Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ja sie nie wypowiadam na temat stodunkow matka-corka i w ogole panujacych w mojej "rodzinie"

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      sunny- pewnie "mała" to pojęcie względna Z drugiej strony dobrze, że są aż 3 pokoje. U moich rodziców 6, a nieraz było nam mało- aż wstyd gdy o tym myślę, bo teraz z moich dwóch się cieszę.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        kurde chciałam dziś iść wcześnie spać bo kiepsko się czułam przez cały dzień a teraz odechciało mi się wszystkiego i nawet nie jestem śpiąca, no i oglądam te niektóre mieszkania i sobie marzę
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
          a co on konkretnie robi?? a dlaczego nie mialabys wierzyc swojemu m??
          hmm ile mieszkamy bylam w 3/4 miesiacu ciazy jak z nami zamieszkal a oliwia ma juz 2 lata i prawie jeden miesiac :/
          M. w wojsku służy. jest żołnierzem zawodowym.

          hmm... moja mama twierdzi, ze M. cały czas mnie oszukuje i
          że dziwi mi się, że ja taka wykształcona i inteligentna tak daję
          się robić w balona.. moja mama nie lubi M. zresztą zawsze była
          na niego cięta, a teraz jak z nami nie mieszka to już wogole
          miesza go z błotem...
          mam tego serdecznie dosyć i marzę, żeby jak najszybciej się stąd wyprowadzić
          ale jak na razie to się nie zapowiada..
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            trzy miesiące, to sporo czasu wbrew pozorom. Całe szczęście, że to nie okres wakacyjny, albo początek roku akademickiego. Tak naprawdę teraz w miarę łatwo coś znaleźć

            ta neostrada mnie dobija- rekord wolnego dizałania!

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kasia nie, aż tak dramatycznie nie jest, że do końca roku mamy się wyprowadzić oni nam obiecali że mniej więcej 3 m-ce wcześniej nam powiedzą co i jak, są naprawdę w porządku, w ten dzień kiedy się oni dowiedzieli to od razu z nami się skontaktowali, znam ich od liceum to już ładnych parę lat i wiedziałam, że nie zrobią nam psikusa, sami nie wiedzieli jak nam to powiedzieć i mieli skrupuły.
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                morelka- a masz szansę, by szczerze porozmawiać z mamą o tym, że wyboru juz dokonałaś, że nic sie nie zmieni, i że tym gadaniem Cię tylko rani??? smutne, ze takie słowa słyszysz od mamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza- dobrze trafiliście ze znajomymi. W życiu tak różnie bywa, że nieraz nie chce sie wierzyć

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    morelka wspolczuje ze tak mama sie zachowuje jednak milo jak rodzice lubia naszych facetow
                    pamietam ze moja tesciowa chyba na poczatku za mna nie przepadala bo myslala ze jestem taka na 5 min xD ale chyba potem zmienila zdanie jak wyprowadzilam jej syna naa ludzi

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      ja mam playa a chodzi tak wolno, że też mnie dobija..


                      Czacza w 3 miesiace jeszcze moze sie cos wymysli, lub da sie zalatwic :*
                      od marca do czerwca moze byscie jakos wytrzymali, a potem w czerwcu
                      studenci wyjezdzaja to duzo mieszkan robi sie pustych...
                      zawsze jakas alternatywa..

                      my tez teraz w bloku mieszkamy. jeden pokoj ja mam, drugi siostra i trzeci drugi siostra
                      i salon, ktory zarazem jest sypialnia rodzicow...
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        fajnie, że mogłyśmy sobie dziś w takim dużym gronie pogadać i że wywaliłam z siebie smutki, muszę się z tym przespać i zapiszę sobie za i przeciw i może jutro jak wstanę powiem sobie że będzie jeszcze lepiej
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Kasiu wiele razy prosiłam, żeby nie mówiła tych swoich przykrych komentarzy na temat M. i całej tej sytuacji..

                          ale u nas też to jest wgl głębszy temat, bo moja mama ma trochę już psychikę zjechaną
                          przez pewne problemy rodzinne i patrzy na niektore sprawy przez swój pryzmat...
                          po części to rozumiałam, ale teraz już brak mi na to sił.
                          tak ogólnie nawet nieźle znoszę całą sytuację tj. to ze M. nie mieszka z nami,
                          ze sama wychowuje Adasie, ale wiem, przynajmniej wierze i ufam mężowi, że to nie
                          bedzie trwało wiecznie.. ale te teksty mojej mamy tak mnie dobijają, że mam dosyc..
                          to mnie najbardziej męczy.. dlatego chyba wyjade na jakis czas do moich dziadków..
                          tam przynajmniej moja babcia nie bywa taka dobitna w tekstach..
                          ja przynajmniej M nie bede zasypywala tel,a on spokojnie bedzie mogl pracowac..
                          nawet jezeli on mnie oszukuje, to jest jego sumienie.. ale nie widzę żadnego sensu
                          w tym, by mnie okłamywał.. wiem, że jest wiele spraw, które on musi mi wytłumaczyc,
                          niektore rzczy wyjda w praniu, ale uwazam, ze to sa sprawy ktore sa miedzy mna a M.
                          i wiem, ze mimo, ze czasem sie umowimy, a on w ostatniej chwili zadzwoni, ze nie da rady, to rozumiem to, a moja mama mi ciśnie ze nigdy nie moge na niego liczyc etc
                          wkurzylam sie i powiedzialam jej, ze to jakie ustalenia sa z M. to jest sprawa miedzy mna a nim, a nie miedzy mna a mama.. ale ona oczywiscie swoje..
                          boszzze.. ale się rozpisałam.. chyba muszę to wszystko z siebie wyrzucić..
                          to ciągłe siedzenie w domu chyba mnie jeszcze bardziej przytłacza..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza na pewno się Wam ułoży. Wiadomo może być jakiś okres przejściowy, ale na pewno wyjdziecie na prostą.
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              morelka wyrzucaj ile chcesz zawsze czlowiekowi lzej jak sie wygada to na co czekasz jedz do dziadkow wypoczniesz i sie moze troche odstresujesz

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no wyjazd do dziadkow to tez nie taka łatwa sprawa, bo muszę mieć transport,
                                a oczywiscie moim rodzicom nie pasuje, zebym jechala...
                                bo przeciez bede sama tam siedziala, bez meza.. :/
                                pogadam z M, zeby zalatwil wolne i nas tam zawiozl..
                                bym do stycznia posiedziala.. nie wiem.. wszystko na dniach sie wyjasni.
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X