Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czaczaa moze uda Wam sie znalezc cos taniego? niekoniecznie w samym Poznaniu?
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      czacza wspolczuje wiem jak to jest mieszkac z rodzicami ale chyba bym nie przezyla jak bym juz sama mieszkala i nagle powrot do rodzicow no chyba ze masz super rodzicow a ty do pracy nie chcesz jeszcze wracac??

      morelka widdze wy tez nie macie kolorowe a czemu to moze az 12 miesiecy trwac??

      a ja juz mam dosc mieszkania z moimi rodzicami a raczej glownie z mama ah jak juz narzekamy to i jak musze troche

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        6 godz do Nysy My mieliśmy dziś w nocy jechać, ale właśnie ze względu na śnieżycę zrezygnowaliśmy... może z rana będzie lepiej...oby, bo ogólnie nie zapowiadają poprawy pogody...

        Grabusia - Ty na krótko?? Musimy się spotkać po świętach i muszę cię popodziiać

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czacza a dlaczego was nie stac na wynajem z jednej wyplaty ?? przeciez to mieszkanie tez tak jakby chyba wynajmowaliscie? czy jak

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no ja właśnie pokłóciłam się z moją mamą o całą sytuację z M.
            twierdzi, że jestem naiwna, że tak we wszystko wierzę M.
            szlag mnie trafi zaraz.. :/
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a może to trwać nawet 12m-cy, bo to zależy jak szybko się uwiną z tym wszystkim.
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Sunny a Wy długo już mieszkacie z rodzicami? ile to trwa?
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  tak, to sobie ponarzekajmy razem wszystkie..

                  Sloneczko wynajmujemy za śmieszne 300 zł a teraz właśnie siedzę i szukam coś pod wynajem i ceny kształtują się od 1000 w górę za dwa pokoje.. no i oczywiście + wszystkie koszta związane z czynszem, prądem, gazem, internetem itp. tak więc.. szukam w całej Wielkopolsce, choć nie ukrywam, że w P-niu chciałabym mieszkać do końca swoich dni ale jakby się coś udało znaleźć ciekawego poza miastem to wiadomo że fajnie byłoby wziąć.
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a co on konkretnie robi?? a dlaczego nie mialabys wierzyc swojemu m??
                    hmm ile mieszkamy bylam w 3/4 miesiacu ciazy jak z nami zamieszkal a oliwia ma juz 2 lata i prawie jeden miesiac :/

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      aha no a mieszkanie mamy opuścić do końca marca

                      już M wymyślił, że po nowym roku zrobimy porządki, odmalujemy pokój, powywalamy w końcu moje pozostałości (nie ze wszystkim wyprowadziłam się w rodzinnego domu) kupimy sobie nowe łóżko, bo tamto będzie dla nas za małe itp, itd.. ale mnie to nie poprawiło humoru.
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        no to rzeczywiscie smieszne pieniadze ja place mamie 170 mieseicznie plus co dwa miesiace 150zl za prad i gaz i dwa razy do roku za rozliczenie jesli trzeba doplacic
                        mi sie marzy mieszkac albo w pozniu albo srem i okolice

                        moj m mi wlasnie napisal ze nie wie kiedy wroci do domu przez ten snieg :/

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hm a rodzice mają dom jednorodzinny? czy w bloku mieszkają?
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza wazne ze macie gdzie isc i zawsze mozecie szukac moze cos wam sie uda fajnego znalesc

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              morelka chcialabym dom w bloku mieszkamy mamy jeden pokoj w 3 potem jest salon ze tak powiem mama w nim spi i jeszcze jeden gdzie tata spi(oni to juz nei sypiaja razem w jednym lozu kazdy ma swoj tv itp ) moj tata kiedys mowil ze jak mala bedzie wieksza to jej pokoj odda ale jak tak napomknelam o tym to ze jeszcze za mala itp

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czacza- a już się przeraziłam, że do końca tego roku. trzy miesiace to jeszcze troche na "opanowanie" sytuacji

                                Ja na szczęście z rodzicami żyję rewelacyjnie. Pierwszy rok życia dzieci tu spędziliśmny. Teraz jak widzicie też co chwilę tutaj przebywam. Choć moze nieco inaczej to odbieram, bo wiem, że mamy już swój kąt.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X