Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    wow ale cisza

    chyba dlatego że dzieciaki dają w kośc i kobitki są zbyt zmęczone żeby siedzieć przy komputerze.

    Ja dziś w miarę wyspana jestem dalam małej mleko modyfikowane zamiast piersi jak się obudziła o 22 i spała po nim do 4 a potem do 6.40 no i całkiem inne życie dzisiaj przynajmniej coś sobie zrobię a nie bede sie snuła po domu jak zmora, w dzien tez jej nie daję tak duzo spać jak wczesniej, no zobaczymy czy bedzie lepiej czy jak zwykle spokój a po paru dniach to samo


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      dziewczyny czy któraś z was ma może dobry przepis na paprykę konserwową ??? bo muszę dzisiaj zrobić, ta co robiłam ze dwa lata temu to mi wyszła taka syfiasta że lepiej nie mowić


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Ale dziś ruch
        Ja robię soki z malin koleżanka sprzedaje mi po cenie skupu nawet troszkę taniej Adam dużo pije wody nie bardzo chce więc wole podawać mu soki własnej roboty niż te sklepowe choć też czasem kupuje jak nie mam nic innego ale częściej wodę smakową.
        Michał zaś nadal nic nie chce pić oprócz cyca butelkę hmmm bawi się tylko smoczkiem tzn gryzie go co go gryzienia Właśnie mały szogun gryzie mi sutki dobrze ze zębów jeszcze nie ma ..a có będzie jak juz mu się przebiją.. aż się boje bo bez nich sprawie mi czasem niemiłosierny ból jak zaciśnie tymi dziąsełkami ajaj na wspomnienie mnie boli.A właśnie co do zębów my chyba je Ciężko przechodzimy płacze denerwuje się ostatnio w nocy obudził się i prawie 3 godz jęczał w końcu dałam mu przeciwbólowy lek to zasnął i następnie powtórka w dzień też dopiero się uspokoił jak dostał lek
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          heja
          Ja rano zaczelam pisac i mala sie obudzila i szybko polecialam i nie wiem jak ale mi wszystko ucieklo
          A moja bziabziurelka nauczyla sie schodzic z lozka naszego najpierw sie czolga do tylu potem zjezdza z lozka i stoi przy lozku i tanczy.Jak mnie dzis wystraszyla wylala na siebie kubek kawy na szczescie juz letniej a jak ja zaciagnelam do lazienki to tego kubka z fusami wogole nie chciala puscic i potem dywan musialam prac a wczesniej kwiata dorwala i probowala wyrwac z doniczki
          A nie wiem czy pisalam wczoraj zlozylismy aplikacje o ten domek za 575 co go mamy sami pomalowac i teraz czekamy na odpowiedz czy go dostaniemy chodzi o to czy nie mamy zadnych dlugow a dlugow nie mamy takze tylko czekamy na telefon ze mamy depozyt zaplacic..A klucze dostaniemy 7 pazdziernika zeby L mogl pomalowac ja tez chce dywany wyprac i 14 sie przeprowadzamy.A dzis caly dzien na nogach jak ok 11 wyszlysmy to wrocilysmy ok 4:30 bylysmy u kolezanki potem z dzieciaczkami na placu zabaw a potem poszlysmy na drugi koniec miasta tam gdzie jest ten domek nasz...a i potem jeszcze odprowadzilam kolezanke i przyszlysmy z Alunia do domciu ..Biedulka taka wymeczona ze ok 19:20 poszla spac..Aha i jeszcze rano zrobilam sok z czarnego bzu na przeziebienie.



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aniazio, no ja trzymam kciuki z calej sily, zeby Wam sie z tym domkiem udalo!

            Dorcia, pewnie juz zrobilas te papryke - tesciowa mowi, ze ja mam dobry przepis, ale nie wiem gdzie jest

            Majajula, wybacz, ze to napisze, ale tak sie usmialam, jak o Twoim malym grzechotniku pisalas ) Moj taki marudny zawsze poznym popoludniem jest, tak 17.00, a 18.00 to juz masakra zmeczony i oczy trze i uszy i dopiero po kapieli troszke sie uspokaja na chwile, no i jak zasnie.

            Gosiaczku, dziekuje, bede jakos dawac rade! Dobrze, ze z brzuszkiem juz ok.

            BoXena, dzieciaczki przecudne. Rzuc troszke tych malin :] Kurcze, dobrze byloby zrobic tak swojego soczku. Bo Kuba to juz sie chyba nie nauczy, ale Blazej jeszcze podatny.

            A jutro jade na splyw kajakowy i edukacji mowie papa do poniedzialku, o!
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              no to Aga miłej podróży

              ale powiem wam z tym spaniem to mnie martyna z dnia na dzien zaskakuje. Wczoraj poszła spać ok 19,30( i tak godzine później niż zwykle) i wstała o 8 rano. normalnie taka jestem wyspana że hej
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                heja
                Aguś spływ kajakowy zabierz i mnie mogę robićjako pomoc do dżwigania bagaży nawet ale mormalnie wymiękam już w domu

                Ja nie mam czasu normalnie ostatnio. Mała dalej się budzi nie wiadomo po co w nocy w dziń sama nie chce spać tylko muszę stać przy łóżeczku dziś popłakałą z 5-6 mnut i zasnęła na brzuchu

                Poza tym wczoraj przebiła nam się dolna dwójka i mamy teraz schody hehe

                A tak to Maja mi znowu nie je więc muszęi ją z jedzeniem ganiać dobrze ż eOLga zje wszystko nawet z podłlogi

                Z Julką siedzę codziennie ze 2-3 h nad lekcjami więc masakra normalnie. Poza tym zapiasłąm ją na 3 miesięczny program psychologiczno -terapeutyczny i ja też na niego będę chodzić (mają to być zajęcia jak zmobilizować dziecko do nauki odkryć talenty zwiększyć samoocenę itd) wiec pon i czw mamy dodatkowo 1,5h tych zajęć plus weekendowe wyjazdy. No ale moż eto lepsze niżzwykłą rozmowa z psychologiem zobaczymy.

                Ania życzę powodzenia z domkiem. A co do kwiatkó to ja już dawno poustawiałm je na wyższych pólkach. U nas jest problem z gniazdkiem od netu bo małą ciągle kabelki wyciąga i neta rozłącza hehe

                co do soczkó to ja za tydzeń znowu dostanę dostawę od mamy i teściówki


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hejka

                  u nas też noce takie same Zosia budzi sie nie wiadomo po co, bo nie daje jej jesc, je dopiero o 5-6 ale budzi sie kilka razy, no i spi teraz na brzuszku, na poczatku mialam stresa,że sie udusi, widocznie tak jej dobrze bo tak juz ktoras nocke spi

                  na szczescie z bawiem sie nie jest zle pootrafi sie soba zajac wiec moge sobie obiadek ugotowac i zjesc spokojnie

                  dzisiaj idziemy w odwiedziny doi kolezanki zobaczyc jej maluszka ma juz ponad 2 m-ce a wiecie jaka ma bujna fryzure doslownie irokeza hihihi

                  dorcia ja mam dobry przepis na papryke jak jeszcze nie zrobilas wyszla pyszna

                  zalewa:
                  1/2 l octu
                  4i 1/2 l wody
                  3 szklanki cukru
                  lisc laurowy
                  ziele angielskie
                  pieprz
                  gorczyca- te rzeczy sypkie to na oko sypalam

                  raztwor zagotowac, zalac goracym sloiki, jak troche przestygnie pasteryzowac 5 min

                  zmykam uspic mala i moze jeszcze zajrze
                  Gosia

                  Zosieńko rośnij zdrowo

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    patrzcie co znalazlam to były czasy

                    https://docs.google.com/present/view...r74_25fs46kfgw
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Moja pospała 40 minut zjadła miseczkę kaszy i do tego pół banana
                      teraz siedzi w krzesełku to ja odkurzęi umyję podłogę
                      Normalnie muszęcodziennie myć podłogę bo małą znajduje najmnieszy okruszek i odrazu do buźki dziś już jej wyciągałąm z buźki bucik barbie i kawałek plasteliny
                      A moja to lubi jeszcze bułkę zjadać taką suchą hehe jak Majka to Majka ulubione jedzenie buła

                      Gosia ja też małej nie karmię w nocy tylko wstaję kładę ją bo odrazu jak się obudzi wstaje zakrywam i zasypia ale wstaje tak z 6-7 razy
                      NOrmalnie wkurza mnie to bo do 7 miechó spała wszystkie noce bez pobudek
                      muszę znowu sięgnąć do rad GINY


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Napisane przez gosiaczekp81 Pokaż wiadomość
                        patrzcie co znalazlam to były czasy

                        https://docs.google.com/present/view...r74_25fs46kfgw
                        No niezłe ale niestety te czasy już nie powrócą


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej!

                          Nadinka już zdrowa..na szczęście to przeziębienie nie rozwineło sie w coś gorszego..dobrze ze doszła do siebie bo mamy we wtorek kolejne szczepienie na pneumokoki..
                          Zaskakuje mnie ostatnio niesamowicie..potrafi sama już siadać, wczoraj zaczeła sama wstawać i nawet nabiła se pierwszego guza.. a i woła za mna ma, ma..tłumacze se że to mama tym bardziej że pierwsze słowo Agatki to było Tata..a broi na całego
                          U nas zimnica na dworze..wy tam w centrum macie jeszcze lato a u nas nad morzem 12 stopni... brr..a wieje jakby łep miało urawć..


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aliaga no my też mamy już 1 guza za sobą teraz mała już nauczyła się siadaćze stania jeszcze tylko w nocy tego nie umie a tak leciał na główkę

                            a wczoraj mi weszła na 2 schodek na górę trzeba bramkę już zamykać bo już jest zamontowana ale jakoś wszyscy zapominają jej używać


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Skopiowałam z fcbooka


                              Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia. Skopiuj, jeśli jesteś DUMNĄ MAMĄ
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                ja z rana właśnie wstaliśmy z teściami po (ostatnim chyba w tym roku) ognisku. Wszyscy baaardzo chwalili moje dzieciaki że takie grzeczne i wogóle. Marzena dyskutowała na różne tematy z chłopakiem chrzestnej od martyny mądrala jedna
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X