Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    czesc dziewczyny troszke mnie nie bylo ale to dlatego ze lenia zlapalam... przygotowania do swiat pelna para w w przyszlym tyg zamierzam posprzatac tak juz dokladnie a jedzenie oczywiscie 2-3dni przed wigilia...choc pierogi sa juz zamrozone...
    co do prezentow to my kupilismy naszym bablom takie zabawki
    http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/T...n%280090141%29

    http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/B...r%280082939%29

    http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/T...s%280078646%29

    i jeszcze samochod audi sterowany a nie moge znalezc w necie maluszkowi cos jeszczem usimy dokupic a na urodzinki dostanie rowerek

    za 2 tyg idziemy do lekarza a teraz cos znowu sa przeziebieni maja karatek i zle w nocy sypiaja no nic zobac\zymy co sie z tego rozwinie...

    aha zapomjialabym agus gratuluje chalupki na pewno masz teraz rece pelne roboty ale dobrze to jest jak dzieci maja tyle przestrzeni...

    no nic uciekam bo czas na kaszke i szykowanko do spania




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      heja a moj potworek dopiero zasnal o ktorej wasze maluszki chodza spac?
      Alunia tez ma taki bebenek i szczerze mowic jest nim caly czas zachwycona
      No nic uciekam milej nocki



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hejka

        powiedzcie mi jakiego proszku używacie do prania ciuszków dzieci???

        bo ja używam lovelii i mi sie ciuszki nie dopierają apiore w temp 50 C

        majajula ale tych pieluszek nie wolno prac w wyzszej temp niz 40 C bynajmniej otulaczy bo inaczej traca swoje wartosci przepuszczajace

        a ja to kupuje takie jakie są w promocji np. w mothercare, ale to musi byc juz duza promocja, smyku, cocodrillo no i duzo dostaje od sąsiadki bo ma starsze córki i nie ma komu dac a ciuszki jak nowe musze jej za to kupic dla dziewczynek tylko zastanawiam sie co bo one maja mnóstwo wszystkiego

        dobrej nocki buziole
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          ja uzywalam fairy a od jakiegos miesiaca uzywam persila i plynu do plukania komfort albo fairy



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ja piore w zwykłym proszku teraz akurat mam bryze chyba czy bonux w każdym razie cos na "b". mi sie bie dopierają jedynie z zupki czerwonej czy soku owocowego. :P

            Dziewczyny widziałyście wczoraj reportaż o dwulatku któremu głupi ojciec dał pap[ierosa i mały ciągnął go normalnie tak! Przecież bym głowe urwała mojemu gdyby cos takiegozrobił albo coś. I jeszcze siekiere mu dali do zabawy. jestem tak zbulwersowanan tym że nie moge usiedzieć w miejscu!masakra.

            A moja mała co miała tą gorączkę w weekend dostała w środe wysypki mimo, żetaka delikatna, ale jest. ile sie utrzymuje wysypka przy trzydniówce.?
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              http://uwaga.tvn.pl/54026,wideo,3187...,reportaz.html te co nie patrzyły
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ninka to widzę przygotowania całą parą ja jeszcze jakoś nie myślę o Świętach; nawet nie wiem czy zostajemy czy jedziemy do rodziców

                O Gosia kurcze trochę niska ta temp na Zosinych pieluchach; na moich jest 60 ale ja czasem je wygotuję a na innych z bawełny organicznej mam temp max 95

                mi Lovella też nie dopiera ale ja najpierw w vizirze moczę albo w waniszu potem dobrze płuczę i piorę w lovelli

                Karlin ja nie oglądam takich rzeczy bo bym tylko ciągle się wkurzała

                u nas sypie śnieg ciekawe czy się utrzyma ale za to mam Majkę z głowy od pół godziny w oknie siedzi

                wiecie Majka z 5 razy sie inhalowała tym mukosolvanem i normalnie 0 kaszlu w nocy i w dzień świetne są te inhalacje


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  obejrzałam i aż włosy się jeżą k u r w a ... dla zabawy to se niech w dupę peta wsadzi albo siekierą fiuta odrąbie to będzie zabawne


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ja inhalotor pożyczam z apteki bo u nas tak można Adam już skończył się inhalować ale jeszcze od czasu do czasu kasła ale na kontrole w poniedziałek planuje iść więc zobaczymy co z tego będzie.

                    Karina ja też staram się nie oglądać bo mnie krew zalewa...

                    Ja na początku prałam w loveli i dzidziusiau a teraz już w zwykłym tyle że pukam w płynie dla dzieci choć też nie zawsze.My nie mamy problemu z jakimiś plamami a jak tak to na prawdę rzadko Michał jakoś tak zgrabnie zjada wszystko więc na ubrankach się nie znajduje Gorzej z Adamem ten to wszystko zawsze umorusa..
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Bożena ja też mam wypożyczony bo dopiero wczoraj zamówiłam żeby mieć w domu bo w Piasecznie nie mogę wypożyczyć i dopiero Krzysiek u siebie w aptece koła pracy wypożyczył więc jak bym potrzebowała znowu to kawał drogi; a poza tym myślę ż eto urządzenie się przyda nie raz więc warto je mieć.

                      A ile płacisz za wypożyczenie???


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        A tak w ogóle Aguszasza, ejonczyk, aliaga baby odzywać się

                        Ja wiem praca dom 2 dzieci no ale nie macie chwilki


                        zaraz nasz dzieciaczki będą świętować roczek Boziu jak to zleciało szybko


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Jak najbardziej inhalator jest to super sprawa ja jednak na razie zakupić nie mam z czego.Ja niby za samo wypożyczenie nie płace ale obowiązkowo kupić muszę u nich maseczkę kosztuje jakoś22zł bo bez niej mi nie wypożyczą .U nas jest 1 apteka która wypożycza a na stanie mają bodajże 4 więc albo sie uda albo nie my do tej pory 2 razy wypożyczyliśmy z tym włącznie i się udało ale i tak będę chciała nabyć do domu inhalator może z rozliczenia kupie.A u was po ile wypożyczenia jest?
                          Last edited by boXena83; 09-12-2011, 10:42.
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            No to u nas takie same zasady plus 100zł zwrotnej kaucji

                            Moje dostały kasę od dziadka więc z tego im kupiłam no i zaoszczędziłam na kolejnym egzaminie z prawka bo go zdałam więc pozwoliłam sobie na taki zakup. U nas znowu kiepawo z kasą Krzysiek w tym miesiącu dostanie jakieś 600zł mniej więc normalnie niedługo będziemy bidować; no ale dobrze że dostał stypendium naukowe więc jakoś się wyrówna choć trochę tą stratę. Normalnie mam nadzieję ż e jakoś do marca przetrzymamy potem Krzysiek musi szukać nowej pracy bo ta firma szykuje się do bankructwa ech szkoda gadać.

                            Ja właśnie wyszorowałm w między czasie kafelki w łaziene jeszzce brodzik i koniec szorowania w łązience


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              No kobito przypomniałaś mi też czeka mnie łazienkowe odkażanie ale ja wezmę się tak za pół godz jak Michałka położę spać.
                              No u nas na szczęście bez kaucji jest bo by cienko z chętnymi było
                              A o braku kasy ahh!!!! może tragedii nie ma ale za kolorowo to też nie ma u nas ... ale mamy siebie wspaniałe dzieci dzięki bogu zdrowe więc damy Rade!! Zapodaj linka na ten inhalator który kupiłaś
                              U nas dzieci nie dostają od nikogo prezentów a tym bardziej kaski więc sami wszystko kupujemy jak coś dostaną to na prawdę bardzo rzadko ale nic i tak mają dużo więc nie ubolewam nad tym
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                u nas na święta zawsze coś tam dziadkowie kupią albo kaskę dadzą tak samo z urodzinami; aż teraz byliśy 1 grudnia u nich a Mikołaj lada dzień więc dziadek się rzucił (po 100zł każdej) ale to 1 raz słuchaj tyle dał na raz hehe

                                a to taki inhalator http://allegro.pl/nebulizator-inhala...959903445.html


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X