKA BEZZAPACHOWA WODA, NIEDUŻO, PARE KROPELEK. CO TO MOZE BYC?

                          Skomentuj


                            witam.. przyszłe mamy
                            dzidziuś ma sie pojawić 20 padziernika
                            płec jeszcze nie znana ale w poniedzaiłek mam usg i mam nadzieje że ta zagadka sie wyjaśni..
                            pozdrawiam..

                            Skomentuj


                              Pozdrawiam mamusie listopadowe
                              Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


                              Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

                              "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

                              Skomentuj


                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                EJ DZIEWCZYNY MAM TAKIE PYTANIE. BO OD PARU DNI (4-5) SĄCZY MI SIĘ STAMTĄD TAKA BEZZAPACHOWA WODA, NIEDUŻO, PARE KROPELEK. CO TO MOZE BYC?
                                Ja lekarzem nie jestem i nie wiem co to za woda (mam nazieje, ze to rzadki sluz a nie wody plodowe) ale na Twoim miejscu juz bym byla u lekarza.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X