Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Hej dziewczyny!
    No i po raz kolejny nie pozostaje mi nic innego jak tylko was przepraszać że tak długo mnie nie było.
    Ale przynajmniej mam porcję (dużą) nowych wieści.
    Z moją mamą już dobrze, remont skończony... Mój dostał w pracy pożyczkę 15 tys i sporą podwyżkę i podjęliśmy decyzję że się wyprowadzamy. Znaleźliśmy mieszkanie. Centrum Jarocina, 3 pokoje, za 800 złotych. W poznaniu za mieszkanie tej wielkości i o takim standardzie zapłacilibyśm 2000-2500! Wszystko już mam spakowane, zostały tylko nasze ubrania i łóżeczko Zosi. Meble porozkładane i popakowane. Tylko się ładować i jazda. I co? I dolina. Dzisiaj po południu miałam jechać podpisać umowę. Już byliśmy w drodze do samochodu kiedy dzwoni do mnie babko która pokazywała mi mieszkanie(pełnomocniczka swojego szefa) że odkładamy podpisanie umowy bo chyba mieszkanie weźmie ktoś z rodziny i jutro dostanę odpowiedź czy dostanę to mieszkanie czy nie. Podobno rodzina suszy kolesiowi głowę że chce wynająć obcym zamiast chreśniaczce.... Bla bla bla.... A ja wściekła jestem na maksa. O takim mieszkaniu tylko marzyć można. Apteka przychodnia po drugiej stronie ulicy, do biedronki i Pepco 100 m, a kaufland, lidl i netto niewiele dalej..... Jestem zła na siebie że nie podpisałam umowy tego dnia kiedy oglądałam od razu. Tylko jechałam sama i nie chciałam bez Tomka decydować.... Normalnie płakać mi się chce. Bo jak nie wypali to nie mam co liczyć że szybko coś znajdę bo tu się chyba ukazuje najmniejsza liczba ogłoszeń najmu jaką można sobie wyobrazić. Ja w ciągu półtora miesiąca w różnych źródłach znalazłam w sumie może z pięć ofert. I nie dość że zamieszanie z samym pakowaniem, to teraz rozpakowanie i od nowa to samo.... Ręce mi opadają.

    Do jutra będę siedzieć jak na igłach. Do 15 ma mi zadzwonić co zdecydowali. Ale jeśli do 12 nie zadzwoni to chyba zacznę wymiotować z nerwów... Marzyło mi się że kiedy moje życie znów stanęło na nogach będziemy mogli zacząć od nowa sami ze sobą, na swoich warunkach i zasadach. No ale nie.... łudzę się jeszcze tylko ze będzie wolał wynajać. Bo w to że chcrześnica nie będzie chciała takiego mieszkania nie uwierzę...
    Zosia ur.07-07-2010
    wtorek 14:55




    http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Co tu tak cicho? No nie mówcie, że tak Wam dzieci dały pospać
      My dzisiaj już o 5ej byliśmy postawieni na równe nogi, z resztą trzeci dzień z rzędu. Wiki od 3 dni śpi całą noc tj. od jakiejś 21 do 5 ale później już nie ma opcji żeby jeszcze z godzinkę czy 2 dospała. Ja ostatnio jestem taka śpiąca, że normalnie chodzę po ścianach, tym bardziej że w nocy od początku praktycznie tylko ja wstaję do niej, żeby M był wyspany w pracy. W końcu nerwy mi dzisiaj puściły i dzisiaj M ją wziął a ja jeszcze 2 godzinki dospałam
      Ola, masz jakieś dalsze wieści od Agaty? Tzn. jak długo rodziła, czy SN i czy ogólnie wszystko ok?
      Co do zabawy, to troszkę mnie pocieszyłyście, że nie tylko moja jest taki świderek i taka niecierpliwa. Monia, dzięki za radę z tymi kolankami, bardzo fajny pomysł
      Aaaa, nie wiem w końcu czy Wam się już chwaliłam czy nie - złożyliśmy wnioski chyba już do 4 żłobków, wszędzie jesteśmy ok 320 na liście oczekujących i wszędzie nam uczciwie powiedziano że przed wrześniem nie ma szans, a i na wrzesień ciężko będzie się załapać... Kurcze, chyba się przekwalifikuję, deko zmienię branżę i sama założę żłobek Będę miała dziecko pod ręką, i jaką kasę można zrobić jeżeli jest tak mało miejsc a takie zapotrzebowanie... Ehhh, szkoda gadać


      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        pesteczka, kurcze nie zazdroszcze. Wiem co to pakowanie, bo tyle razy ile ja sie pakowalam to chyba nikt. i jakbym miala sie na darmo pakowac to chyba bym sie wsciekla. I wiem jak to jest kiedy cos "wymarzonego" przechodzi kolo nosa, wiec bardzo mocno trzymam kciuki zebyscie dostali to mieszkanie!!! Daj znac jak sie sprawy potoczyly..
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hej babeczki , ale paskudna pogoda co? a ja musze smigac na zakupy , dobrze ze szwagierka w domu to mały zostanie z nia bo tak to musiałabym go wziaśc z soba.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dorota - ja w miarę normalne obiady zaczęłam robić jak mała miała ok 3 miesięcy, wcześniej nie wyrabiałam ciągle tylko przy niej... no i położyć na macie to nie miałam na myśli broń boże godziny, moja i teraz tyle nie uleży

            A to specjalnie linki dla ciebie, moze cos sie przyda:
            http://babyonline.pl/niemowle_rozwoj_artykul,7449.html
            http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/0,79398.html

            ide do mojej marudki

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Witam Was po małej przerwie

              Od 1:00 jesteśmy na nogach, bo o 4:00 wracaliśmy. Teraz cz\as na spanie. Może pod wieczór poczytam co u Was i uda mi się coś napisać. Ale tutaj zimno!!!!!!!!!!!! choć pogoda słoneczna całkiem

              kładę się do łóżka. Cały wyjazd ok- a po przyjeździe do domu mój M leży totalnie rozłożony: biegunka+wymioty. Nie mam pojęcia od czego. bo nikomu nic nie było, tylko jego tutaj w Polsce chwyciło. Ok- czas na spanie. ale mnie wszystko piecze- jak zwykle przesadziłam z opalaniem

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Napisane przez dorsov Pokaż wiadomość
                Olcia, może dobrze by było pójść do lekarza z tymi wrzodami? Już nie mówiąc o rzuceniu palenia Ojej, ale mi narobiłaś smaku, też bym zapaliła... Przed ciążą jarałam paczkę dziennie, a teraz już nic na "P"
                D
                dorsov ja nie paliłam zaraz jak zaszłam w ciąże z emilka,potem ponad rok nie paliłam ale wróciłam na studia i dooopa.... fajki muszą być
                Ograniczyłam kawe,przezucilam sie na białe pieczywo teraz i żołądek się uspokoił

                Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                Dziewczyny - gdzie można w Warszawie kupić tanie ciuszki dla dzieci?? tylko nie takie typowo niemowlęce, ale powyżej 80, bo moja powyrastała już z wyprawki od rodziny, a nie chcę majątku wydawać w smyku czy H&Mie. Macie jakieś fajne miejsca??

                Ola polecam ubranka z tesco- któraś tu już wspominała,bardzo fajne,nie drogie i gatunkowo sa oki
                Ja to uwielbiam sznupać na ciuchach na wage,chociaz powiem wam ,że w wawie ciężko mi coś znaleść,w mysie mam kilka ulubionych,gdzie poprostu reklamówkami można wynosić za smieszne pieniądze bo w nysie kg kosztuje 24-30zł a tutaj 60-70zł

                Pogoda do bani,ja juz nie wiem co robić z tą emilka wrrrrrrrrrrrrrrrr

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Pesteczka o rany kiepsko bardzo ale trzymam kciuki zeby jednak sie udało daj znac wiem jak to jest być zaleznym od czyjes decyzji-fatalnie ale nie poddawaj sie)
                  Kasia fajnie ze wyjazd sie udał kiepsko z M ale to zmaiana klimatu tak napewno go złozyla
                  Mroovcka dobrze ze masz tam co robic i nie myslisz moze tyle o domku i fajnie ze dzieci sie zaaklimatyzowaly)ja sama dzis siedze z małym M w delegacji starszy u kolezanki obchodzi dzisiejszy dzien chlopaka







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    no i lipa... niestety nie udało się i nie mamy się dokąd przeprowadzić. Jak będę miała jeszcze chwilę to się odezwę później
                    Zosia ur.07-07-2010
                    wtorek 14:55




                    http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Dzień dobry
                      A ja wczoraj kupiłam rajstopki za 7pln od babki która sprzedaje na ulicy, fajne takie i bardzo ładne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Dzień dobry
                        a ja kupiłam ostatnio rajstopki w oszołomie za 5 i6 zł,i nawet gatunkowo nie są złe , zawsze sobie robie zapas bo fifulowi najwygodniej sie biega po chacie właśnie w rajtkach i bodziaku .

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Olenko , jakie plany na dziś ? chyba mało atrakcji przy tej pogodzie co?

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            grabusia my z ola mamy zamiar się spotkac po południu heheheh,moze sie w koncu uda,bo tydzien temu to taką plame dałam ,że szok hahaha
                            \zapomniałam telefonu hahahaha

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              pesteczka ja w takich chwilach wmawiam sobie, że widocznie tak miało być i gdzieś czeka cos lepszego glowa do gory!!
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hehe Grabusia - może chcesz dołączyć?? 16.40 przy wyjściu ze śródmieścia

                                A jutro jadę do brata męża, skoro mąż mnie osieroca na weekend

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X