Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hehe a leży przed chwilą mrtyna i wyrwało jej sie " mam be" ja sprawdzam mówie nie masz "be" a ona mam be. ściągam pampersa a tam pultek mały i było "be " :Phehe ale sie uśmiałam
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      oj widze ze z*****..ki dostalam od agi ale wybacz mi kochana wiadomosc odczytalam na urlopie a pozniej jakos zapomnialam o tym wiec daje zelazo ferrum lek 50mg dwa razy dziennie po 2,5ml i tak tym sposoboem drugo butelke juz pije jutro ide do lekarza i zobaczymy co powie zaraz musze kilka slowek sprawdzic zebym mu tam nie dukala
      u nas pogoda teraz beznadziejna ale niedawno bylo ponad 27 jak na polnocna anglie to sporo
      ok uciekam bo musze zaraz nakarmic dzieciaczki




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej Majajula masz racje lepiej dolozyc i kupic cos porzadnego,a Jula slicznie wygladala....Sunnyme dziekuje..a co do podgryzania sukienek to moja robi dokladnie to samo albo obslini jeszcze...A co do niekapka to sama sie zdziwilam ze pije z niego bo dalam jej tak z ciekawosci,a pije z niego jeszcze chetniej niz z butelki...No fajnie maja wszystkie imprezowe mamuski ,ja to tylko moge sobie wyjsc do kolezanki i to jeszcze z mala,z reszta kazda ma dziecko ...No uciekam bo moj piszczek juz domaga sie kapieli i jak jej zaraz nie wykapie to awantura bedzie....



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ninkapa, hehe, no przepraszam, ale jakos mnie ponioslo troszke. Rozumiem ze dobrze malutki toleruje ten ferrum lek. Moze ja niepotrzebnie ten niemiecki sciagam... ale z drugiej strony, jak juz sie przyzwyczail, to tak zostawie chyba. Powodzenia jutro u lekarza

          Karlin, no prosze, jaka komunikatywnosc u Was. Cholibka

          Majajula, pieknie Jula wygladala a obowiazki maja Twoje panny extra klasa. Ja jeszcze zapomnialam napisac, ze Kuba pizamke sklada obowiazkowo (i zanim do lozeczka doniesie, to mu sie rozleci, ale to scegół :P)

          Sunnyme, ja wychodze po poludniu, jak juz slonko mniejsze, a jesli wczesniej to na troche i w cien uciekam. Ostatnio sie z Blazejkiem bujalismy na bujawce lancuchowej - ja na hustawce, Blazejek na mnie i buju buju. Bardzo mu sie podobalo.

          A jak ubieracie na noc maluszki przy tym upale? Bo ja mam jakies objekcje, ze zmarznie, ale chyba dzis body z krotkim plus lekki spiworek tylko. A moze pajacyk tylko dac? Oj no nie wiem...
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            aga ozemy sobie rece podac bo ja tez mam objekcje ze zmrznie ale ubieram ja w pizamke spodnie+bluzeczka+bodziaki i nakrywaj jedna warstwa kocyka a i tak budzi sie skopana



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aga mój od kilku dni tylko body z kr. wcześniej jeszcze skrapetki zakładałam ale teraz już mu tego nie robię. Wczoraj to nie dał się przykryć niczym co go przykryłam to nogami majtał aż zwaliłm okrycie i tak z 15 razy w końcu dałam spokuj ale zabrałam go do siebie to przestał zwalać kołderkę cwaniak mały
              Monia super torcik a zdjęcie jeszcze całości zapodaj jak twoja mała wyglądała w sukni .Czy może to alba była?
              Co do gondoli to ja już dawno go nie wożę w niej al bo0 mi się nie mieści ale nie wożę w spacerówce4 tylko kładę go do wózka bez gondoli. Pod spodem kołderkę do wózka mu kładę by miał wygodnie i tak jeździmy Michał ma sporo miejsca i wygodnie mu a ja zadowolona ze synek zadowolony
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                moja mała śpi w body z krótkim rękawem i śpiworek. i tyle. spod kołderki mi sie wykopuje a też mam wrażenie ze zmarznie i dlatego śpiworek. Ale w tym jej nie ma za gorąco bo spocona nie jest wiec jest ok.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej ale pustki znowuKarlin jak tam po wizycie u lekarza?Jak mala sie czuje?



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    No właśnie nie byłyśmy bo był dzisiaj lkekarz wcześnie rano i sie nie wyrobiłyśmy i jesteśmy zarejestrowane na jutro na 10,30.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Dziewczyny, dziekuje bardzo. Moj spiochal w koncu w body z krotkim i w spiworku, przespal nocke do 6.10, wiec chyba nie bylo mu zle
                      BoXena, jesli moj ma "goracosc" po tacie, to sie meczy (Kuba ma, non stop odkryty musi byc), a jesli po mamie, to zadna warstwa dodatkowa nie zaszkodzi
                      Aniazio, no ja jeszcze w nocy macalam, czy raczki aby nie sa zimne

                      Karlin, powodzenia w takim razie jutro.

                      Majajula, przychylam sie do prosb dziewczyn - wiecej zdjec, pelnych i siebie tez pokaz koniecznie.

                      A ja dzis bylam u lekarza i sie wyczekalam chyba z 1,5 godziny, bo te "opieke" musialam zalatwic. A ile dzieci choruje i zastrzyki dostaje, masakra. A wydawaloby sie, ze juz spokoj powinien byc.
                      I normalnie do mojej doktorki najwiecej ludzi.
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Melduje że żyjemy!!
                        I znowu upał za oknem.. my siedzimy w domu gdy taki skwar na dworzu bo moje ksiezniczki strasznie marudzaw taką pogode..po 18 jak wróci męzuś z pracy to wyjde z Agą na plac zabaw a z Nadią to może Tatuś posiedzi na balkonie..

                        Nadinka w domu ciągle leży na samych bodziakach z krótkim rękawkiem i tez tak śpi..choc wczoraj to w dzień spała na samym pampersie..
                        My jeszcze jeździmy gondolą bo akurat w naszym wózku gondola jest jedna z wiekszych( 90 cm).

                        Czekamy teraz weekend by jak zwykle zrobić wypad na działke... tu macie foteczke z ostatniej soboty
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          mój mały w nocy śpi tylko w bodach przykryty cienkim kocykiem. ale i tak się rozkopuje. na spacer tez na krótki rękaw i krótkie spodenki albo body. jak zaśnie to nie przykrywam a i tak czesto budzi się mokry.
                          my prawie cały czas na spacerach a w weekend mamy zamiar popływać statkiem z dziećmi. nigdy nie płynęłam.

                          Ignaś samego ziemniaka nie chciał jeść, ale posmakowały mu słoiczki.
                          jak będą swoje warzywa to bedę mu gotować. u nas zębów na razie nie ma. dziąsła cały czas spuchnięte i na tym koniec. długo to idzie jakoś.

                          muszę się wam pochwalić że do mojej wagi sprzed ciąży zostały mi tylko 2 kg. ale chce więcej zrzucić.

                          a i jestem w trakcie szukania pracy. boję się zostawić Ignasia z teściową bo ona jakoś podejścia nie ma do niego. jak go bierze to on płacze ale muszę coś znaleźć żeby żyło się nam lepiej. z jednej pensji ciężko.




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej mamcie U mnie znowu pochmurno,co prawda slonce wyszlo ale co chwile sie chowa i wiejemoja mala w dzien spi tylko po ok 45 minut 3xdziennie,a dzis obudzila sie o 3;30 na mleko ,juz dawno tak nie bylo, zeby dalej ida i momentami jest nie do zniesienia tak marudzi...A jak sobie gada po swojemu griiiiiiiiiiiii to chyba jej ulubione gadanko jestA jak lezy na macie fisher price to obrzera tukanowi ogonek i dziobek a malpce lapki i uszya wez jej zabierz to krzyk i koniec......Agaja raczek nie macalam tylko karczek sprawdzalam zawsze ale teraz juz mi przeszlo tylko czasami jak sie w nocy przebudze to sprawdzam,a z reszta wydaje mi sie ze gdyby bylo jej zimno to by sie obudzila,bo jak jest jej za goraco to sie budzi a ostatnie dni przykrywam ja tylko jedna warstwa cienkiego kocyka a i tak sie skopie MoniaB no to gratuluje ja caly czas walcze z moja waga i do mojej wagi z przed ciazy brakuje mi 7 kg ale chcialabym zjechac tak do 55kg ale zobaczymy bo narazie to jak zrzuce 2kg to potem przez 2 tyg waga stoi w miejscu
                            Last edited by aniazio; 07-06-2011, 10:29.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              witam

                              co do wagi to tak to jest u mnie ze juz spadalm o 2kg ale do stane sprzed pierwszej ciazy brakuje mi okolo10-12kg wiec sporo juz sie nie ludze bo wiem ze strasznie ciezko schudnac choc teraz sobie znowu pozwolilam na lakocie to znaczy chalwa i czipsy to znowu zaczynam sie odchudzac to znaczy mniej i bardziej racjonalnie jesc...
                              wczoraj bylismy u lekarza i napisal list do szpitala odnoscie ponowienia badan krwi u obu chlopcow dzis ide zwazyc mniejszego i po recepte na mleko bo ten lekarz nie mogl znalezc a tym razem wezme puszke mleczka ktore daje i mam nadzieje ze dadza mi recepte na to mleczko
                              u nas pogoda taka sobie ani zimno ani cieplo dzis bylam zapisac starszego do nursery czyli przedszola ale dopiero za rok pojdzie od wrzesnia to tutaj trzeba szybciej zapisywac i najlepiej do kilku szkol bo nie wiadomo czy go przyjma...
                              ok uciema bo maluszek glody musze mleczko zrobic no i lulkac pojdziemy oczywiscie ja z nimi...




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no my po wizycie. lekarka powiedział, że to jest wirusowe i że poprostu sie przeciąga bo katar już zszedł dawno a ten kaszel został. dała syropki i tyle. do kontroli jak nie przejdzie w poniedziałek.
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X