Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    morelka- masz rację, że taki siedzenie samej moze dobijać. Ja w ubiegłym roku po 3 tyg siedzenia tylko z dziećmi od rana do nocy miałam wszystkie objawy depresji (zrobione fachową skalą ),ale przynajmneij od tego czasu wiem, że muszę zawsze mieć z kimś kontakt- możliwość wyjscia, zaproszenia kogoś do mnie- stąd między innymi takie częst moje przyjazdy do rodziców.

    Co do mamy, to rzeczywiście trudna sytuacja. Ja mam mega wyrozumiałą mamę- nigdy nie staje po niczyjej stronie, nie wypytuje, tylko rozmawia, nie daje rozwiązań, tylko motywuje do działania. Jak dla mnie i moich sióstr jest NAJ. I wiecie co?-mam świadomość tego, że mnie nigdy na taką postawę nie będzie stać- mam za mało cierpliwości i pokory. Choć w sumie życie weryfikuje nasz stosunek do wielu rzeczy- nawet do poglądu na różne sprawy. I ta myślą kończę- śpijcie bez zmartwień

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja też będę się zbierać, sen jest dobry na wszystko, morelkaa głowa do góry, jesteśmy z Tobą

      dobrej nocki wszystkim
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        no ja byłam 2 dni u kumpeli we Wrzesni, pare razy wyjscie na impreze/piwo z kolezankami,
        ale wiecznie tego robic nie bede.. a za dnia to nie wszyscy maja czas na spotkania
        towarzyskie, bo wiekszosc znajomych pracuje..

        zebym chociaz miala kase, to bym na jakies zakupy pochodzila, czy cos..
        a tak to czekam az kasa wplynie na konto..

        tak wlasnie doszlam do wniosku, ze kiedy z M. sie klocilam,
        to w domu bylo ok, a jak teraz moje małżeństwo zaczęło iść ku dobremu
        zaczelismy z M. lepiej sie rozumiec, to w domu jest gorzej.. no jakas masakra.

        najgorsze jest to, ze M. nie chce do domu przychodzic do nas,
        jesli ktos jest w domu.. unika moich rodzicow..
        to jeszcze bardziej poglebia problemy..
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          a mnie sie nie chce spac.. zreszta od miesiaca mam problemy ze snem..

          Kasiu i czacza dobrej nocy
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            wiesz nei dziwie sie m ze unika twojej mamy
            ja juz nie wiem co to impreza czy wizyty kolezanek...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja akurat na imprezy zawsze ide odregowac jakies mega klotnie z M.
              czyli w maju bylam ostatnio i w moje imieniny w listopadzie i andrzejki..
              tylko imprezowania...

              Sunny zawsze mozemy sie spotkac jak bedziesz sie nudzila

              no moze i sie nie dziwisz, ale jak M. mieszkal z nami, to naprawde
              nie bylo miedzy nimi zgrzytow.. on mial tu lepiej niz mialby syn...
              a teraz jakby M wpadl do domu, to mysle, ze nic by mu nie powiedzieli
              wprost, tylko moze pytania typu, gdzie on tak pracuje, ze nie ma czasu
              dla rodziny etc.. moze to i nawet dobrze, ze ich unika..
              ja natomiast z tesciami nie rozmawiam..
              nie wiem jak to potem wszystko sie ułozy..
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                morelka chetnie sie spotkam tylko niech ta pogoda lepsza sie zrobi bo w taka to nawet z domu mi sie nie chce nosa wynurzyc
                buuu a mojego m jeszcze nie ma :/
                ja na tesciow narzekac nie moge ale czasem mnie wnerwiaja hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hm.. ja z tesciami dobrze zylam.. zwlaszcza z tesciem, bo spoko jest.
                  ale jak sie z M. poklocilismy i sie wyprowadzil, bo stwierdzil, ze
                  nie dogadamy sie teraz bardziej, jak bedzie tyle pracowal (o czym pozniej sie dowiedzialam)
                  to jak tesciu sie dowiedzial, ze M. nas zostawil, to wgl sie nami nie zainteresowali.
                  juz nawet nie chodzi o mnie, bo co ja ich moge obchodzic, ale zeby nie interesowało
                  ich to, co dzieje sie z Adasiem, czy niczego mu nie brakuje. totalny olew.
                  ja niestety inaczej zostalam wychowana, jezeli chodzi o takie aspekty..
                  i przykro mi, ze mimo, ze uplynelo juz 4 tygodnie od kiedy M. z nami nie mieszka,
                  to ani razu nie zadzwonili, ani nic..
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a co do spotkania, to teraz wgl ma byc taka zima, ze szkoda gadac..
                    dobrze, ze w styczniu nie ma byc juz takiej zimy
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      no tak przykre w koncu to ich wnuk... moi to sobie nawet kupili kamerke i skaya zaonstalowali zeby moc oliwie ogladac bo przez szkolle m rzadko tam bywamy a wprzyszlym roku ja zaczynam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        niecierpie zimy zdecydowanie jestem cieplolubna

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja tez.. jak dla mnie zima moglaby nie istniec... grrr...


                          no ja od marca wracam na studia.. ostatni semestr.. wiec juz wgl bedzie sajgon..
                          co drugi weekend M. bedzie małym sie zajmowal.. o ile mu praca na to pozwoli..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a co studiujesz? ja juz chce wrzesien

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              zarzadzanie i marketing, specj. finanse i rachunkowosc przedsiebiorstw...
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                to po studiach pracy szukasz?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X