Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Witojcie Laseczki,

    a ja akurat w weekend z reguly mam wiecej czasu na odezwanie sie. Wiec pisze. Czytalam Was przed poludniem, wiec teraz pewnie kolejnosc mi sie pomyli, ale postaram sie odniesc do wszystkich.

    Aniazio, super foteczka - blondyneczka Karuzelka tez fajna i dziekuje za wyjasnienia o statusie councilowym. Fajnie, ze becikowe Wam przyznali.

    Sunnyme, ja mialam te czarna kreske w obu ciazach, chociaz w pierwszej byla wyrazniejsza, szybciej sie pojawila i dluzej schodzila. Teraz juz mi prawie zniknela, ale szwagierka mi opowiadala, ze ma ja od 3 lat, bo miala przy pierwszej ciazy, potem pomiedzy i do drugiej nie zeszla (a rodzila w odstepie 1,5 roku). Moze to ma zwiazek z karmieniem piersia?
    Criminal Minds tez lubimy, my w ogole maniakami z mezem seriali jestesmy, jeszcze Nurse Jackie i Dr House. I CSI
    Szkoda, ze u mnie tych batatow nie ma.

    Majajula, podeslij Majke. Dziewczynka dla odmiany fajna sprawa Ostatnio wracalam z Blazejem z miasta, a sasiadka wnuczke wiozla w wozku, druga i ja do niej, to moze podmienimy (bo u nich 2 dziewczynki, u nas 2 chlopali), ale sie smiala...

    Gosiaczku, to ciesze sie bardzo, ze sie raczka ma lepiej. Super Niunki jestescie. Ja wlasnie sie zmobilizowalam w koncu tez do chusty. Zobaczymy, jak ten moj bączek będzie sie zapatrywal.

    Karlin, hehe, od razu widac, ze dobry humorek masz. I ciekawe co wyszlo z tego balamucenia meza A moj storczyk nie kwitnie no. Tylko wypuscil jakies cos, co to sie zastanawiam, czy to korzen nowy, czy lodyzka i nowy listek mu idzie.

    Boxena, moj tez ma rzadkie ale podobnie jak u Ciebie - nie panikuje. Na dodatek zielone ma, bo po preparacie zelazowym takie sa.

    MoniaB, przykro mi, ze masz problemy z cora Twojego meza. W przyszlosci wpychaj na sile Aj, pewnie jak nie zrobisz, cos wymysli, ze nie tak jest...

    Wiecie dziewczyny, łaska uczniow na pstrym koniu jezdzi Dostalam ostatnio wiadomosc od uczennicy, ktora rozpaczala, przy moim odejsciu, a teraz przyslala mi w imieniu calej grupy liste, jak mam sie zmienic (czyli stac sie kolezanka, ktora ich ma teraz). No coz... nie zawsze moze byc rozowo...

    Dobrej nocki!
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aga fajnie że się odezwałaś bo tęskniłam
      Monia oj kobitko problemy Cię lubią.Zapewne córa męża zazdrosna dlatego takie akcje ci robi a na pewno też mamusia podpuszcza bo to przeważnie w parach chodzi. Ale przecież mężuś cię zna i powinien wiedzieć że było tak jak mówisz ...Och nie zazdroszczę ci . A ile jego córa ma lat?
      U nas okdzis za godzinke w sumie przyjdzie znajoma mi tipsy nałożyć.A wczoraj byłam u fryzjera i sobie nową fryzurkę fundłam bo juz miałam popalone włosy i mi w dużych ilościach wypadają a nie chciałam by Michaś się wiecznie nimi zajadał
      Jak się uda wstawię później focie
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej dziewczynki, tak sie zastanawiam i mam pytanie (w sumie to chyba głównie do majajuli, ) Czy wasze dzieci mają już jakieś "obowiązki" domowe? A dlatego głównie do moni bo ja w wieku Julki musiałam już co tydzień klatke schodową myć. Ale wogóle, czy wprowadziłyście jakieś obowiązki dla swoich dzieci? I od jakiego wieku waszym zdaniem wprowadza sie obowiązki i jakie na początek? Bo sie zastanawiam, czy nie jestem zbyt pobłażliwa dla mojej Marzeny bo ma tylko narazie zabawki do posprzątania a słyszałam, że niektóre dzieci już np kurze ścierają itp.
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aha a w piątkowy wieczor w koncu nic nie było i byłam potem zła, bo mój m stwierdził, że najpierw pójdzie do kolegów i był w domu dopiero ok 22,30!. Grrr i wiedziałam, że mi zepsuje humor :P
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej u mnie dzisiaj ciezki dzien- zabkowanie znowu daje o sobie znac,dzis mala byla nie do zniesienia spac nie,na rekach nie masakra normalniemam nadzieje ze w koncu wyjdzie jej ten zebol,bo dzis to juz nawet nie dala sobie posmarowac zelem dziaselka,tam gdzie wyzyna sie zebol...Bozenazdjatko wstaw z nowa fryzurkaMoniaBIle lat ma ta corka Twojego meza??przegiela z tym co powiedziala i to ostroAgawitaj,dziekujeA u mnie jeszcze jutro wolne ,bo bank holiday jest wiec mezus w domku bedzie,to troche sie corcia zajmie,choc nie moge narzekac ,bo zawsze po pracy sie zajmuje i w weekendy tez....He he za to u mnie dzialo oj dzialo sie w piatek



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Karlinku, to przykro mi, ze m zawiodl. Moj Kuba nie ma jeszcze obowiazkow typu scieranie kurzy, chyba ze sam stwierdzi "mamusiu, pomoge ci, bo zawsze ci pomagam, prawda", to wtedy np. poodkurza chwilke, pomaga mi rozkladac babci tabletki (oczywiscie pod moim scislym nadzorem i do momentu "juz sie zmeczylem") i zaklada fartuszek, jak tylko cos pieke, lub robie ciasto nalesnikowe i podaje skladniki (mandarynke np )
              Kiedys mnie troszke zdenerwowal, to mu kazalam odkurzyc po sobie, bo nie sluchal i po calym pokoju zdaje sie bulka tarta byla

              Aniazio, a moze corci cos przeciwbolowego konkretnego daj, po co sie ma bidulka meczyc i Wy przy okazji, ciom?

              A sluchajcie, czy jak podajecie czopek, zanurzacie go na chwilke w cieplej wodzie? Taki patent mi znajoma sprzedala niedawno i rewelka, Blazej nic nie czuje, jak mu wkladam takiego zmiekczonego czopka, a Kubie teraz na spiocha dawalam przy tej anginie i nawet sie nie obudzil.

              Bozenko, dziekuje ze tesknilas :* Ja dzis w Twoja strone jechalam, ale mezus skrecil na Pile Bo na Kungfu Pandzie 2 bylismy.
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Napisane przez agaaepyen Pokaż wiadomość
                Karlinku, to przykro mi, ze m zawiodl. Moj Kuba nie ma jeszcze obowiazkow typu scieranie kurzy, chyba ze sam stwierdzi "mamusiu, pomoge ci, bo zawsze ci pomagam, prawda", to wtedy np. poodkurza chwilke, pomaga mi rozkladac babci tabletki (oczywiscie pod moim scislym nadzorem i do momentu "juz sie zmeczylem") i zaklada fartuszek, jak tylko cos pieke, lub robie ciasto nalesnikowe i podaje skladniki (mandarynke np )
                Kiedys mnie troszke zdenerwowal, to mu kazalam odkurzyc po sobie, bo nie sluchal i po calym pokoju zdaje sie bulka tarta byla

                Aniazio, a moze corci cos przeciwbolowego konkretnego daj, po co sie ma bidulka meczyc i Wy przy okazji, ciom?

                A sluchajcie, czy jak podajecie czopek, zanurzacie go na chwilke w cieplej wodzie? Taki patent mi znajoma sprzedala niedawno i rewelka, Blazej nic nie czuje, jak mu wkladam takiego zmiekczonego czopka, a Kubie teraz na spiocha dawalam przy tej anginie i nawet sie nie obudzil.

                Bozenko, dziekuje ze tesknilas :* Ja dzis w Twoja strone jechalam, ale mezus skrecil na Pile Bo na Kungfu Pandzie 2 bylismy.


                Aga na priv wyśle ci num tel i następnym razem zajedźcie na kawkę bo bardzo bym chciała Cie poznać na żywo!!.Co ty na to?
                Mi się marzy by pójść na Piraci z Karaibów oczywiście też do Piły.Ale jednak trochę czasu by to pochłonęło a Michasia na tyle bym raczej nie zostawiła.Kombinuje by go zabrać do piły i jakąś "opiekunkę" na czas filmu ale nie wiem czy wypali bo jeszcze Adaś jest a nie wiem czy dziadek się nie wymiga bo na niego to tak sobie można liczyć pod tym względem
                Adaś ur.09.2008.
                Michałek
                [Iur.02.2011 o [/I]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aga dostala juz calpolka (paracetamol)i spiocha jak narazie



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Boxena:
                    Super, moze nam sie uda poznac
                    My bylismy wczoraj w czworke, ale Blazejkowi cos nie pasuje fotelik i strasznie placze po chwili jazdy i spocony tez okropnie. W drodze powrotnej musielismy sie zatrzymac i wracal ostatecznie w zapietej pasami gondolce od wozka. Ale wracalismy spokojniejsza trasa, przez Zlotow.
                    A gdy duze chlopaki byly w sali na filmie, to my sobie zwiedzalismy centrum handlowe i spacerek urzadzalismy. Tylko jesc pyza w centrum nie chciala, bo musial kazdego przechodnia dokladnie obejrzec i koniecznie na siedzaco

                    Aniazio: i luz mam nadzieje, ze nocka w miare spokojna byla.
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      mój dzióbol
                      Attached Files
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej nocka super a dzis znow to samo nawet gorzej,bylismy na grilu u rodzinki i szybko musielismy sie zwijac bo mala tak krzyczala ,ze nie dalo sie uspokoic jej a dziaselka to az biale ma,no inie da sobie posmarowac tego miejsca gdzie wychodzi jej zebolek dzis tez dostala calpolka i spiocha,a w czwartek idziemy na szczepienie,mam nadzieje ze do tego czasu jej sie poprawi Karina dziobol przesliczny,fajnie masz tak cieplo u Ciebie ,bo u mnie znowu pada teraz a po poludniu bylo nawet nawet tylko troche wialo
                        Last edited by aniazio; 30-05-2011, 20:15.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          córka męża ma prawie 13 lat. nastolatka zbuntowana.

                          my cały czas prawie na dworze. dzisiaj tak gorąco jest.

                          Karina Twoja dzidzia prześliczna. coraz ładniejsza sie robi. nie będzie mogła odgonić się od chłopaków. starsza zresztą też

                          musze dla Ignasia ubranek kupić z krótkim rękawem i krótkich spodenek.

                          mam pytanie zakładacie body pod bluzeczkę jak tak gorąco jest?




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            czesc dziewczyny

                            ja juz w domku to znaczy w uk teraz musze przejrzec wszystkie listy umowic dzieciaczki do lekarza zaczelam juz srzatac na razie podlogi umylam bo ten nasz lokaor to zostawil taki syf w ogole nie posprzatal jestem tak na niego wskurzona ze szok zaraz przetrze kurze a lazienke i wc zostawie na pozniej aha i jeszcze kuchnia do posprzatania pogode mamy ladna mnie cos glowa boli mocno a musze troskze chalupke jeszcze ogarnac maluszek spi jak wstanie to dostanie obiadek dzis juz sprobuje kaszki wprowadzic ale to jedzenie idzie nam tak sobie bo jeszcze pluje...
                            ok uciekam bo obowiazki wzywaja




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              ojjj naprawde forum zamiera...
                              sluchajcie mamy te ktore juz podaja juz cos porzadnego do jedzonka jak wasze maluszki jedza??bo moj jadl ladnie a teraz to mi wszystko wypluwa i nie chce polykac mysle ze to wina zabkow bo widac ale sie jeszcze nie przebily moze sporobuje dac paracetamol i pozniej zobacze jak je....oby bylo lepiej bo inaczej to wykoncze sie nerwowo przy kazdym karmieniu...dzis chyba pol godziny dawalam a i tak wiekszosc na sliniaku aha no i ja i on cali w marchewce...ale sie wkurzalamam mowie wam zla bylam




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                heja

                                Karlin mała śliczna
                                Ninka oj a co to za lokator co syf zostawia no ja bym też była wściekła
                                ja swojej małej daję już ziemniaczki ze szpinakiem co wcina znakomicie marchewkę z ryżem a także deserki nalepiej jej idą jabłka z dynią (dziś dostała prawie cały słoiczek i to z lodówki bo ząbol jej 2 się przebija bo ją bolą dziąsełka a zimne jedzonko wcina rewelacyjnie bo jest to dodatkowo ulga w bólu)

                                My w trakcie białego tygodnia dobrze że cała ta Komunia już za mną
                                Jula zadowolona bo super prezenty dostała


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X