Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ja byłam uczona że to dla dzieci co już się sztywno trzymają a na pewno taka nie jest od urodzenia to jestem na 100% pewna

    zaraz Ci wrzucę stronkę z której ja uczyłam się wiązać
    http://www.1-szy.net/pentelka/index.php?p=1
    no i z tej firmy mam chustę elastyczną

    No ja swojej jeszcze tak nie noszę właśnie z obawy o kręgosłup jak mi będzie siadać to tak ją będęnosić


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Monia a ja sie uczyłam miedzy innymi z tej stronki

      http://www.chustomania.pl/online/chu...nka_instrukcja

      no i tam napisane, ze od urodzenia

      a tu o kregosłupie dziecka

      http://www.chustomania.pl/online/chu...i_na_kregoslup

      zapytam jeszcze lekarki jak u niej bede w przyszłym tyg

      a co do reki to własnie nie wiem czemu nie nacieła jak byłysmy ostatnio bo przeciez to było miekkie i widac było, ze jest tamk ropa, ale dobrze, ze samo poszło to juz jedno zmartwienie z głowy
      Gosia

      Zosieńko rośnij zdrowo

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Gosia ja nie potrafię tak zawiązać chusty bardzo trudne to wiązanie zwłaszcza że trzeba wiązać z dzieckiem jak dla mnie niebezpieczne
        no mi pediatra powiedziała że w takiej pozycji max 30 minut bo to obciąza kręgosłup że dopiero jak mała będzie siadać więc tak robię


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hejka dziewczyny!
          odwiedzilam was kilka dni temu, ale oczywiscie-mojego posta gdzies wcielo i nie mialam juz ani sil ani cierpliwosci na drugiego . Agaaepyen dziekuje za wskazowki sama o tym myslalam, ze zapomnialam sie zalogowac- czy jak, zaczelam na to zwracac uwagie i wciaz to samo,... moze tutaj jakis limit jest, bo z krotkimi nigdy nie ma problemu hihihi... tylko te dlugie gdzies znikaja ( ale nie bede przeciagac tematu)
          O Ginie Ford nie slyszalam, ale wlasciwie nawet nie rozgladalam sie za zadnymi poradnikami, moj m. mi odradzil- bo stwierdzil, ze wszystko czytam i pozniej sobie problemy wymyslam ( tak bylo w ciazy) . Wracajac do tych slodkich ziemniakow- u nas sa wszedzie, maja duzo wit. i czesto pediatrzy je polecaja dla dzieci. Seriale o ktorych pisalas widzialam w programie, ale nie mialam okazji- bo zwykle w tym czasie ogladamy cos z mezem razem (np. criminal minds, bones, albo sport- gdzie ja wciaz sie edukuje jakie sa zasady gry baseball/ football etc. ) Blue bloods- dzisiaj leci- wiec moze zerkne myslac o Tobie
          Gratulacje odnosnie budowy domku- to chyba marzenie wielu z nas, miec wlasna chatke, albo wieksze mieszkanie- przestrzeni nigdy nie za wiele szczegolnie kiedy ma sie dzieci
          Aniazio/ ninkapa ja w ogole nie jestem w temacie - mieszkaniowym u was,u nas nawet "becikowego" nie ma, w ogole nic nie ma- jesli chodzi o urodzenie dziecka, najdlozszy urlop maciezynski o jakim slyszalam- to 6mcy, ja dostalam 3 miesiace, ale musialam pracowac do konca ciazy (pierwszej) mozecie sobie wyobrazic 8 godz. przed komp. - urlop i tak byl bezplatny- a po 3 miesiacach musialam podjac decyzje, a ze nie chcialam malej oddac do zlobka- wiec zostalam w domu.
          Konwalia- ta chusta jest baaardzo prosta, bo nie trzeba nic wiazac. Jest bardzo praktyczna, zakladam ja przez ramie, "otwieram" w kladam mala, i tylko dociagam material, zeby plecki byly zakryte i dziecko bylo blisko mnie. Jesli masz taka sama - wpadnij na ich stronke mayawrap.com jest tam duzo sposobow noszenia dziecka
          Co do tych porzadkow w domu- ja chyba podobnie jak Ty majajula- staram sie na bierzaco, zanim pojde spac staram sie wszystko pozmywate, czyste itp. zeby chociaz wstac rano w dobrym humorze, zanim moje "tornada" male znow wszystko poprzestawiaja.... a lyzeczek malych tez mi zawsze brakuje








          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            cd. Gosiaczek sliczna ta Twoja pysia , ja tez karmie piersia- i mala czasem tak ma, ze kupy robi rzadkie, moj ped. mowi ze to ok. jezeli innych problemow nie ma. Z pampkow tez tak mielismy ze jak cos robila- to polowa byla na pleckach i bokach ale wydaje mi sie ze to wina byla pamp. bo byly takie "na styk" rozmiarowo... a chcialam je juz dokonczyc. Teraz mamy o rozmiar wieksze i jeszcze nam sie taka przygoda nie zdarzyla
            Aniazio- koniecznie nam pokaz ten nowy image mi tez by sie cos przydalo, bo znow mi wlosy zaczely wypadac, ale jakos ciezko mi sie zorganizowac
            no i jeszcze slowo o tych chustach Gosiaczek super sobie radzisz, dla mnie tez to wiazanie wyglada "skomplikowanie" hihhi... z dzieckiem jeszcze nie wiazalam, bo sie jakos boje, robie tak, ze najpierw ja wiaze a pozniej mala wsadzam, chyba cos podobnego to wiazania Majajuli ( na fotce) piszac o wiazaniach "na lezaco" tutaj wlasnie extra sprawdza sie ta ch. elastyczna wlasnie, ja tak robilam jak malutka byla bardzo mala jeszcze- teraz mi sie wydaje ze juz taki wielkolod z niej, jak ja tak zawine hihi
            Tutaj w stanach, zadko sie slyszy o tym temacie- kregoslup,... ale i chust w ogole nie widze ( w mojej okolicy) a jak jest u Ciebie konwalia? ....wiazania i instrukcje opieraja sie tylko o etap: kiedy dziecko moze samo trzymac juz glowke, i sa raczej podzielone na m-ce, 0,3,6 itd.
            pozdrawiam was wszystkie, postaram sie tutaj czesciej zagladac
            mam jeszcze do was pytanie: mamy ktorym w ciazy pojawila sie ciemna kreska na brzuchu ( napewno wiecie o czym pisze) czy wam juz to zniklo?... ja nie mam zadnych rozstepow, ale ta krecha ciagle jest- i sama juz nie pamietam jak to wczesniej bylo....








            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej. Ja w temacie chust nie jestesm zbyt mocna bo nie mam ale wydaje mi sie to lepszą sprawą niż nosidełko, które mam.

              A ja mamk loooooozzz. Sprzedałam dziecko dziadkom starsze a młodsze śpi więc mam loooz hihi. O 9 bedzie mężuś hihi będzie się działo :P
              kurcze jaki mam dobry humor, normalnie moge góry przenosić, ale znając mojego m to zaraz mi go zepsuje.
              I storczyki mi kwitną i avon rozkwita. i piwko se pije przed kompem pisząc do was. I normalnie mam na jutro już posprzątane i wogóle. eh.

              Aha co do pampersów to przy Marzenie kupa wyłaziła mi z każdej strony, nie raz była po pachy. A przy Martynie nie mam takich problemów
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Gosia mój Michaś też robi b często rzadkie kupki(czasem uda się jajecznica).Ale brzuszek go nie boli kolek nie ma więc halo z tego nie robią.Adam starszy też takie kupki miał i dużo więcej mi takich robił . wydaje mi sie że to zależy od tego co zjemy
                Adaś ur.09.2008.
                Michałek
                [Iur.02.2011 o [/I]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  ogolnie mialo byc troszkie inaczej ale nie jest az tak zle chyba
                  Attached Files



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ania bvardzo ładnie wyglądasz

                    ej dziewczyny a co sie dzieje z edymis i marjolką i aliaga sie dawno nie odzywała i jeszcze kilka z nas.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      dziekuje Karlin



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        heja wieczorową porą

                        karlin ale Ci fajnie a męża od razu zaciągnij do łózka to Ci humorku nie zepsuje tylko jeszcze poprawi

                        jak ja bym Majkę dziś sprzedała gdzieś tak mi za skórę załazi że szok

                        no aguszasza też się nie odzywa


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aniazio ale blondyneczka z Ciebie i jak mlodziutko wygladasz !








                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            dziekuje Sunnyme a tak to mam 25lata co do macierzynskiego tu jest 9 miesiecy platne i 3 mozna bezplatnego wziac,ale moja firma zostala zamknieta a i tak nie mialabym z kim Alicji zostawic



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              ale mi dzisiaj Ignaś kupę zrobił całe plecy. musiałam go całego rano przebierać. dobrze że body się doprały. mój mały też często robi luźne kupki. mi też się wydaje że to zależy od tego co jem. jak jem dużo nabiału to robi taki serek wiejski he he. ale zazwyczaj są luźne.

                              wiecie jak mnie wkurzyła wczoraj mojego m. córka z pierwszego małżeństwa. pytałam wczoraj jej czy jest głodna kilka razy a ona że nie. a jak mój wrócił to ona że brzuch ją boli bo głodna jest a on na mnie że jej jeść nie dałam. no myślałam że z siebie wyjdę.
                              nie wiem jak mam się z nią dogadać. odkąd urodziły się dzieci nie mogę. i ona jakaś taka do mnie dziwnie nastawiona. nie wiem już co mam robić żeby było lepiej

                              pogoda nie za ładna ale nie długo idziemy na grilla.

                              majajula a ja bym chciała iść do spowiedzi ale niestety rozgrzeszenie i tak bym nie dostała. zawsze po spowiedzi czułam się dobrze. przynajmniej mogłam się wygadać a teraz...




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ale cisza jak zwykle w weekend



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X