Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aga nie no a zdjęcie super Akrobata 1 klasa bardzo mi się podoba fotka
    Ignasiu wszystkiego dobrego
    U nas dziś pizga tzn strasznie nieprzyjemny wiatr.Dziś skorzystałam z sielanki i koło dziec sobie spałam a co a teraz mam takiego lenia ....nic mi sie robić nie chce...
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej wszystkiego najlepszego dla Ignasia
      My dzisiaj w realu były, prezenty dla mam kupiły, dostaną po kubku ze znakiem zodiaku i kwiatku. Marzenka skorzystała i dostała zestaw talerz miseczka i kubek z porcelany w pudełku okrągłym wszystko i Martynka kubek niekapek tak na zaś :P Aha i Marzena oczywiście gazetka z hello kitty a w nij długopis który uważa za różdżke, bo ma jakieś frendzelki. Mój m właśnie wziął flache i pojechał do kolegów postawić ząbkowe.I dzień zleciał. I oczywiście nic w domu ni9e zrobione. Ciągle na dworze siedzimy i gary z trzech dni sie nazbierały, już sie wywalają i nie ma ich kto umyć. Uf musze sie za nie wziąć! Uwierzcie, że widelców mi brakuje hihi:P wszystkie brudne.
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Karin a już myślałam że tylko ja czasem taki laser jestem
        Ogólnie to na wieczór staram się mieć porządek w chacie ale nie zawsze mi to wychodzi a szczególnie zabawki bo jak mój m je pozbiera to i tak jest bałagan(on zbiera tak by było przejście)
        Marzy mi się większe mieszkanie ale to jak na razie nie realne....
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Nio mi tez sie marzy wieksze mieszkanko takie 2 pokojowe z ogrodem to to co teraz mamy to juz sie za ciasne robi,bo w salonie pelno Alicjuszkowych bambekli sie nazbieralo...a i ogrodu nie ma...a ja dzis jak wyszlam z domu przed 14 to wrocilam przed 18 mala caly czas spala w wozeczku w ogrodku u cioci ,a my sobie plotkowalysmy



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji Dnia Mamy
            Dużo miłości od Waszych szkrabów
            cierpliwości do małych podelców
            siły w codziennych zmaganiach w trudach wychowywania
            i szczęścia z bycia Mamą
            wszystkiego dobrego jednym słowem




            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              moje jeszcze urwisy śpią
              więc ja z rana buszuję w necie hehe

              od 3 dni próbuję kupić Majce buty i okazuje się że nic dla niej nie ma
              jak są 25 to akurat albo srebrne albo chłopięce albo akurat ten model zaniżony no zwariować idzie

              no nic dziś ostatnio próba a jak nic nie znajdę zostanie w piankowych i już i w teńsówkach

              Karlin hehe ja też miałam gary z 3 dni a teraz nie dopuszczam do takiej sytuacji bo bym zarosła brudem bo stać i zmywać z 3 dni to dziękuję godzina roboty
              (mi zawsze małych łyżeczek brakowało)
              teraz mam plan dnia i mur beton musi być to zrobione (jedynie jak coś idzie niezgodnie z planem to prasowanie odkładam)
              co do zabawek to wprowadziłąm zakaz znoszenia zabawek (więcej niż 1 na głowę) na duł i dzięki temu mam porządek na górzea a pokój dziecięy no cóż tam bałagan typu zabawki dozwolony

              kupiłam sobie na komunię wreszcie sukienkę ech bo już myslałm że w długich portach bedę szła

              myslicie że jak Julce pomaluję paznokcie i przykleję białe kwiatki to przegnę??? miała mieć rękawiczki ale chyba będzie jej za gorąco

              no i moja Olga jednak nie najada się moim mlekiem jak trzeba ostatnio ostatni posiłek zjadała o 22 i spała tak do 6 a ostatnio przed 5 już czasem cycka chciała; wczoraj jej kaszkę 1 raz dałam na kolację popiła cycem i jeszcze śpi


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                czesc dziewczyny
                WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO SWIETA
                juz nie moge sie doczekac jak moje dzieciaczki beda bardziej jarzace
                aniu a wy nie staracie sie o domek z councilu nie wiem jak w waszym rejonie ale dosc latwo dostac my np jak mielismy tylko synka to dostalismy mieszkanie 2 pokojowe na parterze i z malym ogrodkiem a jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w drugiej ciazy to zlozylamponownie papiery o dom 3 pokojowy i po chyba 3 miesiacach dostalismy tylko najpierw byla jakas pomylka i dali komus innemu a pozniej to czekalismy do 25 pazdziernika a ak to juz mielibysmy pod koniec sierpnia...
                moniu mysle ze kwiatki sa ok ale paznokcie juz nie wydaje mi sie ze na taka uroczystosc po prostu nie wypada ae to moje zdanie
                moj maluszek to nie chce pic mleczka i w sukmie jak dziennie wypije okolo 600ml to jest sukces dzis tez dam kaszke a obiadki to pochlania normlanie p[onad 1 dziennie to nam idzie a jak on pluije wszystko wokol jest oplute....
                my juz powoli sie pakujemy i robimy zakupy na wyjazd oczywiscie ja to mam cale siaty przypraw itp itd ostatnio dowiedzielismy sie o akiej masarni i normalnie palce lizac a kabanosiki sa tak pszyne ze ja niejedzaca takich rzeczy ciagle je podjadam
                aha gratulacje dla Ignasia rosna nam nasze dziecziaczki i dla pierwszego zabka ale zapomnialam juz u kogo to bylo mam nadzieje ze wybaczycie mi to.... dopbra musze uciekac bop moje staresze dziecko cos jest marudne bo w sumie nigdy sie nie wysypia a tutaj to juz w ogole spi u mojej mamy w lozeczku i czasami sa takie noce ze wstaje itak placze ze musimy wziasc go do siebie do lozka i z nami spi ale jest dobrze ok 3majcie sie mamuski i do pozniej




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  [/B]wszystkiego naj naj mamuski z okazji naszego swieta[/I]Ninka staramy sie o chatke z counsilu tylko,ze u nas jest troche ciezej dostac bo juz chyba ze 4 miesiace skladamy papiery bo ciagle trzeba cos dosylac jakby odrazu nie mogli napisac potrzebujemy to ,to i to to raz chca jedno w liscie napisza ze to jeszcze nie koniec i ciagle cos trzeba dosylac i jeszcze zeby przysylali te listy co tydzien albo co 2 a oni przysylala raz w miesiacu chyba a kategorie dostalismy C .....ja wczoraj robilam prasowanko ale jakos mi sie odwidzialo no i wzielam Ale i poszlysmy do tesco na male zakupsy a potem do kuzynki na ploteczki...a prasowanko czeka mnie dzisiaj,a dzis jestem uwiazana bo ma przyjsc lozeczko turystyczne i karuzelka z v-tech z hello kitty ,bo tym projektorem z v-tech nie wogole nie interesuje a lozeczko bo juz 7 tygodni do Polski a przeciez w czyms musi spac u babc ,a przeciez nie bedziemy brac drewnianego z domu jak mozna kupic turystyczne i juz zostawic w Polsce,bo u mnie w domu teoretycznie lozeczko jest ale jak siostra ze swoim brzdacem przyjedzie to bedzie problem,a u drugiej babci nie ma wogole bo to pierwsza wnuczka...Macie jakies pomysly co kupic mam chrzesniakowi na roczek?myslalam o jakiejs zabawce z fisher price typu garnuszek albo ten piesek i cos tam jeszcze do tego...Lo matko ale poemata walnelam



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    heja

                    No wąteczek tradycyjnie zamiera jak ciepło na dworku ale jesienią znów tu będzie wrzało (mam nadzieję)

                    My ciągle dumamy jaką fryzurkę zrobić na Komunię ja miałam się ściąć i doopa
                    tylko się malnę na brązowo

                    Olga sięuspokoiła od 2 dni znowu jest jak dawniej no i kupki strzela codziennie

                    a ja wczoraj wreszcie buty kupiłam dziecku Julce też fajne znalazłam ale nie było jej z nami na zakupach więc nie brałam w ciemno zreszta ona chce japonki a to były sandały

                    No jutro spowiedź Julki ma stresa ogromnego ja też


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej Kobietki,

                      majajula: bede bluznic teraz, ale u nas jak tylko sa jakies koniecznosci spowiedzi z wypelnieniem karteczki, to moj m sie zawsze oferuje, ze on chetnie wyspowiada i tylko 300 zl za to wezmie oczywiscie jajcarz z niego taki! Wiec jak cos, to zapraszamy

                      aniazio, a co znaczy ta kategoria C w councilu? Ciekawe, czemu moi sie nie staraja o mieszkanie/domek, pewnie w Londku trudniej, cio?

                      boXena, dzieki, tez sie usmialam jak asika tak nakrylam

                      A moj Kubus zrobil mi taki prezent na dzien mamy, ze bidulka przedwczoraj zachorowal na angine i nici z wystepow przedszkolnych. Na szczescie dzis juz lepiej, ale wczoraj bylo masakrycznie. No i cale szczescie, ze to nie szkarlatyna, bo ponoc jest w przedszkolu.
                      Co do balaganu w domku, to u mnie nie bylo cieplej wody w tym tygodniu i naczynia sie strasznie lipnie mylo, (zmywarki nie mamy). Ale wrocila wczoraj, cale szczescie, bo najgorsze to nagrzewanie do mycia.

                      gosiaczku, napisz koniecznie jak tam malej raczka (wybacz, zapomnialam ostatnio pisemnie wyrazic zmartwienie )? Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez nacinania i czyszczenia?

                      Bajo!
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        witam

                        u nas coraz lepiej, Aga rączka już dobrze, wczoraj podczas kąpieli strupek pękł i wylała się ropa, ale tyle tego było,że hoho i już jest płaskie wiec mam nadzieję,że teraz się ładnie zagoi a w weekend nabawiliśmy sie chyba odparzenie na pupie, bo używaliśmy przez weekend chusteczek nawilżających, ale na szczęscie już schodzi i po sudocremie bo tym razem bephanten nie pomógł i pimafucort też nie

                        czy wasze dzieci tez robia kupy na plecy??? bo moja mała jest w tym mistrzynia czasem musze ja kilka razy przebierac bo wychodzi z pieluchy

                        i pytam mam karmiacych piersia czy kupki dzieci sa takie bardzo rzadkie??? bo mi lekarka powiedziała, ze to nie za dobrze

                        zaraz dołacze zdecia jak mi mała da bo teraz sie domnaga uwagi i nie chce lezec
                        Gosia

                        Zosieńko rośnij zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          oto moje szczęście
                          Attached Files
                          Gosia

                          Zosieńko rośnij zdrowo

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej agaeppyen kategoria c oznacza dokladnie nie pamietam ze spelniamy jakies 2 warunki ale nie jestesmy bezdomni i mieszkamy sami a nie na kupie wiec nie jest najgorzej ...a o chatce z counsilu zaczelismy myslec juz od listopada kiedy nam czynsz podniesli z 495&#163; na 510&#163; chcieli 515&#163; ale jakos udalo sie utargowac.Ale sie ciesze dostalismy becikowe 500&#163;,a juz myslalam ze nam odmowia,i ze bedziemy sie odwolywac ale .przyznali...a to nowy nabytek Alicji,ale szczesliwa jest caly czas by sie gapilaa dzis zmieniam fryzurke gosiaczeksliczne z Was kobietki
                            Attached Files
                            Last edited by aniazio; 27-05-2011, 12:43.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Aguś dużo zdrówka dla Kubusia oj biedulek angina daj mu lodów pojeść to szybciej mu przejdzie i mniej będzie boleć

                              Gosia super wyglądacie w chuście
                              a wy już w takij pozycji na dwór wchodzicie??? my tak tylko po domku góra 20 minut a tak na leżąco żeby kręgosłupa nie obciążać no i mała wtedy sobie śpiocha

                              Ania karuzelka taka słodka różowa
                              ja się zastanawiam nad jakimś przyrządem gimnastycznym dla Olgi na dzięń dziecka bo już dla starszych mamy prezenty (JUlka książka, Majka hulajnoga)

                              Gosia dobrze że samo pękło Julce pediatra sama nacieła jak miał miesiąc czasu bo jej napuchło mocno i wycisnął ropę opatrzył i dzis ma ładna mała bliznę


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                tak ją nosze bo podobno to dobre dla kręgosłupa bo jest w pozycji wygiętej w c i dla bioderek, piszą, ze można tak nosić od urodzenia i ona tak sobie usnie oparta na cycku
                                Gosia

                                Zosieńko rośnij zdrowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X