Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aga ale kawał chłopa z Błażejka.. ale moja Nadusia przez ostatnie 3 tygodnie tak cycka mamusie że tez dostała już ładne fałdeczki..

    Aniu ja ci nic nie podpowiem jesli chodzi o chrzciny bo u nas była tylko skromna kolacja..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      te wlosy klaki z pieluchy i nie wiadomo co jeszcze jest na tych raczKach... ja co raz przemywam chociazby mokrymi chusteczkami ale i tak pewnie duzo badziewia zjada...

      co do rozszerzania diety to mi doktorka powiedziala ze skoro on taki wielki chlop to narazie niech ssobie tylko cycka a pod koniec 5 miecha wprowadzic manne a reszte dopiero w 6 m-cu

      ania u mnie na chrzciny zrobilam rosol, zrazy w sosie z iemniakami lub kasza gryczana do wyboru, ryz z warzywami + udka icos jeszcze tylko zabij zastrzel teraz nie pamietam no i oczywiscie kilka salatek ciasta

      a u mnie wlasnie mialam wychodzic a tu jak nie lunie!!! ale juz swieci slonko a mlody zasnal...

      ala- moj tez gada jak najety a wczoraj tosmy z mama boki zrywaly jak gadal z cyckiem i z nami i sie chichral bo jest takie pogodne dziecko z niego chyba jeszcze wiekszy smiechulec niz Szymon jak byl maly... a Twoja nie chce rozmawiac przez tel? moj tez tak ma... ostatnio to nawet nie chcial do dodmu wracac "bo mu u babci jest lepiej"

      a i wiecie sprawdzalam jaki byl Szymon - on mial szczepienie 29 czerwca i mial 8400 ale byl 5 cm krotszy i szczuplejszy w glowie i w klacie

      ide nastawic kolejne pranie w takim razie!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        no ja wlasnie tez zrobie taki skromny rosol ,ziemniaki do tego jakis kotlet i rolady chce zrobic i kawalek ciasta i wystarczy tymbardziej ze ostatnio sie dowiedzialam ze mojej mamy nie bedzie na chrzcinach bo musi dluzej tu zostac i wszystko bede sama robic no i jeszcze dom wysprzatac bo zostalo tylko 2 samych facetow tata i brat wiec moze byc maly balagan ale siostra obiecala mi pomoc takze bedzie oki



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          dasz rade! ja ogarnelam prawie sama bo tesciowa latala po fryzjerach i nie wiadomo gdzie i dalem rade naszykowac na prawei 30 osob w domu to i Ty dasz rade!!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            jeszcze Wam pokaze moich chlopakow na tym samym etapie
            pierwszy bedzie Szymon drugi Blazej
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              aguszasza fajne te twoje chłopaki i podobni do siebie, moje dziewczyny są od siebie zupełnie różne, a i dzięki za linka

              Ja robiłam chrzciny w lokalu bo byśmy się nie pomieścili, było 40 osób. Na obiad oczywiście rosół i kotlet z piersi z plastrem boczku - nawet dobre potem taki półmisek mięs - sałatki, ciasto i do domu

              Lenka się przekręca na razie z pleców na bok udało mi sie złapac jak się dźwiga, najchętniej by wstała i gdzieś poszła

              to moje dziewczyny, Oliwia na chrzcinach dostała od chrzestnej taki zestaw dla modnisi i tak paradowała
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                ach juz mi lepiej jak sobie czytam, ze moje dziecko nie jest jedyne ktore nie chce z mama rozmawiac przez tel. no moze tylko na sec. a pozniej sa wazniejsze sprawy do zrobienia z babcia. Kilka tyg. temu jak pojechalam ja odebrac moja corka byla obrazona i powiedziala mi na przewitanie czemu tak szybko sie zjawilam, przeciez babcia jeszcze nie idzie spac, bylo cos ok. 9 wieczorem!!!! hihihii ( ale tak ogolnie to jej nigdzie nie zostawiam, bardzo zadko u dziadkow...)
                dziewczyny piszecie o tych uczuciach ciazowych..... az mnie ciarki przechodza, ja zawsze bylam na tabl. tych normalnych- bleh.... okropnie sie czulam, po urodzeniu dziecka ( dwojki) od 8 tyg. na tych dla mam karmiacych piersia ( jednoskladnikowych) troche lepiej ....ale pomimo tego zaszlam w ciaze! ( nie chce was przerazac, doktor stwierdzil, ze to chyba przypadek jeden na 1000) ...w taki oto sposob pojawila sie Korena teraz nic nie biore, bo moj kochany m. sie zaoferowal ze sie tym zajmie ( vassectomy) w stanach jest to bardzo popularne, skutkow ubocznych nie ma jak narazie... ale czasem i tak sobie mysle, co by bylo gdyby.... ( w tym przypadku to chyba naprawde jakis cud hihih). Fizycznie chyba 3 to dla mnie max. szczegolnie po 3 cc.
                Dorcia26: moje dzieciaki tez rozne hihihi... Najstarsza corka i synek troszke do siebie podobni ( blondynki) a najmlodsze dziecko ciemne wloski i proste chociaz powoli jej sie krecic tez zaczynaja...gdyby nie to, ze sama widzialam jak przychodzily na swiat to tez bym sie zastanawiala








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  dzieciaki slodziaki wszystkie!
                  Aguszasza- zeczywiscie Twoi chlopcy bardzo do siebie podobni!!








                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aga chłopaki podobne i to bardzo
                    Moje dwie tez do siebie nic nie podobne, no może jak mała jakąś mine zrobi podobną. Marzena ciemna karnacja brązowe oczy, Martyna jasna karnacja i niebieskie oczy.

                    I nie martwcie sie:P moja od dawna nie rozmawia ze mną przez telefon. Mimo, że jest baaardzo często u dziadków na weekend! i jutro tez jedzie. Chgyba, że chce mi cos opowiedziec gdzie była to dwa zdania powie i koniec :P

                    ja zupy na chrzcinach nie miałam bo miałam popołudniu i tylko drugie danie kotlet lub devolay ziemniaki i surówki do tego. ciasto kawa zimna płyta w tym sałatki, tymbaliki śledziki ogóreczki kulki rybne i coś tam jeszcze takie pierdoły. i tyle
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      z dzisiaj
                      Attached Files
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        po prostu rozbrajajace Karlin
                        wlasnie wkleilam sobie suwaczki ale ich nie widze, pewnie znow cos pokrecilam








                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          dzieciaczki śliczne.

                          ja nie kupuje szczepionek. czekają już na mnie u pediatry. oni sami tam kupują. ja tylko płace przy szczepieniu.

                          aguszasza ja chce się zarejestrować przez internet. przysyłają sprzęt do wymazu z policzka i trzeba odesłać. i tyle




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                            po prostu rozbrajajace Karlin
                            wlasnie wkleilam sobie suwaczki ale ich nie widze, pewnie znow cos pokrecilam
                            spoko ja widzę


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Hello z ranca mialam isc na spacer ale jeszcze trzy slowa wcisne

                              u nas ok wczoraj maly mial takie ataki placzu tak ni z tego ni z owego pisk przerazliwy myslalam ze moze sie przebil zebol ale nie i nie wiem co to bylo???

                              a poza tym to burze wczoraj przeszly kilka razy wiec troche nam spacery ukrocily...

                              a moje chlopaki bardzo podobne wszyssyc to mowia ale jest pewna roznica tylko nie wiem do konca w czym na pewno Szymek mial bardziej odstajace uszy i wydaje mi sie ze Blazej ma troche inaczej szczeke a moze to tylko tak sie wydaje bo ma wieksza druga brode

                              dorcia dziewczyny urocze

                              sunnyme - a jaka ta meska anty napisz cos wiecej a asuwaczki widac! lece bo mlody chce spac i trzeba na spacer lecoiec!!!

                              buzka
                              do pozniej!!!


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej
                                Aga dziś te burze przyszły do mnie, straszno się zrobilo na dworze więc siedzimy w domu, sprzątam gotuję piorę jak na kurę przystało
                                A mały moze miał po prostu zły dzień


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X