Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez evela Pokaż wiadomość
    Czesc mamusie
    ale mialam sen- snil mi sie moj porod, urodzilam dziewczynke, a za chwilke- chlopczyka, czujecie bliźniaki ale to nie realne, bo mam za maly brzuch jak na dwie dzidzie
    A bedziesz miala synka czy corusie?

    Skomentuj

    •    
         

      Ja celulitis tez mam na udach, a rozstepy to nie wiem. Wydaje mi sie, ze robia mi sie kolo pepka, ale nie jestem pewna, bo to takie blade to cos. Zapytam dzisiaj polozna czy to rozstepy.
      Umylam juz podloge, posprzatalam ciuchy, powiesilam pranie i teraz czekam, az ciasto sie upiecze - za jakies 20 minut zapraszam na ciasto ze sliwkami
      O porodze nie mysle, co bedzie to bedzie. Nie my pierwsze bedziemy przez to przechodzic.



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Dobra ide szlifowac te cholerne drzwi - jeszcze tylko troche i bede miec to za soba!



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          A ja właśnie zrobiłam sobie mała przerwę.Posprzątałam chomikom, powycierałam kurze i jeszcze tylko łazienka i odkurzanie. Chce zrobić mężowi niespodziankę jak wróci. On ostatnio wychodzi o 6 a wraca koło 18-19.A jeśli chce mnie wziąść na ostatni nasz wspólny weekend przed narodzinami dziecka, to choć mieszkanko doprowadzę do ładu.
          Poza tym zauważyłam, że jak leżę (tak jak wczoraj cały dzień) to mały kopie i przeciąga się nieustannie.
          A jak zaczynam się ruszać (chodzić) to jest cisza, więc chyba przysypia wtedy. Zresztą przetrenowałam to już ze dwa-trzy miesiące temu. Jak byłam w ruchu, to wieczorami dawał mi popalić, jak cały dzień w łóżku spędziłam (jak rozpustnica jakaś to na noc przysypiał, ale w ciągu dnia nie dawał żyć.
          tak więc jak go zmęczę sprzątaniem łazienki, to może trochę pośpi.
          Co do ciasta Anno Mario - to ja chętnie.
          może w przyszłym tygodniu coś zrobię, wtedy będzie więcej głodomorków w domu, a tak to sama bym wszystko zjadła




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            może i ja skręce jakiegoś murzynka, albo sernik bo sałatka już zrobiona tylko schłodzic się musi ostatnio przesledziłam wszystkie wątki z jedzeniem i mam tyle pomysłów w głowie na dania a tak niewiele czasu na spróbowanie bo po porodzie to niestety nie wszystko wolno
            będzie Weronika

            Skomentuj


              narobiłaś mi smaku z tą sałatką z tuńczyka. Chyba nawet mam puszkę w lodówce, dodam kilka składników i danie gotowe.Zmykam na chwilkę.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Ale śliczne te staniki, wyglądają ładniej niż nie jeden normalny, ale ja na razie nie będę kupowała, bo boję się, że cycki mi wyskoczą po porodzie

                Ach, jak chciałabym mieć szybki poród

                a co do pogody, to u mnie znów gorąco, chociaz w mieszkaniu mam nawet przyjemnie i leniuchuję



                Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny
                  Po tym co napisała Atusia jestem troche spokojniejsza,mój Kuba też zrobił się strasznie płaczliwy,często histeryzuje tak ze cieżko mi go uspokoić,zrobił się nie grzeczny,nie wiedziałam dlaczego momentalnie zmienil mu się charakter ale teraz widzę że to po prostu taki chyba okres w życiu dziecka i takie zachowanie jest chyba normalne. Atusia u mnie wygląda to tak jak u ciebie,też się zastanawiałam czy może ja czegoś złego nie robię że te dziecko takie rozdrażnione ale to na pewno nie nasza wina,tak już jest z tymi bobasami raz jest lepiej,a raz gorzej. Miejmy tylko nadzieję że tak już nie zostanie,bo nie wiem czy potrafiła bym to znieść
                  Pisałam wam wcześniej o śnie Kuby, nie wiem czy dziecko może być aż tak zmęczone żeby każdego dnia tyle przesypiać czy poprostu ten klimat i ta temperatura to z nim robi Kuba wstaje o 7 posiedzi ze mną godzinkę i zasypia do 10, później do 12 znów siedzi a później o 14 wstaje na mleko,nastepnie od 14.30 śpi do 18-18.30 i po kąpieli oczywiscie znów zasypia i tak do rana z przerwami na mleko ale to też nie zawsze.Same widzicie ile on śpi,zaczyna mnie to niepokoić bo właśnie od kąt zaczął tak sypiać zrobił się taki nerwowy,a jak chce go powstrzymać od snu to robi taką awanturę że słychać go chyba na całej ulicy, muszę wtedy zamykać okna w mieszkaniu żeby go tak słychać nie było bo jeszcze ludzie pomyślą że go tu ze skóry obdzierają tak się wydziera
                  Ja do lekarza ide w następną środę spytam się czy jest jakiś sposób na te jego zachowanie,przecież dziecko nie może mieć nade mną przewagi,nie pozwalam mu na dużo żeby sie nie przyzwyczail a on wtedy jeszcze gorszy jest ...
                  Kuba miesiac temu wazyl 5100 teraz napewno ponad 6 kg w srode bede wiedziala dokladnie.

                  Lece porobic cos w mieszkaniu póki mały śpi.
                  Miłego popołudnia
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    a co tu tak pusto?
                    kala nos do góry ja mam więcej niż raz załamań w ciągu dnia więc wiem o czym mówisz tylko ty masz problem z jedzeniem a ja ze spaniem Filipa, zanim zaśnie trzeba go godzinę bujać, nosić, trząść i lulać a ja padam na pysk i jeszcze budzi się po 30min więc gul rośnie. Ale takie są urody macierzyństwa

                    Ja wykonałam właśnie bitki a Filip śpi (podchodziłam do usypiania z 3 razy) teraz pozmywam i poleniuchuje przed kompem
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Hej Mamcie!
                      Byliśmy dziś na szczepieniu Mąż trzymał Marysię bo ja mdlałam Zastrzyki były 2 - domięśniowo w uda i jeden na rota doustnie. Kolejne dawki za 6tyg.Oczywiście płakało biedactwo ale nawet nie tak strasznie, myślałam że będzie gorzej, śpi cały czas, jest osłabiona, ma podwyższoną temp i jak się przebudzi to płacze, widocznie sobie przypomina
                      Mamonikosia, bolało jak Ci przekłuwali TAM? Rany! mi się marzy tam kolczyk ale strach przed bólem i wstyd mi nie pozwala, chciałam też zrobić w języku ale... jw. Widziałam jak kuzynka cierpiała po przekłuciu języka, przez 2 tyg jazdła tylko chłodny kisiel ale schudła dodatkowo Mnie też się z mężem różnie układa. Widujemy się rzadko a jeśli już to wszystko na szybko, omówimy najważniejsze kwestie i zazwyczaj ja zasypiam jak kamień a jak on próbuje się do mnie dobrać to nie ma szans z kołdrą i poduszką Ale przecież wszystko idzie ku lepszemu, bo dzieciaczki nam rosną i będą coraz mniej wymagające więc będziemy mieli dla siebie więcej czasu.
                      Dziewczyny to widzę, że tylko ja nie tracę na wadze Napiszę Wam mój jadłospis i powiedzcie czy coś tu jest nie tak:
                      śniadanie - bułka z serem żółtym, kawa zbożowa
                      2 śniadanie - kilka łyżek serka Danio + 3,4 herbatniki, herbatka na mleko
                      obiad - gotowana pierś kurczaka, pure ziemniaczane + sporo marchewki z gorszkiem i fasolka szparagowa lub gotowana młoda marchewka
                      Podwieczorek - Danio + kilka herbatników, kawa zbożowa
                      Kolacja _ bułka z serem lub wędliną.
                      No i oczywiście więcej piję niż napisałam, czy coś jest nie tak w tej diecie? Mam zrezygnować z herbatników?
                      Jestem 6 tyg po porodzie i z 25kg schudłam 10 ale to zaraz po porodzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        A bedziesz miala synka czy corusie?
                        No wlasnie nie wiem co bedzie bo dzidzia znowu na usg nic nie pokazala, a dzis jeszcze sie nie poruszyla i zaczynam sie martwic
                        http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                        Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                        waga 3030 53cm

                        Skomentuj


                          Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                          niestety ale jestem zdana na Koszalin .... i jakos " moze" to przezyje ...

                          postaram sie byc dzielna

                          nie ja pierwsza nie ostatnia choc powinni nam ulatwiac porod a nie utrudniac....
                          a gdzie Ty mieszkasz moja Droga że miałaś zamiar rodzić w Koszalinie???

                          Skomentuj


                            Właśnie mnie naszło na zmianę fryzury moja jest już bezkształtna i mam jej dosyć, muszę to przemyśleć



                            Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                            Skomentuj


                              dziewczyny byłam na ważeniu Poli i jestem w szoku waży 6050g i przybrała w dwa tygodnie 400g !!! i mimo że zjada mniej niż 600 ml mleka z kaszką lub klieikiem na dobe to przybiera oj ale sie ciesze !!! ale co sie namęcze to ja tylko wiem
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Napisane przez evela Pokaż wiadomość
                                No wlasnie nie wiem co bedzie bo dzidzia znowu na usg nic nie pokazala, a dzis jeszcze sie nie poruszyla i zaczynam sie martwic
                                Jak to dobrze ze nasz zawsze lezy rozkraczony jak zaba na lisciu...
                                Nie martw sie mali ludzie tez maja swoje leniwe dni .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X