Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamuusie co z wami??
    Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



    Skomentuj

    •    
         

      Tata Kubolka właśnie go ubiera po kąpieli, a ja mam chwilkę wolnego .
      Postanowiłam namydlać małego na przewijaku i tylko do wanienki wkładać na płukanie . Dziś nam prawie zasnął w wanience!

      Skomentuj


        ja pierwsza miesiączke dostalam po 8 tygodnich od urodzenia Blanki, a teraz mineły od tamtego czasu już prawie 3 miechy i nic. lekarz mówił ze to normalne i ze w tym okresie sa one bardzo nieregularne

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Delff widze foteczke Jeżeli chcesz się wymienić danymi na NK to powiedz wyśle Ci link do profilu.

          Ja też nie miałam @ i nie tęsknie za tym. Ale tak dla pewności pytam.

          Wychłodziłam dziś u siebie za bardzo i nie mogę wykąpać Michasi. Uciekam do siebie
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Hej niedzielna cisza hmmm...
            Majorka kozaczki świetne też małej podobne zamówilam ale niestety są za male oddałam koleżance a zamówie następne podobne do tych co Ty wykukałaś mojej niuni marzna nóżki,bo nawet w adidaskach ma zimne pytki jak wracamy ze spaceru mimo tego,ze jest pod kocykiem.Fakt,że jeździ w spacerówce,ale mimo wszystko kozaki muszą być




            Skomentuj


              dobry wieczor
              my juz po goscinie,,maly fika nie chce spac..

              ola ja tez bylam zaskoczona jak zobaczylam ze on siedzi, w bujaku tez probuje siedziec ale nozki ma wyzej i mu sie nie udaje, a jak nie moze sie podniesc to sie strasznie zlosci. raz mu sie z ranka udalo i pozniej byla cisza z siedzeniem.
              jutro idziemy na powtorna morfoligie i pozniej do naszego lekarza..

              delff zaproszonko wyslane
              lece do moich chlopakow, trzeba dobrze wymeczyc naszego szkraba zeby spal do rana. milych snow mamusie i dzieciaczki


              Skomentuj


                Jutro opiszę jakie mieliśmy przygody związane z tym weselem a teraz wklejam naszą myszkę w nowym krzesełku do karmienia
                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  No zołza z tej mojej sąsiadki jak nie wiem... Ja tu grzecznie, a ona na mnie z ryjem :O Ale od początku.
                  Spotykam moją sąsiadke i ładnie z uśmiechem proszę żeby nie otwierała drzwi na klatke. A onana mnie zaczęła się drzeć, że czego ja od niej chce, ona dopiero z pracy wróciła. No to ja dalej grzecznie, ale już bez uśmiechu, że ona zawsze rano otwiera drzwi i proszę żeby tego nie robiła. Bezczelnie mi odpowiada "to może oknem mam z domu wychodzić?". Grzeczniew tłumaczę, że chodzi mi o to, że blokuje drzwi. Teraz jest zimno i koty wchodzą i śpią mi w wózku, a ja sobie tego nie życzę. Odwróciła się paskuda na pięcie i odchodząc do mnie, że ona nie otwiera drzwi a wózka to mam sobie sama pilnować. Ciśnienie mi się podniosło więc bezczelnie jej powiedziałam, że skoro tak lubi to niech zaprasza te wszystkie koty żeby jej pod drzwiami i oknami srały, bo ja sobie nie życze i drzwi mają być zamknięte. Trzasła drzwiami i koniec rozmowy. Jutro jak otworzą mi drzwi to schowam ten klocek, którym blokują drzwi. Będę zwracać jej uwage, ale teraz już mniej grzecznie. I jak naleci mi pod drzwi liści to albo zgarne pod jej drzwi, albo powiem, że ma mi to sprzątnąć, bo ja jej to wrzuce pod drzwi. Agresor mi się włączył dziewczyny jak wydarła ten pysk.

                  Chyba lece pod prysznic i poszukać jakiś film w TV. Jak pomyśle, że mam spać sama to aż mi się odechciewa. Teraz to jeszcze nie tak źle. Samotność odczuje za pare dni. Przytłaczająca jest ta wiedza, że zostałam sama. No ale jeszcze 12 i się zobaczymy.
                  Pewnie zajrzę jeszcze później Jak co to dobranoc.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Kochane, ja już odezwę się jutro do południa, przy kawce.
                    Dzisiaj obraziłam się na mężulka i teraz trzeba nam się dogadać i pogodzić
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      A ja nie wiem co ze sobą zrobić. W TV nudyyy

                      Skoczki nie ma co się złościć na siebie Udanego godzenia życzymy.

                      http://www.************************************/zamow_probke.php kod ekspert Znalazłam to dziś na forum
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ankasos25 mała śliczna, super ze wesele sie udało i naprawiliście swój zwiazek .
                        katarzynar jak katarek trochę lepiej?
                        Paulinchen23 kozaczki swietne, tylko chyba raczej dziewczęce.
                        U nas dzień nawet spokojny po południu moi rodzice potem kolega z dziewczyna. Najgorsze jest to że dostałam @, koszmar.
                        Jeszcze nie wspomnę że małż mnie drażni ale nie będe was zanudzać,
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Justynko, Malutka wyglądała jak cudny Aniołek! Nie mogę się napatrzeć, też chcę taką kieckę dla Marysi na chrzciny tyle, że my chrzest planujemy na Boże Narodzenie... Te włosy Wasza córcia to ma przebojowe!!!!

                          Skomentuj


                            mamuszka dziekuje dziekuje, a wiesz na jaki rozmiar ta sukieneczka jest- na 80 cm az sama nie moglam dowiezyc a bolerko na 74, miala niunka jeszcze kapelusik ale ciagle spadal wiec zalozylam opaseczke, ta sukienka wygladala pierwotnie inaczej niz teraz troche ja poprzerabialam tu ucialam tam przyszylam i efekt lepszy ,
                            http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                            Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                            pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                            http://martynka------.aguagu.pl/

                            Skomentuj


                              Wchodze na forum jak tylkoznajde chwilke i nie nadązam nawet czytac. Kurcze nawet nie myslam ze tyle czasu mozna spedzac z dziewczynami na intenecie. Przykrzy mi sie w domu bo tylko 2 moje koleżanki maja szkraby i tylko z nimi łapie jak ja to nazywam mamusiowy kontakt. Moja najlepsza psiapsióła niby nadalmnie odwiedza troche żadziej nic kiedys tzn wczesniej raz w tygodniu a eraz jak raz na miesiąc to max. Troche przestałyśmy odpierac na tych samych falach tzn ona przestała bo nie zdaje sobie sparwy ze jak siedze i sie bawie lub karmie mała tojednoczensie potrafie z nia gadac. Poprostu musze poczekac az sama bedize miał szkraba ( a mam naziej ze niedługo sie zdecydue) bo teskni mi sie za naszymi plotami
                              Ale widze ze dzięki temu forum poplotkuje z kims innym i BBBaaardzo misie to podoba. Musze uciekac bo mój męźczyzna sei denerwuje ze znalząłm sobie lepsze zajecie niż siedzenie z nim
                              Pozdraiwam i do nastepnego

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                Tata Kubolka właśnie go ubiera po kąpieli, a ja mam chwilkę wolnego .
                                Postanowiłam namydlać małego na przewijaku i tylko do wanienki wkładać na płukanie . Dziś nam prawie zasnął w wanience!
                                Świetny pomysł Carin,
                                Nasza Igi ;D
                                8a4a720aee.jpg
                                64bfb97b1a.jpg
                                467d44b840.jpg
                                Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X