Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    My juz po długiej wizycie na dworze- ale było radości
    Późneij wizyta u cioci, teraz szaleńcze tańce i czas na kąpiel

    Atusia- u n as chłopcy mają: Miłosz koło 15 kg i 94 cm, a Dawid koło 13 kg i 90 cm

    Ja na pewno będę zmuszona robić zakupy na zasadzie dowozu do domu. Muszę zacząć się w tym orientować.

    Moze i ja dołączę się do palmiarni tylko z moimi terminami to same wiecie, jak jest

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      do stycznia jest jeszcze trochę czasu, więc jakoś się dogadamy
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ja własnie patrzylam na Almę i piotra i pawła w almie mają taniej a w piotrze i pawle owiele wiekszy asortyment

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          mnie się zawsze wydawało, że p&p mają taniej.. a ile za dostawę życzą sobie?
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            czesc Ja juz prezenty kupione tylko tesciowa zostala-ale to w sobote po szkole zalatwie
            Asia dzieki za zaproszenie dam znac czy sie wyrobie)
            Ale sie rozpisalyscie znowu hehe mam co czytac ja tez mam ochote cos Miniowi jeszcze dokupic ale jest tyle tego co bym chciala aby mial ze nie moge sie zdecydowac)
            i musze sie pochwalic-dzis mi naprawili zmywarke)dlugo to trwalo ale nie musze wydawac kasy na nowa wiec mam radoche)
            Palmiarnia jak najbardziej ale styczen zdecydowanie







            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a ja się załamałam przyjaciele od których wynajmujemy mieszkanie - wracają teraz się rozkleiłam choć niby przygotowywaliśmy się do tego
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Czacza kiedy wracają??

                kurcze przykra sprawa. będziecie musieli poszukać czegoś nowego..
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  morelkaa Ty większych szczegółów nie znasz, ale ja już wcześniej pisałam dziewczynom jak to wygląda, mieli wyjechać na 3 lata (no i właśnie w marcu minie ten czas) ale jak udałoby im się znaleźć na następny rok pracę to na pewno by zostali.. no ale niestety, nie udało się na szczęście mamy gdzie wracać, będziemy mieszkać z moimi rodzicami, na wynajem z jednej wypłaty nie ma co liczyć, tak więc... może będzie lepiej? kto wie a może zaplanujemy drugą dzidzię..

                  no ale dziś mega dół, nawet nie mam sił uśpić Małą i mam w dupie czy śpi czy nie..

                  masakrycznie się czuję
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza- ojj na pewno już się przyzwyczailiście do mieszkania w trójkę. Różnie bywa, ale pomyśl o pesteczce- takie mieli perypetie, a okazało się, że teraz trafiła rewelacyjnie. Może i u Was to krok ku jeszcze lepszemu???

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      rozumiem co czujesz.. po przyjacielsku macie mieszkanie, więc jakoś sobie żyliście,
                      a teraz jakby musicie się cofnąć.. wrócić do rodziców..
                      ale pamiętaj, że wszystko się jeszcze jakoś ułoży..
                      mała podrośnie to Ty może znajdziesz sobie jakieś zajęcie i wynajmiecie coś

                      ja mieszkam u rodziców i szczerze mówiąc marzę, żeby się wyprowadzić..
                      jest ok, ale te ich ciągłe wtrącanie się w moje/nasze życie jest już nie do wytrzymania..

                      Czacza jeszcze bedzie dobrze zobaczysz :*
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja też dzisiaj mam doła.. właściwie pół dnia przeryczałam..
                        ostatnio z M. widziałam się przelotnie w zeszłą środę..
                        i dzisiaj mieliśmy na dłużej się zobaczyć, ale ta jego dodatkowa praca
                        na to nie pozwoliła.. ;(
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          dzięki Kasie, już pierwsze emocje opadły, meliska zaparzona, Amelka słodko sama zasnęła a ja mam czas poskładać myśli..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            morelka- takie nikłe przebywanie ze sobą zawsze odbija sie nieprzyjemnym "echem". Z perspektywy czasu wygląda to łagodniej, ale są momenty, że ma sie dość. Ja z moim M jestem od 11 lat-z czego połowa, to życie zdala od siebie. I od niedzieli znowu rozłąka. Nieraz mam wrażenie, że lepiej odnajdujemy sie w takiej sytuacji, żeby po chwili stwierdzić, ze jednak życie na odległość strasznie wkurza! Ale z drugiej strony kto dziś sobie może pozwolić na to, żeby oboje rodziców było od 15:00 w domu , cieszylo się dziećmi i sobą??? chyba nie za wielu.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czacza- ja nie za bardzo wierzę w medyczną siłę melisy, ale zawsze po wypiciu mi lepiej- psychika robi swoje a kiedy dokładnie musicei opuścić mieszkanie?

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no u nas tak właśnie było, że poza wt i czw M. był codziennie o 15.30 w domu..
                                ale teraz podjął się dodatkowego zadania u siebie i nie ma go generalnie 24h..
                                nawet za wiele nie może się popoludniu używać tel.. za dnia mamy jedynie kontakt..
                                minęły dopiero 4 tygodnie a ja już nie daję rady.. tzn z Adasiem jakoś radzę sobie,
                                ale to obciążenie psychiczne jest za duże.
                                Już przestały na mnie działać tabletki uspokajające.. Najorsze jest to, że taka sytuacja
                                może trwać od 3 do 12m-cy.. Wiem, że to dla naszego dobra, żeby potem żyło nam się lepiej, ale sama perspektywa rozłąki jest masakryczna
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X