Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Oj niestety często spotyka się zakatarzone i kaszlące dzieci w przedszkolu. Trudno powiedzieć czemu rodzice puszczają... jedni się nie przejmują a inni nie mają wyjścia... Ale od 4 latków generalnie już dzieci mniej chorują. Zawsze w 3 latkach mało dzieci chodzi do przedszkola, bo dzieci nie są przyzwyczajone do tylu innych dzieci i do zarazków. No obyście jak najmniej chrowali

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Sunny, Morelka właśnie się ładują maile do Was. Jak tylko się wszystko wklei na pocztę i wyśle to zaraz Wam napisze.

      Kurde, nikogo nie ma?
      Zosia ur.07-07-2010
      wtorek 14:55




      http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ja jestem ale pewnie już Wy wszystkie śpicie.. ja właśnie wysyłam zamówienie z avonu.. nagle mnie oświeciło, że do dzisiaj jest termin hehe

        Pesteczka dzieki
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          słoneczko- ja tak już mam, że co chwilę mnie kusi, by dzieciom coś jeszcze dokupić. Właśnie zakupiłam im na allegro 4 układanki-puzzle oraz sanki http://allegro.pl/tako-sanki-dla-rod...351026446.html

          a dziś mój (a raczej moich rodziców) net bije rekordy wolnego działania, więc filmiku nie mam szans obejrzeć. Ja na you t., nie mam jakoś nigdy ochoty siedzieć- tylko dla dzieci raz po raz czegoś szukałam. A te znikające literki, to wina klawiatury

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja szczerze jeszcze nic dla nikogo nie mam..
            dopiero mysle o tym
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              stwierdzilam ze musze się Wam przypomnieć

              Kasiu - niestety kuchni już nie będzie. Babka miała tylko 10 sztuk i wszystkie sprzedała.

              Trochę czasu tu nie zaglądałam i muszę przyznać że sie rozpisalyscie z poł godziny wszystko czytalam

              A teraz ide spac dobrej nocy!!
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                mam dziewczyny pytanie.
                w katalogu nexta na stronie angielskiej znalazlam czajnik w fajnym kolorze i chce taki tylko ze sklep nexta jest tylko w warszawie i nie maja tam tylko ciuchy, a na allegro tez nie ma. MAcie moze pomysl jak moge go dostac i nie stracic fortuny?
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  mroovca mojegog meza kolegi zona pracuje w nexcie moj ma sie zapytac o katalog czy maja w normalniej wersji to jak co moze sie tez zapytac o czajnik

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    sloneczko fajnie by bylo wklejam link jakby co http://www.next.co.uk/shopping/homeware/kitchen/8/5 te czajniki sa sprzedawanene w zestawie z tosterem
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hej diewczyny!

                      Mroovckasklep next jest też w Inowrocławiu, ale niestety też tylko ciuchy.

                      My z Adaśkiem niedługo idziemy na sanki.
                      TRzeba się z domu ruszyć, bo ogłupiejemy w tych 4 ścianach...

                      no a na dniach trzeba by pomyśleć w koncu o gwiazdkowych prezentach..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        morelka ja o prezentach myslalam juz we wrzesniu a ja dzisiaj musze isc p ozakupy z mala a nie chce mi sie bo @ sie przypaletalo

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hejka , a ja sobie wczoraj strzeliłam fryzjera i sciełam włosy zupełnie na krótko, teraz nie moge sie przyzwyczaic ale ciesze się że mi nic w oczy nie włazi.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            też się zastanawiam czy wyjść dziś z Amelią na dłuższy spacer, bo już w domu szału dostajemy. M śpi po nocce i nie pójdzie mi po sanki do piwnicy, zatem albo wózkiem albo na nóżkach chociaż na chwilę..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              morelkaa dość szybko zabrałaś się za prezenty

                              ale teraz zaczęło sypać, może na razie odpuszczę sobie spacerowanie

                              dziś mi głowa pęka, chyba coś z ciśnieniem bo nawet kawa nie postawiła mnie na nogi
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hej dzieczyny

                                nie pisałam bo jakoś czasu brak,w piatek pojechałam do nysy ( sama heheheh) wiec nie mialam dostepu do neta

                                Grabusia ty ściałaś wlosy a ja zapuszczaam hehehhe,jak w maju sciełam tak latałam tylko podcinać do fryzjera a teraz już nie chce krótkich,ja chce spowrotem moje długie włosy buuuuuuuuuuuu

                                Niedzielny powrót do wawy to koszmar
                                Ogólnie całą droge napierdzielała snieżyca ,od opola do czestochowy(czyli jakies 110km) zero pługu,nic,drogi bielusienkie,nierozjeżdzone wiec jechało sie fatalnie
                                Przed Lublińcem tak mnie zarzuciło( a wszyscy jechali 40-50km/h bo nic nie było widać) że stanełam w poprzek drogi,dobrze że nic nie jechało z naprzeciwka bo nie wiem co by było,po jednej i drugiej stronie rów,wiec jakbym tam wpadła to było by wesoło,a ja żeby nie wpaść do rowu próbowałam tak wyprowadzić auto że udało mi sie go postawić w poprzek
                                Myślałam ze gierkówka czarna ,ale niestety,nadal sypał śnieg i slisko jak diabli,wiec w porywach miałam 70km na liczniku,oczywiście większość kierowców rozważnie jechała ale wariatów na drodze tez sporo,potem kilku widziałam dalej jak stali na awaryjnych na poboczu buhahaha( dobrze im tak )
                                Ale ogolnie docjechałam w 6 godzin ,czyli jakas godzine mniej niz zawsze,wiec nie najgorzej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X