Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej laseczki,

    alescie sie pieknie rozpisaly

    Witaj Luna, zagladaj tu do nas koniecznie!

    Aga aguszasza - ja daje Blazkowi jogobelle z owocami i normalnie wcina az sie uszy trzesa. Heh, a najlepsze, ze niania mu jogurtu do obiadku daje troche. Nie wiem, co sobie wymyslila, ale zjada wszycho i juz. W ogole moj to jest bardzo pro-jogurtowy.

    A cwaniak maly, jak jemy obiad, to zawsze do babci poczlapka, potem lawy sie zlapie i babcie za reke, zeby mu dala male co nieco

    U nas dzionek wyglada tak:
    teraz pobudki o 6:30
    rano owsianka z jogurtem, lub owocem
    ok. 11.30 obiadek
    14.30 mleczko
    18.00 kolacja - platki ryzowe z owocem lub kasza manna na wodzie, a czasem juz na mleku z kartonika z owocem jakims
    i mleczko przed spaniem.

    Duzo zdrowka dla Zosi, nie martw sie Gosiu, przejdzie na pewno - u nas tez katarek jeszcze - daje zyrtec i cebion kropelki.
    Dobrej nocki kobietki!
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      I przypomnialo mi sie moj lobuziak zepsul mi telefon rzucila nim o lawe a potem jeszcze na podloge no i glosnik sie popsul
      A wczoraj 3 razy powiedziala ma-ma a tak to gada ba-ba
      no i juz zmykam bo nie spi 20 minut pospala ach to moje dziecię



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Jejku kobiety nie rozpisujcie sie tak bo nie nadazam czytac

        gdzie Wy wszystkie jestescia allllllllllllllllliiiiioooooo???

        u nas dzis nocka byla od godziny 2 katastrofalna... pobudki co 20 minut badz ledw os ie polozylam i zarypało łózko i musialam odrazu wstawac z powrotem no masakra i tak do rana... czyli 5:30 bo przeciez gdzie by inaczej...
        no i caly dzien bunt nie chcial siedziec nawet w wwozku robilismy rundki jak satelita wkolo bloku normalnie bo darl sie i prezyl i ccial konieczniez zeby go na rece brac...

        do tego Szymon tez sie nie sluchal i wkoncu wrocilismy o 17 ze spaceru bo juz mnie normalnie telepało

        wogole to pani dzis powiedzial ze ich grupa nie wiem poczuli sie jak starszaki i strasznie sie rozbestwili ze normalnie grochem o sciane wszystko i rece zalamuja co to sie porobilo... do tego nasza Kalina oczywiscie rzadzi grupa nie mowiac o Szymku...
        no po prostu zalamka...
        i w poniedzialek zebranie ciekawe o czym bedzie bo nigdy nie bylo zebran???

        no a poza tym to jutro nasza rocznica slubu... nic nie przygotowalam nic nie kupowalam bo z kasa juz zaczyna sie krucho wiec szalenstw nie bedzie... obiad mam z dzis i chyba bedzie jak co roku tym bardziej ze K. chodzi jakis nie w sosie... heh..

        majajula - a skad to opoznienie u Waszych dzieci? pani sie obudzila w 3 klasie a co robila przez pierwsze dwie???

        aga- to ja jutro tez kupuje jogobelle bo to moj ulubiony poza naszym lokalnym jogusiem : ) a jak sie niania sprawuje?

        aniazio - no i u nas mamamamamamama, bababababaaba, tatatataata(dzis pierwszy raz) adadadadada i jeszcze BE : D

        reszta meldowac sie!!!

        ok siadam pisac list motywacyjny bo u nas otwieraja kolejna galerie handlowa i jest pare ofert pracy moze uda sie gdzies wskoczyc...

        bizaki i spokojnej nocki!!!


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          heja a do mnie dzwonili dzis z ten nowej firmy z kosmetykami co powstala po starej tylko ze nawet nie slyszalam ze dzwoni telefon i nie odebralam z reszta i tak bym sie nie dogadala bo glosnik zepsuty pewnie do pracy mnie chcieli ale nawet nie mam z kim Aluni zostawic a dac pod opieke jakiejs angielce zeby nie wiadomo co z nia zrobila to dziekuje i jeszcze dojezdzac 15km autobusem to wiecej na dojazdy bym stracila niz zarobila i do tego opiekunka to nic mi by nie zostalo.
          A oto moja panienka
          Attached Files
          Last edited by aniazio; 23-09-2011, 23:13.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            heja
            ja dziś wyspana moja laleczka też bo od 21 do 6 spałą ech ale fajnie

            Aga moja Julka ma nową wychowawczynię w tym roku na prośbę rodziców bo tamta pani dosłownie nic z nimi nie robiła bo albo była 3 tyg na zwolnieniu potem jak wracała zanim znowu się wdrożyła to znowu szła na zwolnienie
            więc dlatego zaległosći no a ta babeczka konkretna wypunktowałą za co będzie oceniać co wymagać itd ja jestem zadowolona no i wyrobi z dziećmi systematyczność a nie jak wtedy czasami tydziń mijałą a w książkach jedna strona przerobiona

            Ania ja mam podobnie mogłabym póść do pracy ale na przedszkole i złóbek potrzbuję jakieś 2500zł więć za darmo nie będę pracować bo na dziń dobry nikt mi nie da wiecej niż 3000zł

            wiecie chciałam Oldze kupić trzewiczki bo nam już staje i chodzi przy meblach no i do wózka żeby było cieplej i już widzę niemowlęce wszstkie za małe a jak sąok na długość to na szerokość 2 stopy w jednego buta mieśći hehe więc na razie nie mogę nic jej dostać

            No i dziś mój mąż pojechał do szkoły znowu się zacznie ech

            No nic spadam jeszcze pokokosić się z Olgą w łózku


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              moja Marysia strasznie niegrzeczna sie robi. wszystko wymusza płaczem i krzykiem a jak juz pora kąpieli to masakra jakaś. krzyk jakby ją zarzynali, a ja juz wychodzę z siebie.
              Ignas dalej łobuzuje. po całym mieszkaniu gania. nie można go spuścić z oka.
              mieliśmy malowanie w pokoju. i zupełnie inny pokój się zrobił, kupiłam też nowe firanki i okno mam odkryte. a firanki w kolorze bordo.
              wczoraj robiłam ciasteczka pierożki z przepisów Ewy W.pyszne wyszły i nawet Ignaś zjadł. w środku było jabłuszko a tak to ciasto a'la drożdżowe.
              poza tym nic ciekawego, więc spadam pa




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej babeczki!

                no i po rocznicy... wpadli nasi znajomi z szmpanem i k. siostra, ja zrobilam ciasto salatke i posiedzielismy sobie przy kielichu tzn oni... skonczylo sie takl ze Krzysiek spi pijany a ja sie Wam tu zale... w miedzyczasie w****************ił mnie totalnie dzisiejszego dnia kilkakrotnie i gdybym nie zlozyla mu zyczen to pewnie bym sie ich nie doczekala... czyli wszystko niestety " w normie" moze kiedys bedzie normalna rocznica...

                zyczcie mi duzo cierpliwości kobiety, zeby mi sie nigdy nie skonczyla!

                dobrej i spokojnej nocki!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aguszasza więc kochana cierpliwości Ci życzę:-PKochana i miłości:*
                  U nas stara bieda.Zębów brak(czy są tu jeszcze bezzębne maluszki?)Tak prócz tego leci.Mały rozrabia ciągle.Ale niech rozrabia takie jego prawo. Za to mój 4 latek rozrabia aż za bardzo.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    no witam dziewczynki. U nas tez mozna powiedzieć po staremu. Martyna żadnych większych osiągnięć nie zrobiła poza ty, że raz stanęła w łóżeczku. A tak to by chciała ino za ręce chodzić a nie umi :P

                    Marzena grzeczna, jak ją porównuje do waszych starszaków. Ostatnio tylko nagle nic nie potrafi sama zrobić, np ubrac butów, przykryc sie w łóżku, ale jest ok. Martyna przesypia dalej całe noce.próbuje sie huśtać na czterech ale też jeszcze jej nogi uciekają a na panelach sie ślizga. A tak to namiętnie stoi w łóżeczku na kolanach. I mama, baba, papa, am, i chyba tyle. Pic dalej nie chce. Ale za to body i śpiochy ma już na 92 a większość na 86 pochowane. reszta jak była. A jak ją ktoś pierwszy raz widzi to mówi "ile ona ma, rok? półtora?" jakmówie że 8 miesięcy skńczyła za chwile dziewiąty to sie wsyscy dziwią!

                    dzisiaj pobudka była o 6 , pierwszy raz chyba od urodzenia sie Martyny.

                    a wczoraj to chodziłam taka zła normalnie od rana, łaziłam i wrzeszczałam po dziewczynach a to bo skacze, a to bo piszczy a to coś tam! normalnie sie we mnie wczoraj gotowało. i Łaziłam i sprzątałam. I w końcu mam troszke posprzątane hehe dzisiaj troche lepej ale zobaczymy.

                    Aga życze dużo cierpliwości życze, ja do mojego męża też muszę mieć zresztą wiecie jak to u mnie. I żadna rocznica jeszcze nie była udana! no , może ta ostatnia była najbardziej normalna

                    aha, zębole idą trójki górne lada chwila sie powinny przebić bo już je czuć

                    Majajula ty to masz naprawde przekichane, trójka dzieci, jesteś rozchwytywana ! i nie zazdroszcze opóźnienia z julką, ta Pani to naprawdę o dupa roztrzaś!
                    Last edited by karlin2; 25-09-2011, 07:20.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      heja
                      moja siorka juz pojechała więc ja dziś do 20 sama z dziewczynkami
                      ale jutro 2 siorka przyjeżdża
                      mąż znowu w szkole ech zaczeło się... no ale jak się okazało będzie miał stypendium naukowe kujon jeden hehe

                      Ja już rosołek z indyka gotuję potem zrobię coś jeszcze do ziemniaków i słatki z kapusty pekińskiej ale jeszcze nie wiem co

                      Olga mi dziś sama stała tak z 10-15 sekund; Majka zostwiła na krzyeślie lalkę i ona staneła przy tym krześłe i wzieła w 1 rękę lalkę a w drugą czapkę lalki no i stała tak; jak się zorientowała kucneła i pac na pupę sobie siadła - mały skubaniec
                      No i nauczyła sie bić brawo wreszcie hehe

                      Olga zaraz idzie spać ja pod prysznic potem do kościoła po liście do parku potem musimy zrobić książkę o tych liściach z JUlką i jakośzleci; może pójdę z nimi na wesołe miasteczko ale nie wiem czy sama to ogarne więć muszę się zastanowić

                      A i miałm iść wczoraj do teatru i co ja to mam pecha spektakle odwołane bo awarta techniczna w Bajce

                      a i jak wczoraj byłam u nas w outlecie w Piasecznie na ciuchach dziewczęcych spotkałam Joannę Koroniewską (Małgosię z M jak miłość) i się kłóciłą z Dowborem hehe że nie ma czasu dla rodziny tylko mecze jakieś i takie tam; i zagadałam do niej i nawet odpowiedziała ż eno życie w pojedynkę jest łatwiejsze ale ile nudniejsze a tak zawsze coś się dzieje; ale wiecie jest bardzo ładna w TV wygląda na brzydszą ma taką buzię idealną ż enormalnie w szoku byłąm że taką można mieć


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no życie w stolicy, na każdym kroku można kogoś spotkać, zazdroszcze ci
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                          Aguszasza więc kochana cierpliwości Ci życzę:-PKochana i miłości:*
                          U nas stara bieda.Zębów brak(czy są tu jeszcze bezzębne maluszki?)Tak prócz tego leci.Mały rozrabia ciągle.Ale niech rozrabia takie jego prawo. Za to mój 4 latek rozrabia aż za bardzo.

                          My również mamy brak uzębienia
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej kobietki ja na chwile sie przywitac i spadm myc okna! niedziela minela jakos... bardziej napieta niz normalna... a Szymek stwierdzil ze smutkiem w oczach i glosie ze wszyscy gdzies pojechali w niedziel bo nie ma nikogo na placu zabaw tylko nasz tata woli spac niz z nami gdzies pojechac albo sie pobawic..." moze to wkoncu da matolowi cos do myslenia wrrrrrrrrrrrr

                            no a poza tym nic nowego dzis zebranie w przedszkolu ciekawe o co chodzi? moze o to niesluchanie kompletne dzieciakow? napisze wam wieczorkiem co bylo!

                            no to spadam poki mama z Bebe na spacerku! a i Bebus od wczoraj pije herbatke z butelki i to 100 ml na raz pociagnal a dzis jak zobaczyl ze mu naszykowalam na spacer to od razu piszczal zeby mu dac! a cycka w dzien nie chce prawie! czyzby chaial sie odstawiac? eeeeee pewnie nie bo w nocy to tylko cycus nadal zz nadmierna czestotliwoscia bo nie mam jakos czasu zeby poczytac i nauczyc sie tego usypiania... ech

                            no to spadam juz na prawde


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej kobitki
                              mało się odzywałam bo u nas jakaś taka nuda nic się nie dzieje. Lenka jak zwykle sto lat za murzynami he he. na razie ćwiczy siedzenie, o raczkowaniu staniu czy chodzeniu nie ma na razie mowy Chociaż widzę ze jest bardziej ruchliwa od Oliwii, bo tą jak położyłam tak lezała a Lenka dziś... wstyd się przyznać - spadła mi z kanapy, na szczeście mamy gruby dywan shaggy więc miała miekkie lądowanie, a siedzialam obok niej i czesałam Oliwię i coś się zamyśliłam a tu bach i płacz. A była obłożona poduchami ale gdzie się prześliznęla pomiędzy nimi

                              Karina moja tez taka duza i wszyscy się dziwią że ma dopiero 7 mies ( może będę jej dodawać z miesiąc) Nie wiem co jest ale ona nosi a właściwie juz wyrasta z ubrań które Oliwia nosiła jak miała rok a też nie była małym dzieckiem, czy te ubrania się zbiegają czy co ???

                              Monika ja tez zazdroszczę spotkania, ja to bym się chyba nie odważyła zagadać, ale ja to wstydziuch jestem A ona wyładniała bardzo jak zmieniła fryzurę bo kiedyś to taka szara mysza była z tymi włosami przyklapniętymi

                              Aga ja też się zbieram do mycia okien ale tak mi się nie chce strasznie, przyjedż do mnie jak się rozpędzisz

                              a to nasze ostatnie zdjęcia
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                dorcia moja tez chodzi już w wiekszych niż Marzena na rok miała. nawet zdjęcia oglądałam i już wyrosła ciuszków marzeny na rok niektórych. z twoje małe ślicznotki
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X